Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pari

Czy naprawdę będzie taka najbliższa przyszłość?

Polecane posty

Gość pari
1 minutę temu, Lilll napisał:

Prawde o czym? Wiesz jak jest z prawda? Tak jak z punktem widzenia- kazdy ma swój. Sorry, ale tajemna wiedza z filmu opublikowanego na YT nie jest dla mnie. Ty możesz wierzyć w co chcesz i interpretować to jak chcesz. Zawsze zastanawiało mnie skąd u fanów teorii spiskowych jest ta sama tendencja co u wegetarian. Każdemu będą swoje mądrości wciskać i licza, ze ktoś podzieli ich zdanie. Co Ci to da, ze ja i inni ludzie obejrzą i uwierzą w teść tego filmu? Tak szczerze? 

Przeczytaj ze zrozumieniem tytuł i pierwszy mój post a potem zastanów się czy to właśnie chciałaś mi napisać😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Prawda jest taka, że dopóki czegoś nie zobaczymy na własne oczy, nie poczujemy na własnej skórze, nie usłyszymy własnymi uszami i nie powąchamy swoim nosem to prawda zawsze będzie tylko czymś, co ktoś nam przekazał jako swoją prawdę. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
5 minut temu, Iwna napisał:

Prawda jest taka, że dopóki czegoś nie zobaczymy na własne oczy, nie poczujemy na własnej skórze, nie usłyszymy własnymi uszami i nie powąchamy swoim nosem to prawda zawsze będzie tylko czymś, co ktoś nam przekazał jako swoją prawdę. 

To mam czekać aż się sparzę?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

To mam czekać aż się sparzę?😏

Są filmiki, które udowadniają teorie spiskowe i takie, które je obalają, czym kierujesz się uznając jedne za prawdę, a drugie za kłamstwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

Są filmiki, które udowadniają teorie spiskowe i takie, które je obalają, czym kierujesz się uznając jedno za prawdę, a drugie za kłamstwo? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Ze swojej strony dodam tylko, że po obejrzeniu tego filmu doszłam do wniosku, że jeśli te rewelacje sprawdzą się, to za pomocą tych technologii, będą mogli wpływać na  zachowania ludzi ( będziemy bio robotami). Tyle z mojej strony🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Iwna napisał:

Są filmiki, które udowadniają teorie spiskowe i takie, które je obalają, czym kierujesz się uznając jedne za prawdę, a drugie za kłamstwo? 

Czyli co? Chcesz czipa pod skórę? Gates chce paszportu szczepionkowego dla wszystkich. Zgadzasz sie na taki paszport (to nie teoria spiskowa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Czyli co? Chcesz czipa pod skórę? Gates chce paszportu szczepionkowego dla wszystkich. Zgadzasz sie na taki paszport (to nie teoria spiskowa)?

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Iwna napisał:

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. 

 

2 minuty temu, Iwna napisał:

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. 

Kieruję się własnym rozumem, jeśli już o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

A teraz, jak już napisałam odpowiedź to odpowiedz na moje zadane ci pytanie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

A teraz, jak już napisałam odpowiedź to odpowiedz na moje zadane ci pytanie🙂

Czyli co, tam obrazki są bardziej kolorowe? Wykresy lepsze robią? Ludzie którzy się wypowiadają są przystojniejsi? Mają lepsze garnitury? A może po prostu filmik za teoriami spiskowymi zobaczyłaś jako pierwszy i już tych, które je obalają nawet nie oglądałaś?

Nie mam pojęcia jak można bezdyskusyjnie wierzyć w filmik na yt, skoro można znaleźć tam wszystko. Dosłownie. 

Musiałabyś podać najpierw wiarygodne źródło tej informacji. Nie filmik na yt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Iwna napisał:

Czyli co, tam obrazki są bardziej kolorowe? Wykresy lepsze robią? Ludzie którzy się wypowiadają są przystojniejsi? Mają lepsze garnitury? A może po prostu filmik za teoriami spiskowymi zobaczyłaś jako pierwszy i już tych, które je obalają nawet nie oglądałaś?

Nie mam pojęcia jak można bezdyskusyjnie wierzyć w filmik na yt, skoro można znaleźć tam wszystko. Dosłownie. 

Musiałabyś podać najpierw wiarygodne źródło tej informacji. Nie filmik na yt. 

Podaj mi linki do tych filmów, które obalają tą jak nazwałaś teorię spiskową. Chętnie obejrzę i ustosunkuję się.

A gdzie twoja odpowiedź na moje pytanie:,, Czyli co? Chcesz czipa pod skórę? Gates chce paszportu szczepionkowego dla wszystkich. Zgadzasz sie na taki paszport (to nie teoria spiskowa)?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, pari napisał:

Podaj mi linki do tych filmów, które obalają tą jak nazwałaś teorię spiskową. Chętnie obejrzę i ustosunkuję się.

A gdzie twoja odpowiedź na moje pytanie:,, Czyli co? Chcesz czipa pod skórę? Gates chce paszportu szczepionkowego dla wszystkich. Zgadzasz sie na taki paszport (to nie teoria spiskowa)?"

Napisałam, żebyś podała mi wiarygodne źródło tej informacji. (pomijając, że nie wiedziałam, że mamy taką funkcję jak Władca (Prezydent?) Ziemi i że jest nim Bill Gates, który może decydować co komu kiedy wszczepia) 

A linków ci nie podam, bo szkoda mi czasu na teorie spiskowe i anty spiskowe. To jak dyskusja z antyszczepionkowcami, fanatycznymi katolikami albo pisowcami. Szkoda czasu, bo i tak nie przegadasz. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

Napisałam, żebyś podała mi wiarygodne źródło tej informacji. (pomijając, że nie wiedziałam, że mamy taką funkcję jak Władca (Prezydent?) Ziemi i że jest nim Bill Gates, który może decydować co komu kiedy wszczepia) 

A linków ci nie podam, bo szkoda mi czasu na teorie spiskowe i anty spiskowe. To jak dyskusja z antyszczepionkowcami, fanatycznymi katolikami albo pisowcami. Szkoda czasu, bo i tak nie przegadasz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
12 minut temu, Iwna napisał:

 

Mnie też szkoda czasu na tak jałową dyskusję z tobą, tym bardziej że nie odpowiedziałaś na pytanie. Paszporty szczepionkowe a oficjalna ich nazwa to: paszporty immunologiczne teorią spiskową nie są. To są oficjalne informacje.

,,Wg Bussines Insider już na początku 2020 r. Gates podczas spotkania Reddit AMMA powiedział: – Dostrzegam hipotetyczną potrzebę ID, które poświadczałoby, że ludzie zostali zaszczepieni przeciwko COVID19.

Zamiast odpowiedzi można przytoczyć kolejny z postów komentatorki Fox News: – Sama kampania masowych szczepień przeciwko COVID19 jest jak najbardziej uzasadniona. O ilenie byłaby idealną okazją do wprowadzenia cyfrowego identyfikatora na całym świecie. Wirusologiczny paszport przechowywałby bogactwo informacji o każdej osobie (w tym historię szczepień) i byłby wykorzystywany do udzielania dostępu do spraw urzędowych oraz usług.

Jak informuje „Bussines Insider”, kolejny z internautów zareagował hasztagiem: Nie wezmę #BillGatesszczepionka”. Niemniej jednak dwa tygodnie temu pojawiały się pierwsze informacje agencyjne potwierdzające scenariusz szczepionkowego ID. Swoje zainteresowanie paszportami wyraziły władze Niemiec i Wielkiej Brytanii."        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pari napisał:

,,Fajne" masz towarzystwo😂

Jak ja kocham takie argumenty. Co ma na celu? Powiedzenie komuś, że sam jest z patologii? A przecież wystarczy mieszkać w starym budownictwie, albo nawet w pracy takich spotykać. Wystarczy być fryzjerką i zna się wszystkie ploty na osiedlu. Albo właścicielką małego sklepu i też można coś nieco usłyszeć. A zdjęcia takich osób się ogląda na fb, tylko dlatego, że nie wypadało np nie przyjąć zaproszenia. Skoro odczułaś jakieś insynuacje, że jesteś z patologii, to można odbić piłeczkę bardziej inteligentnie, skoro uważasz się za inteligentną.

Dzisiejszy koronawirus jest za słaby, aby zmniejszyć populację, więc nie pasuje do teorii spiskowej. Co jakiś czas jest jakaś epidemia, więc nie trudno przewidzieć kolejnej.

Co do Afryki, dlaczego jest biedna. Raz, że połowa Afryki nie nadaje się pod uprawę. Dwa, to są śmierdzące lenie, a trzy, złoża naturalne, których Afryka ma sporo jest sprzedana dokładnie w taki sam sposób, jak nasze złoża mineralne Amerykanom. Do tego bezmyślnie się rozmnażają na potęgę. To jak mają się rozwijać? My też na naszych ziemiach mieliśmy w starożytności wielkie imperium. Imperium Lechitów i co z niego na przestrzeni wieków zostało? To nie konie zaważyły nad tym, że Afryka została kolonią, a postęp technologiczny. Europejczycy mieli broń palną. Kto inteligentniejszy, to sobie wymyślił grzmiące kije. Niestety Afrykanom jakoś nie było po drodze z postępowym myśleniem, tak samo jak cywilizacjom z Ameryk. Wielkie, zaje/biste cywilizacje, a broni palnej ni chu chu.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
35 minut temu, Unlan napisał:

Jak ja kocham takie argumenty. Co ma na celu? Powiedzenie komuś, że sam jest z patologii? A przecież wystarczy mieszkać w starym budownictwie, albo nawet w pracy takich spotykać. Wystarczy być fryzjerką i zna się wszystkie ploty na osiedlu. Albo właścicielką małego sklepu i też można coś nieco usłyszeć. A zdjęcia takich osób się ogląda na fb, tylko dlatego, że nie wypadało np nie przyjąć zaproszenia. Skoro odczułaś jakieś insynuacje, że jesteś z patologii, to można odbić piłeczkę bardziej inteligentnie, skoro uważasz się za inteligentną.

Dzisiejszy koronawirus jest za słaby, aby zmniejszyć populację, więc nie pasuje do teorii spiskowej. Co jakiś czas jest jakaś epidemia, więc nie trudno przewidzieć kolejnej.

Co do Afryki, dlaczego jest biedna. Raz, że połowa Afryki nie nadaje się pod uprawę. Dwa, to są śmierdzące lenie, a trzy, złoża naturalne, których Afryka ma sporo jest sprzedana dokładnie w taki sam sposób, jak nasze złoża mineralne Amerykanom. Do tego bezmyślnie się rozmnażają na potęgę. To jak mają się rozwijać? My też na naszych ziemiach mieliśmy w starożytności wielkie imperium. Imperium Lechitów i co z niego na przestrzeni wieków zostało? To nie konie zaważyły nad tym, że Afryka została kolonią, a postęp technologiczny. Europejczycy mieli broń palną. Kto inteligentniejszy, to sobie wymyślił grzmiące kije. Niestety Afrykanom jakoś nie było po drodze z postępowym myśleniem, tak samo jak cywilizacjom z Ameryk. Wielkie, zaje/biste cywilizacje, a broni palnej ni chu chu.

Chciałam w ten sposób utrzeć jej nosa, bo wyraźnie insynuowała, że skoro ja takie filmy oglądam i polecam, to właśnie patologia w czasie wolnym tym się zajmuje. Proszę cofnąć się na wcześniejsze strony i przeczytać jej wpis o tym. Więc te ,,żale " to nie do mnie, bo Bimba pierwsza zaczęła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Wiesz co Ulan, ja wolę krótkie wypowiedzi i w zasadzie nie mam już nic więcej do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Aha! Bo przeoczyłam. Mówisz, że ,,Dzisiejszy koronawirus jest za słaby, aby zmniejszyć populację, więc nie pasuje do teorii spiskowej."   Nie ważne jest, co ty sądzisz. Minister zdrowia i tym podobne osoby na stanowiskach rządowych mają odmienne zdanie i będą dalej wmawiać opinii publicznej, że jest niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko, nie martw się, możesz na legalu zabić osobę, która chce Cię zaczipować. więc przestań smęcić na internecie. szykuj się na obronę w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
23 minuty temu, brokentiger87 napisał:

autorko, nie martw się, możesz na legalu zabić osobę, która chce Cię zaczipować. więc przestań smęcić na internecie. szykuj się na obronę w realu. 

Chyba mnie nie zrozumiałaś🙂 Pytałam tylko o waszą opinię na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pari napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałaś🙂 Pytałam tylko o waszą opinię na ten temat.

zrozumiałam. tak brzmi moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 18:02, Dobrosułka napisał:

TO nie jest zwykly marketing.  Te afery rowniez wyszly na jaw jak rozne organizacje sprzedaja twoje dane innym firmom lub organizacjom.  Ja nie rozumiem.  Tyle tych afer wyszlo na jaw.  Ta o yahoo byla wielka i nadal uwazacie, ze nikt nie zbiera waszych informacji w nielegalny sposob i nie handluje nimi? 

Ale dlaczego mialoby mi przeszkadzac , ze jaka firma wie ile puszek karmy dla psa kupilam, czy w jakim rozmiarze nosze gacie ? Jakie filmy ogladam i co wstawiam na fejsa ? Nie jestem az tak wyjatkowa 😉 Na fejsa wstawiam to co uwazam i licze sie z konsekwencjami. Kogo interesuje ile sadzonek kwiatow zakupilam  czy ile razy dzwonilam do kolezanki ?  Jestem zwykla mrowka w mrowisku. Nie robie nic zakazanego i nie wstydze sie moich uczynkow.

Trzeba miec jakas manie przesladowcza..lub przeswiadczenie o swojej zajebistosci..

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

W Chinach poszło to nawet dalej. Jak nie będzie się Chińczyk zachowywał zgodnie z linią proponowaną przez rząd chiński ma zakaz wyjazdu z kraju, ba nawet nie może poruszać się po innych prowincjach chińskich ( ma zakaz) a jak zignoruje to do ciupy, albo do obozu pracy na resocjalizację. To już się dzieje, to nie teorie. Aha! I musi mieć przy sobie koniecznie telefon, bo inaczej nie zrobi zakupów (tak przynajmniej było podczas tej plagi w Chinach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 12:15, Oliewka napisał:

za 100 lat to już będą same roboty 

Za 100 lat to ziemia będzie zalana plastikiem i nasze dzieci i wnuki będą miały poważny problem.

Nie mówię tylko o estetyce ale o zdrowiu i zagrożeniu życia ludzi i zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Lub po prostu trzeba byc wychowanym w przeswiadczeniu, ze kazda osoba ma prawo do swojej prywatnosci.  Moi rodzice nauczyli mnie, zeby nie grzebac w ich rzeczach dla przykladu poniewaz to sa ich prywatne rzeczy i wyobraz sobie, ze rowniez nie mieli nic do ukrycia.  

Po raz kolejny to nie jest mania przesladowcza jezeli udokumentowane jest, ze nasza komunikacja jest nagrywana i przechowywana.  Mania przesladowcza jest zaburzeniem psychicznym.  Ja podaje fakty- taka jest rzeczywistosc. 

Rowniez po raz kolejny, nikogo nie interesujesz dopoki nie zrobisz czegos godnego zaintereswoania sie toba rzadu.  Zaleznie od rzadu moze to byc cos powaznego, ale w Chinach wystarczy, ze sluchasz stacji radiowej z wiadomosciami z innych krajow.  Twoja komunikacja nie jest przegladana na zywo tylko nagrywana i przechowywana w razie gdybys okazala sie "zajebista". 

To, ze ludzie nie maja poczucia prywatnosci to ich sprawa.  Wiele osob cale swoje zycie wstawia na internet.  Ja natomiast lubie swoja prywatnosc i uwazam, ze mam do niej prawo.  

Nie zarzucam ci mani przesladowczej, jeno zbytnie miemanie o sobie jako osobie tak waznej, ze jej zycie jest specjalnie rejestrowane 😉

Nie, po prostu jestes maszyna w trybiku, dopoki jak piszesz, nie zrobisz czegos co w/g osob kontrolujacych moze byc niebezpieczne.Na szczescie nie mieszkamy w Chinach.

Niektorzy maja fiola na punkcie prywatnosci, a zapominaja co tak naprawde oznacza prywatnosc.. jedni publikuja kazda potrawe jak zjedli i kazde miejsc gdzie byli, a inni  skrzetnie ukrywaja fakt zakupow w Biedronce, jakby bylo sie czego wstydzic 😉  To, ze zyjesz tak , a nie inaczej ,bo powielasz wzorce spoleczne i kulturowe , to nic wyjatkowego ani godnego zainteresowaania jakis sluzb.  Zyjac w takim , a nie innym technologicznym spoleczenstwie  mozna utrzymac naprawde niewielka ilosc prywatnosci, calkowita prywatnosc to zludzenie.

O tak, mamy prawo do prywatnosci i do jej chronienia. Byleby tylko nie popasc w druga skrajnosc i wszedzie widziec przesladowcow. Mozemy co najwyzej miec poczucie, ze zrobilismy co sie dalo, zyjemy juz bez mala w akwarium..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Lub po prostu trzeba byc wychowanym w przeswiadczeniu, ze kazda osoba ma prawo do swojej prywatnosci.  Moi rodzice nauczyli mnie, zeby nie grzebac w ich rzeczach dla przykladu poniewaz to sa ich prywatne rzeczy i wyobraz sobie, ze rowniez nie mieli nic do ukrycia.  

 

Skad wiesz, skoro nie grzebalas w ich rzeczach ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×