Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dodaje drugi raz ponieważ pierwszy temat sie chyba nie dodał- jeżeli jest inaczej i jest podwójnie to przepraaszam za spam.

Cześć, za dwa dni mam dostać @ pobolewa mnie podbrzusze i piersi (byc moze tylko zwykły objaw pms) zrobiłam dzis test i wyszło cos takiego... ktos cos widzi? mam na mysli drugą kreske ale mega bladą ? Zdjęcie jest dość ciemne, mam nadzieje ze bedzie dobrze widoczne. Czekam na wasze odpowiedzi:)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/f060961bf7daf586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak ciąży, ale zdjęcie jest bardzo złej jakości, za ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś pewna wykonaj drugi test. Na tym zdjęciu mało co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ledwo widoczna. Powtórz test za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś tam widzę. Z tym, że pytanie kiedy zrobiłaś zdjęcie? Czy po regulaminowym czasie na odczytanie wyniku czy dużo później? Bo jeśli później to to zdjęcie nic nie wnosi. Najlepiej zrobi drugi test, jeśli jesteś w ciąży to każda kolejna kreska powinna wychodzić już wyraźniejsza. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praktycznie od razu było to "cos "widoczne nie po jakis 10 minutach... jutro rano zrobie drugi raz a jak znowu wyjdzie "cos" dziwnego pojde na bete :) dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emka, nawet jeżeli to ciąża, to tak wcześnie nie ma jeszcze objawów, nie ma bólu podbrzusza ani bólu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 dni po owulacji ?  slyszalam że objawy mogą być podobne do zblizajacej się miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam widać,ale słabo.mi tydz przed spodziewana miesiączka zaczęły wychodzić blade kreski,też nie byłam pewna,a jednak się potwierdziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co Ci wyjdzie. Moja druga kreska, którą na początku widziałam tylko ja ma dziś dwa latka i niedawno zasnęła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×