Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pierdddelek

Mieszkanie z teściami. Da się wytrzymac ???

Polecane posty

Mam 33 lata, mieszkam z rodzicami. Pracuję za 2500 zł m-cznie, mam samochód ale nie stac mnie na kupno mieszkania. Odłożyłem 80 tyś. zł. To jest cały dorobek mojego życia. Jeżeli mam założyc rodzinę to pozostaje mi więc mieszkanie z rodzicami. A jak Wy sobie radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierddelek,masz 33 lata i tyle odłożonych pieniędzy?!!! To super,bo ja w Twoim wieku miałem może z koło kilu stówek ( a jestem co prawda  dziadzio, bo mam omc.6o lat).

Nie frasuj się! Jesteś facetem b. zapobiegawczym!

Tak jak pisze Śliwka, jeśli będziesz z Kobietą,to Wasz wspólny wysiłek da Wam chatę.

A jeśli nie, to gdybyś nawet był sam, to na pewno będziesz miał swoje 4 kąty!

Ten kapitał,którym już dysponujesz daję Ci pewność, że małe lokum masz w zasięgu ręki!

Nie przypuszczałem, powiem tak na koniec,że młodzież dzisiaj jest w stanie tak fajnie dawać sobie radę!

Powodzenia!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 tyś mam odłożone. Zacząłem odkładac po 800-1200 zł m-cznie od 25 r.ż. Wcześniej przez 5 lat pracowałem ale to poszło na samochód i korzystanie z życia. Od 8 lat odkładam ale przeraża mnie to jak powoli mi idzie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pierdddelek napisał:

80 tyś mam odłożone. Zacząłem odkładac po 800-1200 zł m-cznie od 25 r.ż. Wcześniej przez 5 lat pracowałem ale to poszło na samochód i korzystanie z życia. Od 8 lat odkładam ale przeraża mnie to jak powoli mi idzie 😞

Kup działkę taką na ogródkach  działkowych chociaż trochę będziecie mieć prywatności. A z rodzicami jaką masz relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś gotowy na to że wyprowadzisz się od rodziców gdy tę rodzinę postanowisz już założyć to spoko. Znajdź kandydatkę na żonę (partnerkę czy tam partnera) i albo kupisz coś albo wynajmiesz. Ona przecież też pracować będzie, może nawte jakieś oszczędnośći miała. A może i z mieszkaniem laska będzie a wtedy twoja kasa będzie dla was.

 

Ja z teściami nie mogłabym żyć. Po tygodniu pod jednym dachem chce mi się płakać.

Ja uważam że rodziny powinny mieszkać oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z rodzicami wytrzymam ale wiesz jak to jest. Inne pokolenie. Pomogą wychowac dzieci ale prywatnośc ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×