Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania21_strawberry

Wysoki Głos u interesującego mężczyzny

Polecane posty

Podoba mi się pewien facet, ale problem w tym (a może jednak nie problem, sama nie wiem) że on ma bardzo wysoki głos. Z tym że wysokie głosy u mężczyzn dziele na dwa typy - te wysokie z takim zniewieściałym tonem typowe dla gejów, i te wysokie ale o męskim tonie. Ten facet jest na szczęście w tej drugiej grupie. I stąd pytanie do innych kobiet, co wy sądzicie o takim typie głosu u facetow? Czy warto się z nim spotykać czy może powinnam dać sobie spokój? Dodam, że nie przeszkadza mi jakoś bardzo,że nie mówi basem, ale wśród koleżanek słyszałam negatywne opinie o takich mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Ania21_strawberry napisał:

Nie jestem wybredna, tylko ciekawa jestem czy takiego faceta postrzegają inne kobiety jako mniej atrakcyjnego czy nie

Nie, a dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania21_strawberry napisał:

Podoba mi się pewien facet, ale problem w tym (a może jednak nie problem, sama nie wiem) że on ma bardzo wysoki głos. Z tym że wysokie głosy u mężczyzn dziele na dwa typy - te wysokie z takim zniewieściałym tonem typowe dla gejów, i te wysokie ale o męskim tonie. Ten facet jest na szczęście w tej drugiej grupie. I stąd pytanie do innych kobiet, co wy sądzicie o takim typie głosu u facetow? Czy warto się z nim spotykać czy może powinnam dać sobie spokój? Dodam, że nie przeszkadza mi jakoś bardzo,że nie mówi basem, ale wśród koleżanek słyszałam negatywne opinie o takich mężczyznach.

Jeśli Ci nie przeszkadza, to co Cię obchodzą opinie koleżanek? Nie one mają być zadowolone, tylko Ty. Zresztą gorszy jest głos "skarpetkowy" albo skrzekliwy, takiego czegoś nie idzie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, moredator napisał:

A jeszcze jak się  koleś jąka albo sepleni to już w ogóle jest horror.

Powinni takich eliminować  na poziomie rówieśniczym

A nie jest? Albo jeśli śmiesznie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, moredator napisał:

Albo w szkole  obniżac im oceny czy coś żeby czasem   sie nie okazało, że   coś osiągneli  ale efekt dobrej partii  psuje akustyka

Akustyka może zepsuć wszystko każdemu. Ale bardziej psuje treść, jaka się z pudła rezonansowego wydobywa. Albo odór z otworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, moredator napisał:

Ile jeszcze mam ci współczuc?

Przytulić cię?

Nie do końca rozumiem do czego zmierzasz, ale rozumiem że rzekome współczucie to pretekst😏  Przytulenie zawsze w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moredator napisał:

No zmierzam do tego, że mi przykro, że  tak cierpisz z powodu nieodpowiedzialnych facetów

Ale to cierpi Ania21 strawberry...🙄🙄🙄. Z powodu głosu wysokiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, moredator napisał:

czyli  nie ma w tobie   krztyny  empatii,  dzięki której byś jej współ czuła?

 

Taaak. Podszedłeś (podeszłaś?)mnie. Nie ma we mnie empatii w przypadku cierpienia z powodu jakania, seplenienia, piszczenia czy okulawienia potencjalnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, moredator napisał:

dobra ide spać bo mnie nudzisz.

 

Krzyż na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×