Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tora5

Mam 19 lat i jestem w ciąży już 2 raz .

Polecane posty

normalnie, z drugim nie ma problemu, nie mają obowiązku opiekowaniem się  nim przecież, masz 19 lat, więc możesz zarabiać na jego utrzymanie. 

dlatego dałabym wiek zgody od 18, bo teraz PAŃSTWO ZMUSZA RODZICÓW do wychowywania NIE SWOICH DZIECI przez ok 2 lata z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Yuri Otoshi napisał:

i wytłumacz sytuację. 

wydaje mi się, że oni rozumieją taką sytuację, nawet jak zapomnieli po 19 latach, to ona sama 2 lata temu im przypomniała... 👉👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko,

ja na Twoim miejscu powiedziałabym rodzicom jak najszybciej - tak, aby w dobie kryzysu znaleźć pracę oraz mieszkanie odpowiednie dla samotnej matki z 2 dzieci... bo ja na miejscu Twoich rodziców wystawiłabym Ci walizki za drzwi po czymś takim, bez względu na wnuki. Rozumiem, że pierwsze wpadka gó.wniary, bo inaczej tego się nazwać nie da, powinna dać Ci na tyle do myślenia, że jak chciałaś prowadzić bujne życie towarzyskie, to z porządną antykoncepcją hormonalną, a nie licząc na to, że magicznie nie zajdziesz w kolejną ciążę - w końcu już chyba wiedziałaś, skąd się biorą dzieci.

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lokiii napisał:

Zrobiłaś to dla następnego 500zl?

jak ja byłam na studiach to za odpowiednio wysoką średnią można było dostawać 500 zł ZA NAUKĘ I UCZENIE SIĘ CZEGOŚ DO BYCIA PRZYDATNYM na miesiąc przez rok. 😮 platformo wróć, robisz socjalizm lepiej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lampka napisał:

Jeśli to prawda co napisałaś to dlaczego chłopak nie chce już z tobą być? Ma inną dziewczynę? Czy po prostu nie kochał Cię i chciał tylko sexu? I kolejne pytanie-jak to się stało że zaszłaś, okłamałaś go że masz dni niepłodne?

Ja nie chcę być już z nim a on ze mną. Dlaczego miałbym kłamać? Po prostu zapomnieliśmy się zabezpieczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można zapomnieć się zabezpieczyć, przecież stosunek nie trwa 5 sekund więc podczas sexu jest sporo czasu na myślenie.Chyba,ze byliście pijani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Ale Twoi rodzice nie mają obowiązku Ci w żaden sposób pomagać. Byłaś na tyle dorosła żeby rozkładać nogi to bądź na tyle dorosła i weź pełną odpowiedzialność na własne życie. 

Ja  sobie sama z dwójką dzieci nie poradze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tora5 napisał:

Ja  sobie sama z dwójką dzieci nie poradze 

Wiec jeszcze raz - aborcja, jesli jeszcze czas. Ewentualnie adopcja. Jak rodzicow zabraknie, to z dziecmi wyladujesz oid mostem i pomrzecie z glodu. 19 lat bez wyksztalcenia, bez perspektyw na godne zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
50 minut temu, Lolka1975 napisał:

Moze powinnas rozwazyc aborcje jesli nie jest zapozno

.

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lolka1975 napisał:

Wiec jeszcze raz - aborcja, jesli jeszcze czas. Ewentualnie adopcja. Jak rodzicow zabraknie, to z dziecmi wyladujesz oid mostem i pomrzecie z glodu. 19 lat bez wyksztalcenia, bez perspektyw na godne zycie. 

zabić cię bo nie rokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

zabić cię bo nie rokujesz?

Wiesz ja tez z tych co nie uwazaja aborcji za zabojstwo lecz dziewczyny do tego namawiac nie bede. Moze oddanie dziecka do adopcji jest jakims wyjsciem. 

 

26 minut temu, Tora5 napisał:

Ja  sobie sama z dwójką dzieci nie poradze 

O takich rzeczach mysli sie przed, a nie po. Bylo trzeba trzymac nozki razem, albo sie zabezpieczac jak nie jestes w stanie powstrzymac sie od seksu, a najlepiej wybrac mezczyzne ktory rokowal na przyszlosc. 

Teraz musisz sobie poradzic. Jestes dorosla. Zrobilas sobie te dzieci wiec bierz za nie odpowiedzialnosc i nie licz na innych. Moze to Cie powstrzyma przed zrobieniem sobie za dwa lata kolejnej pociechy z kolejnym przypadkowym mezczyzna. Inaczej widac sie nie nauczysz. Musi bolec by do Twojej glowy cos dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo źle że partner nie chce z nią być ,dwoje dzieci mające różnych ojców, a autorka dalej sama, bez mężczyzny. I co będzie szukała później następnego faceta który jej zrobi kolejne dziecko? A czy z tych dzieci wyrośnie coś lepszego niż autorka ?Myślę że będą brać przykład z matki, moja koleżanka ze szkoły pierwsze dziecko urodziła w wieku 19 lat, później miała jeszcze czworo dzieci i jej córka najstarsza też urodziła pierwsze dziecko w wieku 19 lat, obecnie ma 24 lata i już troje dzieci😬 i te dzieci też będą takie same.Zapomogi,mops,obciążenie dla państwa. Najlepiej gdyby autorka oddała to dziecko do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 2 lata też odda, i za kolejne 2 lata też, od którego wieku można legalnie zarabiać w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym jest 500+ zgłoszę autorkę, jeśli nadal będziecie jej doradzać adopcję za obciążanie budżetu, bo się ruc;h;a;c chce, produkuje, a dzieciaki do sierocińca, robić się nie chce, tylko r'u'c'h'ać i płakać co to ma być????? zarabiać i wychowywać jak się ci;pki nie trzymało!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- mamo, muszę Ci coś powiedzieć?

- chyba nie jesteś w ciąży?

- jestem, ale nie to muszę Ci powiedzieć, chcę Ci powiedzieć, że nie zamierzam nigdy już utrzymywać swoich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Roletka napisał:

Dziewczyna pokomplikowała sobie życie, nie trzeba jej dobijać. . 

😮  PUPy są pełne takich osób

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem wielkie zdziwienie jak kolejny noworodek jest wyławiany z rzeki albo zakopywany w lesie

x

albo kolejni rodzice, którzy pewnego razu odmówili pomocy finansowej rzucanej w czarną dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mnie tu wk'u'r'w'iono nie bójcie się, Mateo Wam zrobił taki zasiłek, że już w ogóle nigdy nie trzeba będzie pracować, wystarczy wycisnąć najaktywniejsze jednostki, które biorą za siebie odpowiedzialność. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko, masz urodzić, znaleźć tego łajdaka  który się miga od ojcostwa na koszt twoich, nawet nie swoich rodziców, a w trakcie znaleźć jakąś pracę! teraz łatwiej przez internet, radzę Ci to zrobić inaczej trzymaj się z dala od tgrysów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roletka napisał:

Właśnie dlatego nie mam koleżanek 😑 człowiek się zwraca z problemem, obawia się i jeszcze słyszy/czyta "ja wiedziałam że tak będzie, a mówiłam, radź sobie sama, twój problem" bla bla. Autorka źle zrobiła, nie popieram takiego czegoś, ale naprawdę nie potrzebuje więcej problemów. 

a co my, jej koleżanki? jej koleżanki pewnie płaczą razem z nią, głaszczą po główce, a za plecami flirtują z jej byłymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Roletka napisał:

Ale wy wszystkie tutaj jesteście życzliwe... A potem wielkie zdziwienie jak kolejny noworodek jest wyławiany z rzeki albo zakopywany w lesie. Co zrobić? Dziewczyna pokomplikowała sobie życie, nie trzeba jej dobijać. Pilnujcie lepiej swoich córek, bo życie bywa zaskakujące. W obecnej sytuacji można tylko wesprzeć dobrym słowem. 

Tu nie chodzi o życzliwość.

19-latka, która teoretycznie jest osobą dorosłą pyta na forum, jak 15-latka po jednorazowej akcji w kibelku dyskotekowym, jak ma powiedzieć rodzicom, którzy już utrzymują jej jedno dziecko o to, jak ma ich poinformować o kolejnym w drodze. Czemu ktokolwiek ma jej współczuć? I czego? Permanentnej głupoty, bo po jednym zapyleniu nie zrozumiała, że jak się nie chcę ciąży to albo nie uprawiasz seksu, albo się solidnie zabezpieczasz? Sama się przyznała, że się zapomnieli. Mając już jedno dziecko na utrzymaniu SWOICH rodziców, brak wykształcenia oraz pracy nie bierzesz się za produkcję kolejnych dzieci, tylko albo kończysz szkołę, albo idziesz zbierać truskawki, póki sezon i przynosisz w ząbkach cokolwiek do domu.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

a co my, jej koleżanki? jej koleżanki pewnie płaczą razem z nią, głaszczą po główce, a za plecami flirtują z jej byłymi

Jej kolezanki nie placza, bo pewnienie nie znaja nawet jej problemu. One ciesza sie zyciem, zaczely studia, poznaja nowych ludzi, dorosly swiat...

Edytowano przez Lolka1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tora5 napisał:

Ja  sobie sama z dwójką dzieci nie poradze 

To trzeba było myśleć, a nie radośnie nogi rozkładać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Roletka napisał:

Nie, że koleżanki, ale kobieta kobiecie. Nikogo nie zabiła by tak ją potępiać.  

Mamy klaskać, bo nie mając pracy, wykształcenia i warunków do wychowania dzieci zachodzi sobie w ciążę, bo zapomnieli się zabezpieczyć? Mamy klaskać, bo swoim rodzicom zrzuci na głowę kolejny problem? Nie, nie jest mi żal takich bezmyślych ...ek jak autorka, bo mają co mają tylko na własne życzenie. Nikt inny nie jest temu winien. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Autorko Moim zdaniem masz jedno i to najlepsze wyjście- szukać starszego faceta geja który ciebie przygarnie .Wejdź sobie na queer, tam są ogłoszenia. Geje szukają kobiet do tak zwanego białego małżeństwa  biorą nawet z dziećmi lub ciężarne że niby to ich dziecko w drodze.Warto spróbować. Daj tam ogłoszenie

"19-latka w ciąży, z dwuletnim dzieckiem pozna geja do stworzenia białego związku."

Edytowano przez Lampka
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Roletka napisał:

 ale kobieta kobiecie. 

nie uznaję feminizmów, solidaryzmów, komunizmów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie szybko trzecie. Może przywykną? Nigdy nie zrozumiem jak można na własne życzenie tak sfajdać sobie życie na starcie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz normalnie rodzicom ale następnym razem poczekaj z seksem do ślubu bo 3 dzieci i 3 różnych ojców to trochę dziwnie będzie wyglądać 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×