Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karaleczka125

DLACZEGO MĘŻCZYZNI TAK BARDZO PRAGNĄ ABYŚMY BYŁY O NICH ZAZDROSNE I STRASZĄ ŻE ODEJDĄ DO INNEJ

Polecane posty

18 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Tamte dwie też są ładne, przyznaję. Czy ładniejsze – kwestia gustu.

No to nie wiem. Trzeba by Włochów pytać 🙂

No, zaufaj mi ja tylko mówię, jakie tam są nastroje społeczne... A największą furorę zrobiła Belen.;)

Zresztą ponoć bardzo podobna do mnie😛 oczywiście powtarzam tylko jakieś tam opinie więc wyluzuj.

Ładne? Przecież zrobione...☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solero napisał:

Człowiek choć mądry a nie potrafi znaleźć porozumienia w tak istotnych sprawach. Mniej obłudy i szczere intencje są drogą do sukcesu 🙂

Miłego dnia 😉

Wzajemnie i smacznego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No, zaufaj mi ja tylko mówię, jakie tam są nastroje społeczne... A największą furorę zrobiła Belen.;)

A to dziwne, bo moim zdaniem akurat Aida ładniejsza. Po Belen bardziej widać, że jest zrobiona 🙂

4 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Zresztą ponoć bardzo podobna do mnie😛

🙂

4 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Ładne? Przecież zrobione...☺

Może i tak, tego nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

To jest to o czym pisałem każdy chce być naważniejszy. W ten sposób myśląc nigdy nie zbudują związku opartego na solidnych fundamentach.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Solero napisał:

Człowiek choć mądry a nie potrafi znaleźć porozumienia w tak istotnych sprawach. Mniej obłudy i szczere intencje są drogą do sukcesu 🙂

Miłego dnia 😉

Pod zły adres bijesz z obłuda. Z Bogiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
15 minut temu, Solero napisał:

Człowiek choć mądry a nie potrafi znaleźć porozumienia w tak istotnych sprawach. Mniej obłudy i szczere intencje są drogą do sukcesu 🙂

Miłego dnia 😉

Będziesz mieć problem znaleźć drugą kobietę która wyjeżdża z kawą na ławę jak ja. Więc co do obłudy to postukaj się w czoło. Co najmniej kilka razy. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

 

Może i tak, tego nie oceniam.

Czego? Czy są zrobione? Są😉

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

 

🙂

Na początku kariery była naturalna, potem się upiekszała i upodobniła się do moich rysów twarzy. Aczkolwiek już na początku włosi nas porównywali. No tak było.

5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A to dziwne, bo moim zdaniem akurat Aida ładniejsza. Po Belen bardziej widać, że jest zrobiona 🙂

 

No Aida jest chyba ładniejsza, być może dlatego, że jej interwencji nie widać. Ale sama się przyznała, bo jej udowodnili to... Włosi też mają nasrane.😂

Ah, no i Belen jest bardziej rzutka i inteligentna, a Aida to taka "gatta morta" jak to mówią w makaronii... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
15 godzin temu, elektryzująca napisał:

Absolutnie masz rację. Natomiast wierz mi, że dwoje ludzi potrafi tak mocno zagęścić atmosferę, że... Jednorazowy tekst jest pomyłką, na stałe takie akcje nie do przyjęcia. Straszenie rozwodem, teksty w stylu beze mnie zginiesz itd. są porażką. Moja przyjaciółka powiedziała do męża w kłótni (przy mnie) "Kto by Cię ## chciał!" jak emocje opadły powiedziałam jej krótko "Żebyś się kiedyś nie zdziwiła jak Ci pokaże kto...". 

Nadmienię, że chłopak gotuje, pierze, sprząta, opiekuje się dziećmi, bardzo ciężko pracuje zawodowo i nadskakuje jej, a ona księżniczka nie umie nic i ma czelność użyć słów" Kto by Cię chciał? " Bez jaj... Każda kobieta chciałaby takiego mężczyznę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obłuda obłudą, ale taka Małgosia Kożuchowska choćby była najbardziej naturalna na świecie (choć też nie wierzę), a Marylin Monroe, która miała silikon w biuście, dwie interwencje nosa i jedną podbródka to jednak są dwie inne bajki. I każdy człowiek powie, że to MM jest boginią, a nie Małgosia. No tak już jest na tym świecie, zresztą czy źle, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Solero napisał:

opartym tylko na interesie

A ja nie wyobrażam sobie związku bez interesu, białe małżeństwa nie są dla mnie😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Solero napisał:

Przykro mi że tak za bolało ale niech każdy zakłada związki z kimkolwiek chce. Ja nie zamierzam być w związku bez wartości, a opartym tylko na interesie 🙂

Co zabolało niby?

O jakim interesie mówimy? Urodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dla Waszego dobra. Bardzo polecam wam zapoznanie się z kanałem Tatiany Mitkowej na yt. Wyjasnia tam wszelkie mechanizmy związków i toksyn w nich. Taka manipulacja partnerem jak piszecie jest niedopuszczalna. Poswieccie pol niedzieli na ten kanał i obejrzenie chociaż 5-10 filmikow a gwarantuje Wam, że już zawsze rozpoznanie syfiaste mechanizmy i dlaczego absolutnie nie wolno się na nie zgadzać oraz jak one eskalują i gdzie prowadza. Przejrzyjcie filmiki od profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solero napisał:

Nie zaczepiajcie mnie a pomyślcie to nic nie boli 😉 nie chcę być złośliwy 🙂

A ja żądam odpowiedzi, domyślałabym się gdybym była solipsystką.😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Czego? Czy są zrobione? Są😉

No brałem pod uwagę sam wygląd, abstra...ąc od tego, czy są zrobione.

1 godzinę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Na początku kariery była naturalna, potem się upiekszała i upodobniła się do moich rysów twarzy.

To możesz się chwalić, że byłaś wzorem do naśladowania dla włoskiej celebrytki 😄

1 godzinę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No Aida jest chyba ładniejsza, być może dlatego, że jej interwencji nie widać.

No o tym pisałem właśnie.

1 godzinę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Ah, no i Belen jest bardziej rzutka i inteligentna, a Aida to taka "gatta morta" jak to mówią w makaronii... 😄

Tego nie wiem, nie interesuję się za bardzo włoskimi celebrytami 🙂 ale skoro ty tak mówisz, to pewnie tak jest 🙂 jesteś bardziej obeznana w tym temacie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No brałem pod uwagę sam wygląd, abstra...ąc od tego, czy są zrobione.

To możesz się chwalić, że byłaś wzorem do naśladowania dla włoskiej celebrytki 😄

No o tym pisałem właśnie.

Tego nie wiem, nie interesuję się za bardzo włoskimi celebrytami 🙂 ale skoro ty tak mówisz, to pewnie tak jest 🙂 jesteś bardziej obeznana w tym temacie 🙂

Tam każdy jest czy chce czy nie☺ w tv trąbią o celebrytach od rana do nocy, a właściwie 24/24 i przy kazdrj sposobności i nawet w głównym wydaniu informacyjnym

Belen jest Argentynką, a Aida Wenezuelanką. Tak no, ona upodobniła się do mnie (choć nie zdając sobie sprawy z tego :))) ), no bo chyba nie ja do niej skoro to ona zmieniła swą twarz. 😉

Przecież piszemy o bzdurach w tym temacie, no to piszę mało istotne rzeczy. A co nie można?;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
40 minut temu, Solero napisał:

Ciekawe czy tylko udajesz blondynke czy naprawdę Nią jesteś. Nie chcę mi się wierzyć że mówiąc o interesie w Twojej główce tylko pompowanie 😄

"Bo we mnie jest seks
Gorący jak samum
Bo we mnie jest seks
Któż oprzeć się ma mu?
On mi biodra opływa, wypełnia mi biust
Żar sączy do ust.." 😜😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Solero napisał:

Aż dziwię się że tutaj szukasz rozywki i tak spędzasz wolną chwilę 😜 taka kobieta z którą nie trzeba dużo rozmawiać to skarb 😉

poluje na ofiarę 🏹🦌 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Tam każdy jest czy chce czy nie☺ w tv trąbią o celebrytach od rana do nocy, a właściwie 24/24 i przy kazdrj sposobności i nawet w głównym wydaniu informacyjnym

Mieszkasz tam? 🙂 No u nas faktycznie nie ma aż tak źle, choć i tak sporo portali informacyjnych gdzieś te plotki publikuje 🙂

26 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Belen jest Argentynką, a Aida Wenezuelanką.

Wiem, zdążyłem sprawdzić 🙂

27 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Przecież piszemy o bzdurach w tym temacie, no to piszę mało istotne rzeczy. A co nie można?;):)

A kto ci broni? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Solero napisał:

Heh to na Ciebie powinien polować jakiś nietuzinkowy łowca 🙂 sądząc po tym to lubisz dominować i ciężko z Tobą wytrzymać 😜

Miłych polowań 😉

 Dzięki, napinam cięciwę, uwagaaa😁 grot strzały tak rozszczepiony, że jak wejdzie raz w doope to już nie wyciągniesz, zostanie oj zostanie😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Solero napisał:

Czekaj czekaj ale gdzie tarcza? 🙂

Dobrze celuj tak abyś trafiła 10 a wtedy nagroda gwarantowana 😛

Nie ma tarczy 🥴 same... ruchome cele 😜 ale jakie emocjeeeee 😁 ta adrenalina trafie czy nie trafie, ten czy tamten 😇

Słusznie, jak już trafiać to w konkrety 🎯💪

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Solero napisał:

Ty to masz wyobraźnie i w dodatku w tym wieku 😜

Uważaj żebyś później nie musiała się tą zdobyczą opiekować bo przez przypadek zrobisz krzywdę 😉

w jakim tym? coś sugerujesz? 😋 

żadna opieka, będzie oooo taki malusi grzeczniusi🤏 (przy buncie pamiętaj, że wiem gdzie jest grot wbity, tylko delikatnie poruszę i... 🤭). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

w jakim tym? coś sugerujesz? 😋 

żadna opieka, będzie oooo taki malusi grzeczniusi🤏 (przy buncie pamiętaj, że wiem gdzie jest grot wbity, tylko delikatnie poruszę i... 🤭). 

 

Ale szanujmy się, partnerstwo to partnerstwo, grot za grot 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Solero napisał:

No tak, jak wyzdrowieje to i Ty zobaczysz co to znaczy ukłucie 😄

uuuch ale się boję, na samą myśl drżę 😁 ekhm ekhm powaga 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
6 minut temu, elektryzująca napisał:

wyzdrowieje

🤔 Ale ja mu nie mam zamiaru tego grota wyciągać, nie będzie zdrowieć 😋 upoluje i koniec, do us.ranej smierci jak to mówią 🙂

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Solero napisał:

To prawie jak zamknięcie w klatce, współczuję mu 😉

Myślę że nie jesteś aż taka brutalna i na myśli miałaś strzałe Amora 🙂

Klatka klatce nie równa, to taki merol wśród klatek. Full wypas, all inclusive. Otworzę furteczke a on sam powie:  "Zwariowałaś! Zamykaj, nigdzie nie idę!" 😜

Tych strzał to akurat ja nie noszę🥴 rozmówiłam się  ostatnio ze skrzydlatym skurczybykiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Karaleczka125 napisał:

?????????? Chętnie wysłucham Waszych doświadczeń.

to chyba odwrotnie, coś ci się pokiełbasiło, kobiety tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Solero napisał:

To prawie jak zamknięcie w klatce, współczuję mu

A całkiem poważnie to klatka nie moje klimaty. Związek ma być zdrowy, żadnej zaborczosci i duszenia się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×