Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pari

Czy naprawdę będzie taka najbliższa przyszłość?

Polecane posty

5 minut temu, Dobrosułka napisał:

Poza tym osoby, ktore maja olej w glowie nie rozmawiaja na pewne tematy przez telefon tylko osobiscie.  W estrymalnych przypadkach zostawiaja telefony w domu.  Taki chip moze miec podsluch.

I jeszcze folie na głowę zakładają na kształt kominiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Wydaje mi się, że ten głód w Afryce to jest tylko zasłona dymna dla poczynań sił, które rzeczywiście mają moc sprawczą.

Nie wiem, nie mam manii prześladowczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, spz napisał:

Pragnę przypomnieć, że ogólnie to ludzie przywędrowali z Afryki, tam jest kolebka ludzkości. Jeśli cywilizacyjnie nie zdołali się wyemancypować od tysięcy lat dalej nie wróżę im niczego dobrego.

Jeśli owe szczepionki mają wywoływać bezpłodność w Afryce to oceniam je jako pozytywne narzędzie w kontroli chaotycznej reprodukcji na tym kontynencie.

A ja nie mogę zgodzić się z twoim zdaniem, jeśli chodzi o cel szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, spz napisał:

Nie wiem, nie mam manii prześladowczej.

Co masz na myśli? Nie wiem, po co to oświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, spz napisał:

I jeszcze folie na głowę zakładają na kształt kominiarki.

Widziałeś, żeby ktoś tak po ulicy chodził?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dobrosułka napisał:

Poza tym osoby, ktore maja olej w glowie nie rozmawiaja na pewne tematy przez telefon tylko osobiscie.  W estrymalnych przypadkach zostawiaja telefony w domu.  Taki chip moze miec podsluch.

Telefon też może mieć podsłuch, który działa nie tylko jak przez niego rozmawiasz. Wystarczy, że trzymasz go w kieszeni, na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Dlatego wspomnialam o pozostawianiu telefonu w domu.  Masakra jest obecnie.  To mlode pokolenie jednak nie ma takich problemow.  Sami wszystko wszystkim pokazuje dzieki internetowi.

Skrajność w każdą stronę nie jest dobra. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Dlatego wspomnialam o pozostawianiu telefonu w domu.  Masakra jest obecnie.  To mlode pokolenie jednak nie ma takich problemow.  Sami wszystko wszystkim pokazuje dzieki internetowi.

Podejrzewam, że to jest specjalnie wykreowana moda- taki powszechny ekshibicjonizm, który dla mnie nie jest jednak normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

OCzywiscie.  Jest propagowany przez wszystkie media.  Do czego niby sluza te programy o zyciu jakis ludzi, ktorzy sa beznadziejni, a dzieki nim zostali gwiazdami?  Widzial ktos serial o rodzinie geniuszy?

Dokładnie! Powszechne jest, że młodzi pragną takiego rozgłosu i sukcesu, który zapewni im dostatnie życie. Wydaje im się to łatwiejsze do osiągnięcia dzięki mediom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Dobrosułka napisał:

Poczytaj sobie na ten temat.  Proponuje na dobry poczatek ksiazke Jared Diamond :"Strzelby, zarazki, maszyny".  Autor przedstawia powody dla ktorych w niektorych miejscach rozwienely sie cywilizacje, a w innych nie.  PRopnuje, ze nie ma to nic wspolnego z intelektem tylko z warunkami naturalnymi.

A to trzeba było podkreślić, że całe spojrzenie na sprawe opierasz na bazie fascynacji jedną książką.

Bo tak to ogólnie przytoczone argumenty dalej stanowią o konieczności depolulacji Afryki skoro zawsze coś im przeszkadzało. 

Raz, że geografia i warunki klimatyczne (tak jakby Europe nie dotknęło zlodowowacenie), następnie wirusy (w Europie przecież dżumy nie było) i niby warunki klimatyczne uniemożliwiały rozwój rolnictwa, hodowli ze względu na brak udomowionych zwierząt, ale jednak później stwierdzasz, że jednak jak się chciało to można było uprawiać, ale to przez tych złych kolonizatorów (w Europie cały czas dominował pacyfizm) zostali pozbawieni źródła pożywienia, później dano im administracje w formie niezależnych państw powiązanych z Europą gospodarczo. Też Europejczyków wina, że dyktator zamiast inwestować wartość dodaną w społeczną infrastruktrę i system zabiezpieczenia społecznego skupował migi i ak-47, jak organizacje humanitarne przysyłają jedzenie to źle bo nie ryba a wędka powinna być zaś gdy jest wędka w postaci nasion GMO to też niedobrze, gdyż za relatywnie niewielką prowizje trzeba je skupować na nowo.

No istne plagi egipske na tym kontynencie, los jak Hioba to rzeczywiście należy uznać za obszar niezdolny do zamieszkania niczym Antarktydę. Ograniczyć się do eksploatacji złóż naturalnych i szlus. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

W filmie o którym mówiłam wam na początku dyskusji, ciekawy jest wątek, który zaczyna się od 26 minuty. Przedstawiona jest tam m.in. maszyna do czipowania ( 29 minuta filmu). Jest tam przedstawione, że to do celów medycznych ( choroba parkinsona np.), ale też może być wykorzystane w inny sposób i to jest omówione w dalszej części filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Bimba napisał:

Z głupich i nie trzymających się kupy teorii spiskowych nie wyciągam wniosków.

 

1 godzinę temu, Bimba napisał:

I tak jesteś szpiegowana całkowicie - to co piszesz w necie, twoje konto w banku, twój telefon, rozmowy, przeglądarki, maile.

Po co te czipy?

I tak wszystko o tobie wiedzą.

Brawo 👏. Tak jakby kogoś interesowało czy Kowalski sika na stojąco czy na siedząco. Ludzie maja jakaś manie prześladowczą i mysla, ze są tak ważnymi dla świata personami, ze ktoś chce znać ich kazdy ruch. Bulszit. Kazdy z nas tu piszących jest jednym z miliardów ludzi na ziemi i mało kogo to interesuje czy podciera się lewa czy prawa ręką. Bronia się przed chipowaniem, jednocześnie korzystając z  systemu Microsoft na kompie, publikując ch... wie co w necie. No żenada po całości. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lilll napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

I tak jesteś szpiegowana całkowicie - to co piszesz w necie, twoje konto w banku, twój telefon, rozmowy, przeglądarki, maile.

Po co te czipy?

I tak wszystko o tobie wiedzą.

Brawo 👏. Tak jakby kogoś interesowało czy Kowalski sika na stojąco czy na siedząco. Ludzie maja jakaś manie prześladowczą i mysla, ze są tak ważnymi dla świata personami, ze ktoś chce znać ich kazdy ruch. Bulszit. Kazdy z nas tu piszących jest jednym z miliardów ludzi na ziemi i mało kogo to interesuje czy podciera się lewa czy prawa ręką. Bronia się przed chipowaniem, jednocześnie korzystając z  systemu Microsoft na kompie, publikując ch... wie co w necie. No żenada po całości. 

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dobrosułka napisał:

Napisalam, ze ta ksiazka to dobry poczatek.  Przeczytalam ich o wiele wiecej, ale po co mam tutaj cytowac jezeli nie masz zadnego pojecia na te tematy i rzucasz opiniami z jakis brukowcow.

W Afryce istnialy cywilizacje.  Egipt uzywal konia w rydwanach sprowadzonego z Eurazji w swoich podbojach innych nacji.  Krolestwo Kusz jest kolejnym przykladem.  W szkole oczywiscie nie uczyli cie nic na temat histori Afryki poniewaz Europa jest pepkiem swiata i kolebka geniuszy.  Koncze dyskusje poniewaz nie masz nic do zaoferowania oprocz jakis oglonych sloganow.

To ja nie wiem gdzie chodziłas do szkoły, że jak insynuujesz historia starożytnego Egiptu jest tajemna. Podczas gdy czerpali oni garściami z bliskości cywilizacji mezopotamskiej i stąd też ich wielkośc. A gdzie leżała Mezopotamia? O ja Cię kręce... no tak w częsci azjatyckiej.

Faktycznie, może coś poczytałaś, ale z powiązaniem pewnych faktów jak i ogólnego wypracowania spójnego wywodu u Ciebie cienko. Lepiej tkwić w martyrologii biednych pokrzywdzonych dobrych afrykańskich dzikusków.

Każdy wyciągnie sobie wnioski sam i ja też na tym poprzestane, bo mi szkoda czasu najzwyczajniej w świecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobrosułka napisał:

Nie dziwie sie poniewaz nie potrafisz czytac.  Napisalam histori Afryki nie uczyli cie w szkole, a nie histori Egiptu.  Blizej cywiliazji Egiptu znajduje sie ta nieznana cywilizacja z wykopaliskami w Gobeli Tepe, ktora istniala przed Mezopotamia.  

Caly czas pisze, ze Azja miala lepsze warunki miedzy innymi konia, a ty popierasz to uzywajac jako argumentu przeciw.  Czytasz w ogole co piszesz.  Zupelnie bez logiki, ladu czy skladu.

Mi rowniez szkoda czasu dla ciebie, zegnam

A co mają jakieś wykopaliska z tym wspólnego - poza byciem ciekawostką samą w sobie - skoro Egipt (leżący w Afryce) czerpał z Mezopotamii. Ponadto nie miał nic wspólnego z akcją kolonizatorów europejskich - a to ponoć trwale pozbawiło Afrykę potencjału rozwojowego - bo to nie ten wiek i obszar.

Dodatkowo więc obalam chochoła, którego walczysz, gdyż znana jest mi korelacja osiągnieć cywilizacji mezopotamskiej następnie zaimplementowane przez starożytny Egipt stąd też jakoś akurat mój program nauczania wykracza poza jak to ujęłaś: a bo Europa to jedynie kontynent geniuszy. Powszechnie wiadomo bowiem gdzie leży Mezopotamia.

Coś mi się wydaje, że zmarnowałaś pieniądze podatników na tej swojej antropologii zaocznej. Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ci ktorzy bronia sie przed chipowaniem nie publikuja nie wiadomo czego na kompach.  Tacy ludzie dobrze sie zastanawiaja czy wprowadzic informacje osobistego gdy musza kupic cos na internecie.  Niektorzy sciemniaja odnosnie imienia i innych danych zakladajac konta.  Inni jak dla przykladu ja, znajduja serwis email, ktory jest kodowany i przynajmniej wedlug oficjlanej wersji nie sprzedaja zadnych danych zadnym rzadom.  Niestety wiekszosc z nas nie mozliwosci zacierania swoich sladow na internecie. 

I tu się grubo mylisz.

Ty to nie "wszyscy".

A z moich obserwacji najwięcej o czipach, szczepionkach, podsłuchach, kosmitach, programowaniu gadają bzdury niziny społeczne, które prezentują na forach zdjęcia konkubentów zwanych "narzeczonymi", bombelków i imprez na których zachlali za 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Dzięki tej technologii, która spowoduje, że ludzie chorujący na parkinsona czy tacy, którzy nie mogą chodzić (są na wózkach) będą w stanie już to robić. Zdrowym za to wzrośnie wydolność organizmu (będą znacznie wytrzymalsi). Teraz nasuwa się pytanie: kto by nie chciał takiego udoskonalenia?🙂 Wydaje mi się,że każdy poszedłby na to. No, ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Bimba napisał:

I tu się grubo mylisz.

Ty to nie "wszyscy".

A z moich obserwacji najwięcej o czipach, szczepionkach, podsłuchach, kosmitach, programowaniu gadają bzdury niziny społeczne, które prezentują na forach zdjęcia konkubentów zwanych "narzeczonymi", bombelków i imprez na których zachlali za 500+.

,,Fajne" masz towarzystwo😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Persefona napisał:

Gates jawnie przyznał się że szczepienia to jedna z form depopulacji.było to po tym jak wyszło na jaw że po jego magicznych szczepionkach w Afryce nagle drastycznie wzrosła liczba zgonów.przyznał się również że szczepionki były głównie po to by wywołać bezpłodność wśród kobiet w Afryce. I nie są to teorie spiskowe,tylko powtarzam że Gates to potwierdził.No to taki mamy świat.

To co Gates jawnie przyznał to to, że szczepienia (i w ogóle lepsza opieka medyczna) sprawiają, że ludzie mają mniej dzieci (idą w jakość zamiast ilości) i w ten sposób ograniczana jest liczebność populacji. 

Ale sformułowal to niefortunnie i niestety ludzie powtarzają bzdury. I szkoda, że ofiarą tych bzdur jest osoba, która robi tyle dobrego... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, pari napisał:
44 minuty temu, Bimba napisał:

tu się grubo mylisz.

Ty to nie "wszyscy".

A z moich obserwacji najwięcej o czipach, szczepionkach, podsłuchach, kosmitach, programowaniu gadają bzdury niziny społeczne, które prezentują na forach zdjęcia konkubentów zwanych "narzeczonymi", bombelków i imprez na których zachlali za 500+.

,,Fajne" masz towarzystwo

Tylko na tyle cię stać?

Brakuje argumentów więc będziesz obrażać?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
16 minut temu, Bimba napisał:

Tylko na tyle cię stać?

Brakuje argumentów więc będziesz obrażać?

 

 

Ojejku! Obraziłam elitę😉 A widzisz😄  Zobacz jak ktoś się czuje, jak ma trochę inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pari napisał:

Ojejku! Obraziłam elitę😉 A widzisz😄  Zobacz jak ktoś się czuje, jak ma trochę inne zdanie.

Co ma posiadanie odmiennego zdania do wpierania mi patologicznych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
58 minut temu, peperomia napisał:

To co Gates jawnie przyznał to to, że szczepienia (i w ogóle lepsza opieka medyczna) sprawiają, że ludzie mają mniej dzieci (idą w jakość zamiast ilości) i w ten sposób ograniczana jest liczebność populacji. 

Ale sformułowal to niefortunnie i niestety ludzie powtarzają bzdury. I szkoda, że ofiarą tych bzdur jest osoba, która robi tyle dobrego... 

Słuchałam tego przemówienia i faktycznie to enigmatycznie zabrzmiało, ale w następnych swoich wypowiedziach nie pozostawił już złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Bimba napisał:

Co ma posiadanie odmiennego zdania do wpierania mi patologicznych znajomych?

Ja już nie będę tłumaczyła, Dobrosułka dobrze to wyjaśniła🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment tekstu z 2015 roku. Strona, na którą weszłam "przez przypadek" po lekturze Waszych wypowiedzi o planach depopulacji.

W jaki sposób globaliści planują depopulacje?

Posted on Czerwiec 17th, 2015 in NWO

[....]

Zabijanie jednej osoby nazywa się morderstwem. Zabijanie sześć miliardów ludzi nazywają „ratowaniem klimatu.”

W jaki sposób to zrobić, aby społeczeństwo się nie zorientowało?

To łatwiejsze niż myślisz. Można wypuścić wirusa w publicznym miejscu np. na lotnisku. Stamtąd wirus rozmnoży się i rozprzestrzeni na cały świat, powodując powszechną śmierć i wyludnienie. Jednocześnie umożliwiając kontrole nad populacją i rządami państw, jak: kwarantanny przymusowe, ograniczenia w podróży, szczepienia przymusowe, punkty kontrolne na drogach.

Jest to rodzaj idealnego modelu państwa policyjnego i daje rządom uzasadnienie do wprowadzenia medycznych chipów RFID.

To fakt, że wojsko w USA już dawno opracowało i przetestowało wirusowe bronie biologiczne, aby potencjalnie wykorzystać je jako broń wojenną.

O ile umowy międzynarodowe twierdzą, że takie badania zostały porzucone, to tylko głupiec wierzy w te puste obietnice. W rzeczywistości, badania są jedynie przesunięte w stan ukryty, finansowane z „czarnych budżetów.”

Obecnie rząd Stanów Zjednoczonych posiada szczepy wirusów, które mogą zdziesiątkować (słowo „zdziesiątkować” oznacza zabić 1 na 10, tak na marginesie, to nie znaczy, „wyeliminować”), ludzkość w mniej niż rok czasu. Może to być „przypadkowo/celowo” wypuszczony wirus w dowolnym miejscu na świecie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Oczywiście, jeżeli planujesz wypuścić śmiertelny wirus aby zdziesiątkować ludzkość, należy najpierw sprawdzić, czy wszystkie elity globalistów otrzymały szczepionki przeciwko wirusowi. Te szczepionki będą produkowane bez rtęci, aluminium, formaldehydu i MSG, które można znaleźć w szczepionkach dostępnych na rynku, co czyni je znacznie bezpieczniejsze.

Ludzie pozostawieni są sami sobie.

W tym scenariuszu, zgadnij, kto będzie mógł przetrwać?

Ludzie, którzy używają ziół leczniczych, mieszkają na wsi i odżywiają się zdrowo, czy osoby nie mające wiedzy o przekrętach, połykające propagandę światową? 

źródło: naturalnews.com

https://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/w-jaki-sposob-globalisci-planuja-depopulacje/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
3 godziny temu, pari napisał:

No a u nas w Europie spada dzietność. Z czego to wynika? Jak myślisz?

Wynika to z tego, że ludzie już nie chcą mieć za wiele dzieci i mają dostęp do skutecznej antykoncepcji. Zachodzi negatywna korelacja pomiędzy ilością posiadanych dzieci a poziomem dobrobytu oraz IQ człowieka.

 

3 godziny temu, spz napisał:

W Europie związany jest z innym modelem życia i emeryturą i często opieką na starość, którą gwarantuje system emerytalny a nie ilość posiadanych dzieci jak w Azji czy też Afryce.

Zgadzam się. Dzieci już nie są zabezpieczeniem starości oraz nie robi się ich po to aby miał kto robić w polu 😉 Ludzie mają więc tyle dzieci ile naprawdę chcą a nie tyle aby starczyło rąk do pracy i kasy na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pari napisał:

Ja już nie będę tłumaczyła, Dobrosułka dobrze to wyjaśniła🙂

Dorosła nie wytłumaczyła dlaczego obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Andromeda3 napisał:

Wynika to z tego, że ludzie już nie chcą mieć za wiele dzieci i mają dostęp do skutecznej antykoncepcji. Zachodzi negatywna korelacja pomiędzy ilością posiadanych dzieci a poziomem dobrobytu oraz IQ człowieka.

 

Zgadzam się. Dzieci już nie są zabezpieczeniem starości oraz nie robi się ich po to aby miał kto robić w polu 😉 Ludzie mają więc tyle dzieci ile naprawdę chcą a nie tyle aby starczyło rąk do pracy i kasy na starość.

Jeszcze dodatkowo dochodzi do tego, że media robią codziennie mam pranie mózgu w stylu: ,,nie rozmnażaj się, bo szkodzisz Ziemi (wytwarzamy coraz więcej co2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, Bimba napisał:

Dorosła nie wytłumaczyła dlaczego obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie.

Co chcesz jeszcze usłyszeć? Dobrze, powiem ci : najpierw sama nie obrażaj ludzi, wtedy ludzie nie będą obrażać ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie cię obrazilam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×