Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba1895

Suchy orgazm

Polecane posty

Miałem, przeżywałem, polecam! Spuszczacie się po prostu w siebie 🙂

Czasem nieco uchlusnie, jednak warto cisnąć dalej. Pojawia się fajne, przyjemne uczucie, które przypomina orgazm, jednak trwa dłużej i jakby cały czas.. 

Ciekawe jest co dalej, jeśli się nie przestanie wiplerować? 

Trzeba będzie przetestować, jak na razie tej misji nie przeszedłem. Jednak myślę że po czasie, pojawi się ostateczny orgazm 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre w sumie dla panów którzy kończą po 30sekundach i nie wiedzą co dalej.. Uczcie się, ćwiczcie kegla, dbajcie o swoje kobiety, one zadbają o was wtedy 😉 

Byle byście na smyczy nie chodzili jak większość. Bo to już krótka droga do kagańca i zamknięciu w kojcu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kuba1895 napisał:

Dobre w sumie dla panów którzy kończą po 30sekundach i nie wiedzą co dalej.. Uczcie się, ćwiczcie kegla, dbajcie o swoje kobiety, one zadbają o was wtedy 😉 

Byle byście na smyczy nie chodzili jak większość. Bo to już krótka droga do kagańca i zamknięciu w kojcu.. 

Tylko budy brakuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Kuba1895 napisał:

Miałem, przeżywałem, polecam! Spuszczacie się po prostu w siebie 🙂

Czasem nieco uchlusnie, jednak warto cisnąć dalej. Pojawia się fajne, przyjemne uczucie, które przypomina orgazm, jednak trwa dłużej i jakby cały czas.. 

Ciekawe jest co dalej, jeśli się nie przestanie wiplerować? 

Trzeba będzie przetestować, jak na razie tej misji nie przeszedłem. Jednak myślę że po czasie, pojawi się ostateczny orgazm 😄

To jakiś wyższy stopień wtajemniczenia 🙂 

Nigdy nie próbowałem czegoś takiego. Jakoś ta wizja ......w siebie wydaje mi się niezdrowa. Ja to mam orgazmy tylko ``na mokro`` .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kuba1895 napisał:

 

Suchy orgazm? A cóż to takiego? Widocznie ostatnieje, o czym nie słyszałam. Z prostej przyczyny =Dla mnie orgazm musi być mokry 😄👋

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, ddt30 napisał:

Chodzi o orgazm, oczywiście u mężczyzny, bez wytrysku nasienia.  Oczywiście suchy w przenośni bo przy takim orgazmie mężczyzna wydziela znaczną ilość przeźroczystego śluzu - określenie "suchy " oznacza,  że nie ma w ogóle wytrysku spermy

Jak dla mnie to jakaś abstrakcja. Dobrej nocy mądry człowieku 👋😴

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz spróbowałem suchego orgazmu tzn wytrysku wstecznego, rewelacji nie było trochę inaczej, gdy przeczytałem o konsekwencjach takich zabaw to drugi raz się nie zdecydowałem. a technik ruined orgazm i małe squirt fajnie byłoby się nauczyć. Może ktoś ze znajomością opisałby te techniki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 15:41, Kuba1895 napisał:

Miałem, przeżywałem, polecam! Spuszczacie się po prostu w siebie 🙂

Czasem nieco uchlusnie, jednak warto cisnąć dalej. Pojawia się fajne, przyjemne uczucie, które przypomina orgazm, jednak trwa dłużej i jakby cały czas.. 

Ciekawe jest co dalej, jeśli się nie przestanie wiplerować? 

Trzeba będzie przetestować, jak na razie tej misji nie przeszedłem. Jednak myślę że po czasie, pojawi się ostateczny orgazm 😄

 

 

Tu już mocno fantazjujesz. Suchy w siebie. Pewnie jakaś nowa hinduska filozofia. Jakby nie można byłoby spuścić się naturalnie. Od razu widać co się  dzieje. Łóżko spermą zalane ,bo domowa antykoncepcja. Polecam prezerwatywy, dla tych, którzy aż tak blisko się nie znają. Tam dopiero widać ile wychodzi tego z człowieka. Nie kupuję płaskiej Ziemi i spuszczania się, "po prostu w siebie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo - przy czym za pierwszym razem zwykle się nie udaje. Tak dzięki przetłumaczyłem sobie . jak najprędzej wypróbuje. Jestem ciekawy efektu . Chociaż wydaje mi się że to normalna masturbacja .Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt30 napisał:

nie, bardzo stara

Tą ją odśwież. Chętnie poczytam a nóż się czegoś nowego dowiem.

Też miewasz suche wytryski jak autor? Jestem zadowolony zadowolony ze swoich wytrysków. Jeden z nich był tak fizycznie obfity, że nie wiedziałem jak przepraszać swoją, wtedy obecną "dziewczynę". Się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suche orgazmy to ja miałem za małolata. Teraz to tylko mi zostało odliczanie kiedy wyskoczyć, żeby "niezmoczyć"

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ddt30. Tam żle przetłumaczyłem że chodzi o całego żołedzia. A to chodzi tylko o pobudzanie cewki. To zupełnie co innego. jeszcze raz dzięki. Trzeba wypróbować jak najszybciej. Bo standartowe zabawy trochę się znudziły hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zazdroszczę wam , facetom😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dame napisał:

Czasem zazdroszczę wam , facetom😋

Czego?

Fantazjowania?

Masz sprawne paluszki to różnica się zaciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzięki ddt30. Musze spróbować jak najszybciej to wykonać. Muszę kupić dobry lubrykat. Bo mydło podobno tylko drażni. Ciekawe czy uczucie podobne jest do tego jak przy pobudzaniu góry żołędzia prysznicem pamietam że było fajnie i non stop uczucie chęci oddania moczu. A może opiszesz jak tobie szło przy male squirt, jakie mialeś odczucia. Czy zawsze wychodziło itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×