Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szuszfanka

Jess Polonez i Fruit of Veclaim

Polecane posty

46 minut temu, janette butler napisał:

Dobre komentarze użytkowanika o nicku ikabanama znajdziecie pod ostatnim zdjęciem Karli Gruszeckiej z Wołga, która uważa że "wszystkie marki tak robią"😲

Wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Janekrome napisał:

O mój Boże. 

Ratunku. 

(to odnośnie filmiku Jess). 

Jess, jak już korzystasz z jakiejś agencji PR, która Ci teraz pomaga ratować wizerunek to chociaż wybieraj dobra agencje albo słuchaj mądrych ludzi. Bo chyba nawet wiem kto to może być. 

Klasyczny numer, nieumalowana, lekko niewyspana, zmęczona, przepraszam, moja wina i kilka trudnych słów jak np "transparentnie". 

Kolejny PRowiec po weekendowych szkoleniach. 

Robicie to źle. 

I tak nie poruszyła najważniejszej rzeczy, dlaczego ściemniała, że wszystko będzie szyte w Polsce jeśli dobrze wiedziała, że tak nie będzie. W ogóle dla mnie te pożal się przeprosiny brzmiały tak że pomimo jej starań i artystycznej duszy i tak wszystko wypłynęło 😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi

Za nią stoi cały sztab ludzi, którzy świadomie się do tego przyczynili. Ona jest tylko twarzą, która z pewnością o wszystkim wiedziała. Odpowiedzialność powinna spasc nie na nią jedną, ale kazdego z osobna w tej firmie. Raz pod wozem, raz nad wozem.

Dziwię się, że z ludzkiej glupoty, chciwości stworzyła markę, bez odpowiednich konsultacji, zbudowaną na bardzo słabym fundamencie jakim jesteś brak TRANSPARENTNOŚCI. To musialo sie prędzej czy później zawalić. Mogła mieć fajny start, wykorzystać popularność do czegoś fajnego, a teraz tylko i wyłącznie, ze stoja za nią ludzie, dość znani i lubiani ona wyjdzi z tego bez szwanku. Obleci ją to dookoła i tyle. Mam nadzieję, ze firma dostanie wysoką karę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, janette butler napisał:

Dobre komentarze użytkowanika o nicku ikabanama znajdziecie pod ostatnim zdjęciem Karli Gruszeckiej z Wołga, która uważa że "wszystkie marki tak robią"😲

No chyba jednak nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na vogule a tam firmy się sypią jedna po drugiej. Doszło kilka marek bizuteryjnych, których produkty można znaleźć na aliexpress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, dl-kaw napisał:

Latają po sieci nazwy Wishbone Fine Jewellery i Local Heroses

Zozo design się jeszcze pojawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jess wczoraj marne przeprosiny na story, dzisiaj już mówi, że musi dokończyć dropa, który zaraz wyjdzie 😆 Nasz polonez wśród mercedesów ani trochę nie próżnuje i chyba jeszcze próbuje coś ugrać na tym że zrobiło się tak głośno o jej marce 

 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zniesmaczona tym jak inne CELEBRYTKI bronią tego zachowania.

Powiem szczerze że nie mam pretensji gdy ktoś sprzedaje chińszczyznę na allegro czy w swoim sklepiku nie dorabiając do tego historii, vibe'u czy innego szajsu.

Jessica wypuści nowy TRANSPARENTNY drop.  Obawiam się że to po niej spłynie, że jej się upiecze. NIestety uważam że powinna dla przykładu dostać karę od UOKiK

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, niewinna czarodziejka napisał:

Mnie też nie przyjęli 😆

Mnie też nie 😡Ktoś wie jak się tam dostać? Kocham ploteczki :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzowie to vogulemaniaczki i vogulemaniacy

Autorzy to Patryk i Adam 

Trzecie pytanie co jakiś czas się zmienia, więc nie wiem jakie jest teraz 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest pazerna Multipla, zamiast wiedzieć kiedy ze sceny zejść chce wyprzedać resztę chińszczyzny zalegającą w magazynach, zapowiada, że dopilnuje wszystkiego więc może będzie własnoręcznie wycinać metki, bo pewnie parę krawcowych poleciało za ten brak transparentności. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak będziecie chciały kupić Bałwana-Gałgana od Siwej-Szusz... nie wiadomo,który chiński dom mody produkuje to badziewie😅🤣🤣🤣🤣🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gosc osc napisał:

Podali, że Uokik zajmie się aferą metkową

O kurde faktycznie 😂😂😂 nawet nie wiedziałam ze się zainteresują oni xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Cinderellaaa napisał:

Mnie tez nie przyjęli do tej grupy próbowałam z 3 razy jakaś elitarna haha 

A myślałam, że tylko ja nie zasłużyłam sobie na bycie vogule maniaczka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2020 o 16:30, szuszfanka napisał:

Jestem zniesmaczona tym jak inne CELEBRYTKI bronią tego zachowania.

Powiem szczerze że nie mam pretensji gdy ktoś sprzedaje chińszczyznę na allegro czy w swoim sklepiku nie dorabiając do tego historii, vibe'u czy innego szajsu.

Jessica wypuści nowy TRANSPARENTNY drop.  Obawiam się że to po niej spłynie, że jej się upiecze. NIestety uważam że powinna dla przykładu dostać karę od UOKiK

Bronia jej koleżanki. Żadna normalna osoba medialna, która jest w miarę myśląca wie, że nie ma co zbierać tutaj. Sprawa przegrana. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie kupowałam od niej i nigdy bym nic nie kupiła bo nie jestem ani w tym zainteresowana ani to nie jest mój target. Natomiast jeżeli miałabym obstawiać jak się ta sytuacja zakończy to jestem dziwnie spokojna o to, że  wyjdzie z tego obronną ręką i podniesie się. Część osób oczywiście się zrazi i odejdzie,  ale myślę że druga połowa to są takie wierne  fanki które wszystko jej wybaczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, multipanterka napisał:

Ja nigdy nie kupowałam od niej i nigdy bym nic nie kupiła bo nie jestem ani w tym zainteresowana ani to nie jest mój target. Natomiast jeżeli miałabym obstawiać jak się ta sytuacja zakończy to jestem dziwnie spokojna o to, że  wyjdzie z tego obronną ręką i podniesie się. Część osób oczywiście się zrazi i odejdzie,  ale myślę że druga połowa to są takie wierne  fanki które wszystko jej wybaczą. 

Ja niestety yez zaczynam się skłaniać ku tezie że jej fanki wybaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wirtualna.niebezpieczna napisał:

Ja niestety yez zaczynam się skłaniać ku tezie że jej fanki wybaczą...

A ja jestem tego nawet pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lillkaa napisał:

A ja jestem tego nawet pewna.

Ktoś z Was czeka na nowy drop? Przestałam ją śledzić i nie wiem czy zaprosiła już obserwatorów do polskich szwalni.

Mam wrażenie że te "akcje" opisywane przez Pudelka na temat zozodizajn i innych firlma sprzedających badziewie z ali są opłacone. To taka zasłona dymna.

To samo z Local hirołs. Teraz okaże się że w sumie Jess nie taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuszfanka napisał:

Ktoś z Was czeka na nowy drop? Przestałam ją śledzić i nie wiem czy zaprosiła już obserwatorów do polskich szwalni.

Mam wrażenie że te "akcje" opisywane przez Pudelka na temat zozodizajn i innych firlma sprzedających badziewie z ali są opłacone. To taka zasłona dymna.

To samo z Local hirołs. Teraz okaże się że w sumie Jess nie taka zła.

Nie obserwuję jej więc nie wiem co tam słychać. W sumie takie wyciągnięcie innych firm z szafy jest jakaś strategią. Nie zdziwiła bym się, gdyby rzeczywiście ktoś to nie bez powodu teraz wyciągał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hit

Jess na story

"Hejterzy zobaczycie Jess działa dalej" i doszywa dalej metki 😆

Czy ona właśnie nazwa hejterami osoby, które kupiły jej koszulki i teraz czują się oszukane 🙆

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nadian napisał:

Hit

Jess na story

"Hejterzy zobaczycie Jess działa dalej" i doszywa dalej metki 😆

Czy ona właśnie nazwa hejterami osoby, które kupiły jej koszulki i teraz czują się oszukane 🙆

 

Ludzie to pelikany. "Walczysz mimo przeciwności, wspieramy Cię, lwy się nie poddają!!!one1". Czy mi ich żal? Nie. Jessica dzielnie łowi naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka Pani prezes, nadzorująca pracą od A do Z właśnie pierwszy raz była w szwalni?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2020 o 00:18, Dark Evil napisał:

No i dobrze. 
Taki duży wał nie powinien Dżesice ujść na sucho

Skad to info o UOKIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GoscAmebka napisał:

Skad to info o UOKIK?

Wystarczy sobie wyszukać w google. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Jessica jakas nieco opuchnięta na IG ,usta jej na bank "urosły" 😜

 

Swoją drogą niby pokazuje jak jej ciuchy są robione itd a mówi to tak ,że jakaś tam pani X co się tym zajmuje będzie jej wszystko tłumaczyć. Wygląda to tak jakby ona sama była tam pierwszy raz i sama nie wie jak się tworzą ubrania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Ggość napisał:

Wydaje mi się że Jessica jakas nieco opuchnięta na IG ,usta jej na bank "urosły" 😜

 

Swoją drogą niby pokazuje jak jej ciuchy są robione itd a mówi to tak ,że jakaś tam pani X co się tym zajmuje będzie jej wszystko tłumaczyć. Wygląda to tak jakby ona sama była tam pierwszy raz i sama nie wie jak się tworzą ubrania.

Bo to jest artystyczna dusza jej nie obchodzą takie przyziemne sprawy szycie, farbowanie 😆

Edytowano przez Nadian
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×