Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NigdyNieMiałemDziewcz 1984

Dlaczego kobiety przed 30stką wybrzydzają, a po 30stce rzucają się na każdego kto nosi portki?

Polecane posty

6 minut temu, G0sc napisał:

Był programistą i zgarniał 30 tysi miesięcznie ? 😛

Nie. Siedział i w gry grał. To już uzależnienie było.

Przed chwilą, oink napisał:

no tez tym gosciem gardzilam. Moglam mu dac do zrozumienia, ze jest dnem bo on pewnie myslal ze ja lece na niego. A ja ot tak dla beki posluchalam czasem jego kocopolow. Ale i tak chyba karma go dosiegla bo jest z taka dziewczyna, co traktuje go jak psa (wyzywa, zdradza, a on do niej biegnie z placzem) tak mi mowila ta pokrzywdzona kolezanka.

To tak samo jak ja.  Z tym tylko faktem że mam sentyment do ludzi z przeszłości.  Więź z dawnych lat jest tak silna że nie wiem co by musieli odyebać bym ich znienawidziła.  Do póki mi nic złego w życiu nie zrobili a jeszcze mogę liczyć i to się zwraca ! To nie patrzę przez pryzmat że w związkach im się nie układa  czy cokolwiek. 

10 mln ktoś wygral wczoraj. Mieć takie pieniądze i jestem kimś. Tak sobie marzę. Leżę oglądam TV i przeglądam internet na komórce i pisze tutaj. Oglądam zdjęcia z różnych portali. Nie jestem na żadnym bo to głupota. Byłem chwilę na fotka pl żeby zobaczyć jak zareagują ale wszyscy mnie odrzucali czyli dawali same krzyżyki. 

2 minuty temu, Radek Szatkowski napisał:

10 mln ktoś wygral wczoraj. Mieć takie pieniądze i jestem kimś.

Kiedyś myślałem ze jak wbije wysoki poziom postaci w grze i znajdę się w Top 100 najlepszych graczy to też będę kimś. Ale gdy wychodzę na dwór i o tym mówię to nikogo to nie obchodzi. Albo spójrzmy na takiego Kaczyńskiego. Jest szefem najpotężniejszej partii w kraju a mimo to część społeczeństwa naśmiewa się z niego. Coś tu jest nie tak. 

39 minut temu, maq84 napisał:

Kiedyś myślałem ze jak wbije wysoki poziom postaci w grze i znajdę się w Top 100 najlepszych graczy to też będę kimś. Ale gdy wychodzę na dwór i o tym mówię to nikogo to nie obchodzi. Albo spójrzmy na takiego Kaczyńskiego. Jest szefem najpotężniejszej partii w kraju a mimo to część społeczeństwa naśmiewa się z niego. Coś tu jest nie tak. 

nie ma się co dziwić że prowadzis życie nomada skoro twoim wzorem jest jarek kaczyński 😄

zacznij się uczielać na forach o ufo, dołącz do antyszczepionkowców, pisz na forum radia maryja,  czyli znajdz podobnych sobie wariatów w kupie siła. 

3 godziny temu, NigdyNieMiałemDziewcz 1984 napisał:

I w efekcie często kończą z gorszym niż ci, których wcześniej odrzucały?

młode to głupie 

3 godziny temu, Inka32 napisał:

Nie możesz mówić za każdą. Ja byłam długo w związku. Nie wyszło. Mam po 30tce i nie biorę kto się trafi. Po przejściach wiem, czego chce w życiu i jakiego partnera.  

czyli sprecyzuj bo tylko ogólnikami rzucasz

20 minut temu, Przemol Prafik napisał:

czyli sprecyzuj bo tylko ogólnikami rzucasz

Ale co mam sprecyzować?  Opisać historię mojego życia? Pisałam jakiego chciałabym faceta . Odpowiedzialnego, takiego który wie czego chce I którego nie trzeba prowadzić za rączkę.  

Nie chcę generalizować więc napiszę na swoim przykładzie.

Gdy miałam 20 parę lat i kończyłam studia to miałam ciśnienie na faceta. Wszyscy wokół wiązali się w pary i planowali życie, czułam, że jeśli w tym momencie kogoś nie "złapię" to zostanę na lodzie.

Gdy miałam 25 lat wyjechałam do innego kraju i zrozumiałam, że to ciśnienie było tylko w Polsce. Że ludzie mają po 30 lat i nadal są singlami. Postanowiłam się cieszyć życiem i robić to, co ja chcę zamiast pakować się w byle jakie związki.

Gdy miałam 30 lat to zerwałam ze swoim partnerem i poznałam nową osobę, z nim jestem od 10 lat i jest to moja tak naprawdę pierwsza relacja, w której czuję się komfortowo i pewna, że to jest to. Gdyby jednak nam się nie ułożyło to na pewno na siłę nie będę nikogo szukać, bo po co? Jestem zupełnie samowystarczalna, poza tym zdaję sobie sprawę, że można znaleźć partnera w każdym wieku. Dodam, że większość moich znajomych, którzy pobrali się zaraz po studiach jest już po rozwodzie.

Nie wiem jakie są dzisiejsze 20-latki, mam nadzieję, że mądrzejsze i pewniejsze siebie niż ja w tym wieku.

• Thanks 1

22 minuty temu, Inka32 napisał:

Ale co mam sprecyzować?  Opisać historię mojego życia? Pisałam jakiego chciałabym faceta . Odpowiedzialnego, takiego który wie czego chce I którego nie trzeba prowadzić za rączkę.  

Jaki ma być ten facet i co ma chcieć, też o co chodzi z tą odpowiedzialnością dokładnie....... nie trzeba go za rączke prowadzić czyli to on ma ciebie prowadzić czy jak? Rzucasz ogólnikami zamiast sprecyzować dokładnie jaki ma być ten facet i czego chcieć. 

7 minut temu, Przemol Prafik napisał:

Jaki ma być ten facet i co ma chcieć, też o co chodzi z tą odpowiedzialnością dokładnie....... nie trzeba go za rączke prowadzić czyli to on ma ciebie prowadzić czy jak? Rzucasz ogólnikami zamiast sprecyzować dokładnie jaki ma być ten facet i czego chcieć. 

Ty tak serio ? Nie rozumiesz co to znaczy odpowiedzialny człowiek? 

1 minutę temu, Inka32 napisał:

Ty tak serio ? Nie rozumiesz co to znaczy odpowiedzialny człowiek? 

Jaki ten facet ma być dokładnie, podaj szczegóły.... chyba że sama nie wiesz co chcesz

2 godziny temu, oink napisał:

zaraz 10 razy anonsowac i kosza dostawac. jak sie podoba to koszow nie bedzie. Fajnie jak facet ma inicjatywe i wie czego chce.

Dokładnie, nie chodziło o zadne dawanie kosza tylko o zainteresowanie z obydwu stron, ale jednak nie rozkładanie nóg na pierwszych randkach gdzie jeszcze słabo sie znają i nie można mieć zaufania...taką facet nawet podswiadomie nie będzie szanował i zakwalifikuje ja jako ,,laskę do łóżka". To co łatwo przyszlo nie szanuje sie jak to, w co potrzeba bylo włożyć więcej wysiłku. Tak samo chodzi mi o nie bycie na kazde zawołanie faceta na zasadzie ze facet nagle chce sie dzisiaj spotkać za godzinę i laska leci do niego Mimo ze miał inne plany. Kobieta rezygnujaca ze swoich planow, odseparowujaca sie do przyjaciół na rzecz faceta, bo jemu zachchalo sie spotkać, nie będzie szanowana i traktowana poważnie, bo facet zobaczy ze jest całym jej życiem i będzie sie czuł zbyt pewnie w związku, zobaczy ze jej bardziej zależy. To nie jest zachęcające, od zawsze faceci maja w sobie gen zdobywcy i rajcuje ich zdobywanie a nie jak sie laska podaje od razu na tacy i fizycznie i mentalnie, wtedy jej atrakcyjność spada. Żadne wywody prawików ze jest inaczej, nie przekonaja mnie bo wiem co widzę wokół, jestem dobra obserwatorka.  

13 godzin temu, Malutka92 napisał:

nie chodziło o zadne dawanie kosza tylko o zainteresowanie z obydwu stron, ale jednak nie rozkładanie nóg na pierwszych randkach gdzie jeszcze słabo sie znają i nie można mieć zaufania...

Oczywiście, ale niektóre dają kosza, mimo że są zainteresowane, bo nie chcą wyjść na łatwe. Nie chciałbym iść do łóżka na pierwszej randce, jednak sporo kobiet do tego właśnie dąży, a jak im się to nie uda, to uważają, że facet nie jest nimi zainteresowany...

13 godzin temu, Malutka92 napisał:

Tak samo chodzi mi o nie bycie na kazde zawołanie faceta na zasadzie ze facet nagle chce sie dzisiaj spotkać za godzinę i laska leci do niego Mimo ze miał inne plany.

Tak, ale czasami jest to przesadzone. Jeżeli jedna strona proponuje termin, a drugiej stronie on odpowiada, to mam się nie zgadzać, tylko po to, by pokazać, że nie jestem na każde zawołanie?

2 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, ale niektóre dają kosza, mimo że są zainteresowane, bo nie chcą wyjść na łatwe. Nie chciałbym iść do łóżka na pierwszej randce, jednak sporo kobiet do tego właśnie dąży, a jak im się to nie uda, to uważają, że facet nie jest nimi zainteresowany...

Tak, ale czasami jest to przesadzone. Jeżeli jedna strona proponuje termin, a drugiej stronie on odpowiada, to mam się nie zgadzać, tylko po to, by pokazać, że nie jestem na każde zawołanie?

Wtedy należy przełożyć randkę na inny termin, samej zaproponować w inna datę ale dac do zrozumienia ze np dzisiaj czy jutro ,,nie mogę bo jestem umowiona z kolezanka". Nie przekładać swoich planow tylko dlatego ze facetowi zechcialo sie spotkać. 

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Malutka92 napisał:

Wtedy należy przełożyć randkę na inny termin, samej zaproponować w inna datę

Ale po co, jeśli nie mam żadnych planów i mogę się spotkać w tym terminie?

Nie piszę o sytuacji, gdy zmieniamy plany dla faceta/kobiety, bo to oczywiście przesada.

Edytowano przez taki obraz wasz

Ja gdy chciałam uprawiać seks na pierwszej randce to uprawiałam bez zastanawiania się co sobie o mnie ktoś pomyśli. Ze swoimi 2 długoletnimi parnerami poszłam od razu do łóżka, bo miałam ochotę i oni też. W ogóle nie lubię takich gierek, że facet to zdobywca, że dziewczyna ma być zdobyczą. To dziecinne. Trzeba szanować swoje potrzeby i swoje terytorium, ale w tym celu można stawiać sprawę jasno, a nie bawić się w podchody.

Dnia 24.05.2020 o 12:49, NigdyNieMiałemDziewcz 1984 napisał:

I w efekcie często kończą z gorszym niż ci, których wcześniej odrzucały?

To juz lepiej skonczyc będąc samą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować