Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, dzień po miesiączce odbyłam stosunek z partnerem oczywiście w zabezpieczeniu. W momencie szczytowania chłopak wyjął ze mnie szybkim ruchem swoje przyrodzenie I w tym momencie zsunela się prezerwatywa. Została ona we mnie przy wejściu A on skonczyl na noge.po 10dniach leciała mi dosłownie przez 5 min delikatnie krew z nosa oraz miałam chwilowa biegunkę. Dodam że od 5 dni jestem na innej diecie.czy jest możliwość że zaszłam.w ciążę? Robiliśmy test po 10 dniach I wyszedł ujemny tylko pytanie czy nie za wcześnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marta212121 napisał:

Hej, dzień po miesiączce odbyłam stosunek z partnerem oczywiście w zabezpieczeniu. W momencie szczytowania chłopak wyjął ze mnie szybkim ruchem swoje przyrodzenie I w tym momencie zsunela się prezerwatywa. Została ona we mnie przy wejściu A on skonczyl na noge.po 10dniach leciała mi dosłownie przez 5 min delikatnie krew z nosa oraz miałam chwilowa biegunkę. Dodam że od 5 dni jestem na innej diecie.czy jest możliwość że zaszłam.w ciążę? Robiliśmy test po 10 dniach I wyszedł ujemny tylko pytanie czy nie za wcześnie 

Test robi sie najwcześniej w dniu spodziewanej miesiaczki, a najlepiej kilka dni po, jesli nie wystąpi krwawienie. Oczywiście że teoretycznie mozesz byc w ciąży. Ale są na to niewielkie szanse. Wyluzuj. Poczekaj. Myślę że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro występuje problem zsuwającej się prezerwatywy, to polecam diafragmę dopochwową Caya. To ty dbasz o zabezpieczenie, zakładasz przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zsuwanie to był pierwszy raz nigdy tego problemu nie było. Myślę że po prostu wina była przez to że partner w chwili uniesienia chciał bardzo szybko wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×