Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ania39

Nie potrafie byc wierną żona

Polecane posty

Nie potrafie byc wierną żona mam z tego powodu wyrzuty sumienia

W sumie to dobry objaw,że masz wyrzuty sumienia.

Jeśli chcesz coś z tym zrobić to chyba tylko terapia.

6 minut temu, ddt30 napisał:

a nie możesz się seksualnie realizować z mężem - są jakieś problemy z tym?

Kocham męża i to chyba nie chodzi o to ze z mezem sex jest slaby ale jak jestem z innym to sa duzo wieksze doznania

3 minuty temu, Ania39 napisał:

Kocham męża i to chyba nie chodzi o to ze z mezem sex jest slaby ale jak jestem z innym to sa duzo wieksze doznania

Czy ty przypadkiem nie jesteś żoną Cx500cx? xd 

Przed chwilą, MAX napisał:

Czy ty przypadkiem nie jesteś żoną Cx500cx? xd 

Nie

20 minut temu, Ania39 napisał:

Ja też mam wyrzuty że ci odpisuję.

5 minut temu, Ania39 napisał:

Nie

Acha, ale twój mąż to szczęściarz, chciałbym mieć taką żonę. xd 

Napisano (edytowany)
13 minut temu, Ania39 napisał:

Jak się kogoś kocha, to się nie szuka doznań w innym łóżku 🙄

Ale punkt dla Ciebie za szczerość. 

Edytowano przez Magda bez loginu
  • Like 1

Przed chwilą, ddt30 napisał:

to byłoby szczęśliwy zbieg okoliczności. Można byłoby przeprowadzić skuteczną terapię małżeńską

A propos jeśli kochasz męża to nie myślałaś aby wszystkie te atrakcyjne, zabarwione fetyszem spotkania nie zorganizować z mężem?

Nie myslalam o tym nawet chyba bala bym mu sie powiedziec o tym bo mąż jest mi wierny

2 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Jak się kogoś kocha, to się nie szuka doznań w innym łóżku 🙄

Ale punkt dla Ciebie za szczerość. 

Wiem ze to nie swiadczy o mnie dobrze juz dawno obiecalalam sobie skonczyc z tym ale nie wychodzi

9 minut temu, ddt30 napisał:

chyba terapia ale jeśli chce ją zacząć to wyjdzie też zdrada. Bo raczej terapia małżeńska niż ona w pojedynkę

a zdrada bywa słodka niestety ... zobacz na jej twarz ... czy nie maluje się szczęście?

Niekoniecznie. Przecież nie musi mówić prawdy o zdradach mężowi i dlaczego na nią idzie., Mogłaby powiedzieć, np: że idzie bo często myśli o innych facetach i źle się z tym czuje, bo go kocha. Ja bym chyba przyjął taką argumentację. Albo w ogóle znaleźć inny powód. Prawdopodobnie masz rację,że w takim przypadku lepsza małżeńska.

ddt30....Mam cię za wrażliwego faceta, mimo wszystko.

Może i słodka, ale czy godziwa? Jak można z tym żyć,że się  kogoś zdradza? Co z sumieniem?

Pisałeś o przyczynach dlaczego to robią kobiety. Wiesz...faceci też mają swoje powody. Czy zatem dać przyzwolenie na takie zachowanie?

18 minut temu, Ania39 napisał:

O rany. Czy chodzi znowu o rozmiar????

ja mam 27 lat i nie wyobrażam sobie byc wierną dziewczyną a co dopiero zoną mam swoje potrzeby 

• Confused 1

8 minut temu, Ania39 napisał:

Nie myslalam o tym nawet chyba bala bym mu sie powiedziec o tym bo mąż jest mi wierny

Aniu a te cyfry w nicku to twój rocznik, czy tyle miałaś kochanków? xd

12 minut temu, Ania39 napisał:

Wiem ze to nie swiadczy o mnie dobrze juz dawno obiecalalam sobie skonczyc z tym ale nie wychodzi

Wszystko jest do czasu, aż mąż się o tym dowie. Co wtedy mu powiesz? Że kochanek lepiej Cię zaspokaja? 

14 minut temu, ddt30 napisał:

rozpłacze się i powie, że "to nie jest tak jak myślisz, ja cię na prawdę kocham, on dla mnie nic nie znaczy" i parę innych takich bzdur z tanich telenowel

"Dobrze wiesz, byłeś dla mnie wszystkim". 

A on powinien powiedzieć, to już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni.....xd

Napisano (edytowany)

Ja musze byc chyba aseksualna, nigdy nie mialam zadnych problemow w wiernoscia, chociaz okazje do zdrad bywaly. Moze mam zbyt pesymistyczny umysl I jakbym wrocila do domu po zdradzie to chyba bym powiedziala od razu, co za ciezar, az mi niedobrze na sama mysl. Mysle, ze nawet jakby jakies moje bozyszcze filmowe uwodzilo to I tak klapa, skoro duszą jestem przy swoim, nie potrafie tego wylaczyc, dla chwil I emocji ktore niosa zdrady. 

Edytowano przez Vedma

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, ddt30 napisał:

ona mu powie, że nie będzie seksu bo ma miesiączkę a on wieczorem odkryje jej majtki w koszu na brudną bieliznę z plamkami nasienia kochanka. "Słodkie i urocze kłamstewka" jak w brazylijskich telenowelach.

Na czarnych było by lepiej widać. xd  Już mogła ich nie ściągać. 

Edytowano przez MAX

5 minut temu, ddt30 napisał:

ona mu powie, że nie będzie seksu bo ma miesiączkę a on wieczorem odkryje jej majtki w koszu na brudną bieliznę z plamkami nasienia kochanka. "Słodkie i urocze kłamstewka" jak w brazylijskich telenowelach

Na czarnych było by lepiej widać. xd Już mogła ich nie ściągać. 

55 minut temu, Ania39 napisał:

Odkryj karty i zwróć mu wolność... może jeszcze znajdzie kobietę, która będzie go warta...

• Like 1

3 minuty temu, ddt30 napisał:

czarne za bardzo zmysłowe - od razu podpadłoby...

E tam, czerń to jest to. A jak pięknie się wygięła. 

ciekaw jestem jak ubiera się dla kochanka a jak dla męża do seksu. Może nam powie ?

Wątpię żeby nam cokolwiek powiedziała, pewnie już pobiegła na skargę do kochanka. xd 

Z jednej strony to dla kochanka ubiera się lepiej, z a drugiej może dla męża żeby nie wzbudzać podejrzeń i zamydlić mu oczy.  

te majtki ze spermą w kroku ją zdradzą... Chyba, że używają gumek.

Z gumkami to różnie  bywa, w razie wpadki  pójdzie na konto męża. xd 

7 minut temu, ddt30 napisał:

te majtki ze spermą w kroku ją zdradzą... Chyba, że używają gumek.

Można zwalić na dni płodne i nadmiar śluzu...

Przed chwilą, ddt30 napisał:

no nie, śluz płodny inaczej wygląda. Powiedziałbym, że zaschnięta sperma bardziej wygląda jak niepłodny.

Ty to wiesz... ja to wiem... ilu wie? Ilu nie chce wiedzieć?

przyznam się, że miałem jedną kochankę gdzie seks był bez gumek. Po pierwsze dla jej bezpieczeństwa i aby nie tyła zafundowałem jej mirenę - mąż nie zauważył, że nie bierze tabletek oczywiście, że ma wkładkę się nie domyślił ani nie dowiedział. Po drugie nigdy nie zorientował się, że ona ma w sobie moją spermę jak wracała do niego ....Był alkoholikiem więc z nim seks był rzadko, chociaż był bardzo zazdrosny, no ale jak ona mówiła mi, od czasu do czasu był także z nim "dla świętego spokoju"

Skoro był alkoholikiem to jego interesowało coś innego a nie ci.pka żony, więc skąd mógł wiedzieć, a i ona miała łatwo robić go w balona w takiej sytuacji. I każdy ze stron zadowolona, Ty i kochanka bo miło spędzaliście czas, a i mąż bo żona z nim była i sie nie rozwiodła. 

2 godziny temu, Ania39 napisał:

A przykładną chociaż 😉 Potrafisz?

Czytam to co piszecie i byc moze okaze sie egoistką ale nie chce rozwodu z mężem to tez nie jest tak ze mam caly czas kochanka i zdradzam meza na prawo i lewo

3 godziny temu, Ania39 napisał:

Od początku związku trzeba otwarcie rozmawiać o sexie i o swoich fetyszach i preferencjach. Mało to mężczyzn lubiących cuckold, ty byś miała mnóstwo doznań on byłby uszczęśliwiony. Porozmawiaj z mężem szczerze, no może nie mów o zdradach ale powiedz że chcesz urozmaicić życie łóżkowe i wybrać się do swingers clubu, lub zaproponuj spotkanie z parą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się