Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MARTA123

Zniechęcony facet

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Od ponad dwóch miesięcy pisze z chłopakiem poznanym w internecie. Od razu złapalismy wspólny język, bardzo dobrze nam się rozmawiało, mielismy wiele wspólnych poglądów. Jednak po pewnym czasie zauważyłam że jego podejście nieco się zmieniło. Sam stwierdził, ze na chwile obecną potrzebuje sie troche zdystansować bo poprzez codzienny kontakt, prawie non stop czuje sie jakby był w długim związku.. Niestety ostatnio powiedział, że musi sie zastanowić czy chce utrzymywać dalej tą znajomość ponieważ w naszych rozmowach wyczuł próbę kontroli z mojej strony i tym sie zraził.. wytłumaczyłam mu wszystko, wie że chciałabym go poznać. Ale chciałby trochę czasu na przemyslenie

Czy jest szansa, że bedzie chciał sie jeszcze poznać? Czy mimo początkowego zniechęcenia ta relacja ma szanse na rozwój? Jak powinnam postąpić aby jego zainteresowanie wróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MARTA123 napisał:

Czy jest szansa, że bedzie chciał sie jeszcze poznać? Czy mimo początkowego zniechęcenia ta relacja ma szanse na rozwój? Jak powinnam postąpić aby jego zainteresowanie wróciło?

Zapomnij o nim. Tracisz czas. On po prostu nie potrafi napisać wprost, że znudziło mu się.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz zakładała z ten temat...on dalej Cie zwodzi? Pewnie pisze tez z inna i nie chce byś szybko sie angażowała, na 90% leci na dwa (lub więcej frontów). Możliwe tez ze za bardzo go osaczylas...to on zwykle pisze pierwszy czy Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie tylko ja, na samym początku przez ponad miesiąc on pierwszy inicjował kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie poznalas, a juz go osaczylas??? Odpusc i wyciagnij wnioski na przyszlosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Cham Nieskrobany napisał:

Mi kiedyś baba po tygodniu znajomości w necie robiła wyrzuty że nie odpisuję cały dzień. Jak się spotkaliśmy to była paskudna. Znajomości internetowe są do doopy

Tzn jak sie zachowywała na spotkaniu, co mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×