Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karaleczka125

DLACZEGO MĘŻCZYZNI TAK BARDZO PRAGNĄ ABYŚMY BYŁY O NICH ZAZDROSNE I STRASZĄ ŻE ODEJDĄ DO INNEJ

Polecane posty

Z podobnego powodu, dla którego powobne zachowania wykonują kobiety. Jest to próba pokazania: jestem nadal atrakcyjny dla innych; masz szczęście, że Cię wybrałem; musisz się starać. W dość wielu przypadkach to działa choć nie uważam by to dobrze świadczyło w stanie związku ale każdy może mieć oczywiście inny punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BezImienny napisał:

Z podobnego powodu, dla którego powobne zachowania wykonują kobiety. Jest to próba pokazania: jestem nadal atrakcyjny dla innych; masz szczęście, że Cię wybrałem; musisz się starać. W dość wielu przypadkach to działa choć nie uważam by to dobrze świadczyło w stanie związku ale każdy może mieć oczywiście inny punkt widzenia.

No tak..rozumiem...jak zbyt dobrze to nuda. Jak za słodko...za nudno. Jak bez ekspresjii....jeszcze gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Max Van Fiut napisał:

Chyba was pojeebało żaden mężczyzna tego nie chce

To jesteś wyjątkiem. Biorę Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karaleczka125 napisał:

No tak..rozumiem...jak zbyt dobrze to nuda. Jak za słodko...za nudno. Jak bez ekspresjii....jeszcze gorzej. 

Niekoniecznie to miałem na myśli. Niektórzy ludzie muszą ciągle coś sobie i innym udowadniać a przynajmniej tak czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BezImienny napisał:

Niekoniecznie to miałem na myśli. Niektórzy ludzie muszą ciągle coś sobie i innym udowadniać a przynajmniej tak czują.

Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zależy od sytuacji. Ja użyłam takich słów, gdy ktoś się mnie za bardzo czepiał, że jestem nie taka jak powinnam. I w złości włączyło mi się "hallo, inny nie będzie narzekać, Ty bierzesz z łaską to inny weźmie z pocałowaniem ręki" 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale tekst godny pożałowania niezależnie co doprowadziło, że padł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, BezImienny napisał:

masz szczęście, że Cię wybrałem;

nic tylko buchnąć  w mankiecik... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)

morał? Ego. Urażone albo dopompowane. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Solero napisał:

Zazdrość zniszczy każdą zdrową relacje. Jest wyniszczająca dla każdej ze stron. Lepiej budować zdrowe, miłe relacje niż toksyczną atmosferę.

Absolutnie masz rację. Natomiast wierz mi, że dwoje ludzi potrafi tak mocno zagęścić atmosferę, że... Jednorazowy tekst jest pomyłką, na stałe takie akcje nie do przyjęcia. Straszenie rozwodem, teksty w stylu beze mnie zginiesz itd. są porażką. Moja przyjaciółka powiedziała do męża w kłótni (przy mnie) "Kto by Cię ## chciał!" jak emocje opadły powiedziałam jej krótko "Żebyś się kiedyś nie zdziwiła jak Ci pokaże kto...". 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Lubie gdy kobieta próbuje wzbudzić moja zazdrość, zwykle szybko się orientuję o co chodzi, odczuwam lekki dreszczyk niepewności ale potem satysfakcję, że jej zależy skoro to robi. 

Edytowano przez ImTheOne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
15 minut temu, Solero napisał:

To chore dlatego jest tak dużo singli i singielek bo nie potrafią stworzyć związku opartego na solidnych fundamentach.

Bo ludzie nie rozmawiają ze sobą, a potem wybuchają jak pojawia się kumulacja bóli tyłka i afera na skalę Watergate gotowa. W nerwach zaczynają się gorzkie żale, noże i świniobicie. I ciche dni, następny odpał. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Solero napisał:

Może i rozmawiają ale nie potrafią prowadzić konstruktywnej rozmowy bo każdy chce być tym ważniejszym. Wiem że to głupota i uważam że kiedy to miłość połączy dwoje ludzi to zawsze znajdą właściwą drogę.

Dlatego szacunek jest bardzo ważny 🙂

Nie zawsze rozmawiają. Odpuszczają na zasadzie "a co się będę wqrwiac". Albo tak jak Ty piszesz, są tak zażarci i koniecznie chcą postawić "na swoim", że rozmowa ze ścianą. Tak, masz rację, szacunek jest bardzo ważny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Solero napisał:

To fakt. Zobacz jak wiele ludzie wiedzą a wciąż nie potrafią stworzyć długoletnich, szczęśliwych związków, oczywiście są wyjątki 🙂

Morał? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Karaleczka125 napisał:

jak zbyt dobrze to nuda. Jak za słodko...za nudno. Jak bez ekspresjii....jeszcze gorzej. 

No niestety takie właśnie jesteście. Kobiety potrzebują emocji, a jak ich nie dostają, to uczucia się kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Solero napisał:

To fakt. Zobacz jak wiele ludzie wiedzą a wciąż nie potrafią stworzyć długoletnich, szczęśliwych związków, oczywiście są wyjątki 🙂

Potrafiliby, gdyby kobiety przestały wiecznie narzekać bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
53 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No niestety takie właśnie jesteście. Kobiety potrzebują emocji, a jak ich nie dostają, to uczucia się kończą...

To męski punkt widzenia, a damski jest taki, że trzeba wzbudzać zazdrość, bo każdy facet podświadomie chce tego, by jego partnerka wzbudzała pożądanie u innych samców, a gdy do tego nie dochodzi, to partnerka automatycznie traci w oczach partnera - choć powinno być w sumie odwrotnie, bo wtedy on powinien się cieszyć, że oba jest tylko jego i nikt mu jej nie odbije, a jest całkiem odwrotnie, wtedy partner samowolnie traci zainteresowanie. Zawsze musi być ktoś kto się obróci na ulicy. I kobieta musi o to zadbać, dbając o wygląd i będąc seksi...😉 Wtedy mężczyzna zawsze będzie kochał, no chyba że nigdy nie kochał tak naprawdę.

W pewnym sensie mężczyźni zmuszają swoje kobiety żeby były uwodzicielskie w oczach innych... Nie wystarczy bycie uwodzonym w zaciszu domowym.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

każdy facet podświadomie chce tego, by jego partnerka wzbudzała pożądanie u innych samców

Nieprawda. Ważne, że wzbudza pożądanie u mnie. To, czy podoba się innym, mam gdzieś, dopóki mnie nie zdradza.

1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

gdy do tego nie dochodzi, to partnerka automatycznie traci w oczach partnera

Nie.

1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

choć powinno być w sumie odwrotnie, bo wtedy on powinien się cieszyć, że oba jest tylko jego i nikt mu jej nie odbije

Przecież kobiety ciągle powtarzają, że one nie chcą faceta, który jest wierny, bo nie ma okazji, więc dlaczego my mamy stosować inne kryteria w stosunku do kobiet? 🙂

3 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Wtedy mężczyzna zawsze będzie kochał, no chyba że nigdy nie kochał tak naprawdę.

Jeśli mężczyzna kocha, to będzie kochał cały czas, niezależnie od tego, czy inni mężczyźni jej pożądają. To nie znaczy oczywiście, że kobieta powinna przestać o siebie dbać oraz zachowywać się gorzej w stosunku do partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
54 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No niestety takie właśnie jesteście. Kobiety potrzebują emocji, a jak ich nie dostają, to uczucia się kończą...

Potrzebują uczucia i stabilizacji. Coś Ci się pokręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Essence napisał:

Potrzebują uczucia i stabilizacji.

Tak i dlatego jak to dostają, to zostawiają faceta dla innego, który zapewnia jej emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nieprawda. Ważne, że wzbudza pożądanie u mnie. To, czy podoba się innym, mam gdzieś, dopóki mnie nie zdradza.

 

A czy kiedykolwiek w przeszłości wzbudzała w Tobie prawdziwe pożądanie kobieta, która go nie wzbudzała u innych?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Przecież kobiety ciągle powtarzają, że one nie chcą faceta, który jest wierny, bo nie ma okazji, więc dlaczego my mamy stosować inne kryteria w stosunku do kobiet? 🙂

Chcą niewiernego Tomasza? Babiarza jakiegoś? Co ty wymyśliłeś. Perwsze słyszę.

 

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Tak i dlatego jak to dostają, to zostawiają faceta dla innego, który zapewnia jej emocje.

Jakie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

A czy kiedykolwiek w przeszłości wzbudzała w Tobie prawdziwe pożądanie kobieta, która go nie wzbudzała u innych?😉

Nie byłem w związku, więc to nie do mnie pytanie. Podobać może mi się wiele kobiet, ale jeśli którąś pokocham, to nic innego się dla mnie nie będzie liczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Nie byłem w związku, więc to nie do mnie pytanie. Podobać może mi się wiele kobiet, ale jeśli którąś pokocham, to nic innego się dla mnie nie będzie liczyło.

Teraz mówisz do rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Essence napisał:

Chcą niewiernego Tomasza? Babiarza jakiegoś? Co ty wymyśliłeś. Perwsze słyszę.

Przeczytaj uważnie. Piszę, że dla nich facet jest wartościowy wtedy, gdy ma okazje i nie zdradza. Jeżeli nie zdradza, bo nie ma z kim, to nie uważają go za wartościowego.

1 minutę temu, Essence napisał:

Jakie? 

Tego to nawet one same nie wiedzą, ale nie może być przewidywalny, a ona nie może być pewna jego uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie byłem w związku, więc to nie do mnie pytanie. Podobać może mi się wiele kobiet, ale jeśli którąś pokocham, to nic innego się dla mnie nie będzie liczyło.

To piękne lecz odpowiedź i tak jest wymijająca...😉

Nie byłeś w ani jednym związku? Przypomnij sobie choć jeden...😁 i przypomnij sobie wygląd tej kobiety.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

To piękne lecz odpowiedź i tak jest wymijająca...😉

Jest wymijająca, bo nie mam jak odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli już jestem zainteresowany jakąś dziewczyną, to nie wiem, czy inni mężczyźni jej pożądają, dopóki sam nie zobaczę, jak inni ją podrywają. I to nie ma żadnego wpływu na to, jak ją postrzegam.

2 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie byłeś w ani jednym związku?

No nie byłem.

2 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Przypomnij sobie choć jeden...😁 i przypomnij sobie wygląd tej kobiety.;)

Nie mogę sobie przypomnieć czegoś, co nie miało miejsca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Przeczytaj uważnie. Piszę, że dla nich facet jest wartościowy wtedy, gdy ma okazje i nie zdradza. Jeżeli nie zdradza, bo nie ma z kim, to nie uważają go za wartościowego.

 

No więc, wychodzi na to, że dla mężczyzn jest tak samo: kobieta jest wartościowa wtedy, gdy nie zdradzi choć ma ku temu wiele okazji i sposobności, natomiast ta kobieta, która nie zdradza, bo nie ma z kim jest po prostu bezwartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×