Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ikariam1212

Moja partnerka jest inna przy moich znajomych

Polecane posty

Witam serdecznie jestem od 5 miesięcy z moją kobieta jest ona 2 lata straszą odemnie w naszym związku jest różnie czasami bywa dobrze czasami nie mamy podobne cechy charakteru jesteśmy uparci mój problem polega na tym że jest inna jak jesteśmy razem naprawdę jest kochana i wogole ale jest zupełnie inna osoba jak jesteśmy wśród znajomych potrafi mi powiedzieć żebym ...alal nie chce dawać mi buzi zachowujemy się tak jakbyśmy byli kolegami  to akurat boli bo nie proszę ja o zbyt dużo chce żeby złapała mnie chociaż za rękę czy chociaż dała buziaka ona uważa że ona już taka jest ze nie umie pokazywać uczuć przy innych dlatego mało co lubię spędzać z nią czas wśród znajomych bo ona uważa że nie ma żadnego problemu uważa że ona taka jest i muszę to z akceptować co wy o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ikariam1212 napisał:

Witam serdecznie jestem od 5 miesięcy z moją kobieta jest ona 2 lata straszą odemnie w naszym związku jest różnie czasami bywa dobrze czasami nie mamy podobne cechy charakteru jesteśmy uparci mój problem polega na tym że jest inna jak jesteśmy razem naprawdę jest kochana i wogole ale jest zupełnie inna osoba jak jesteśmy wśród znajomych potrafi mi powiedzieć żebym ...alal nie chce dawać mi buzi zachowujemy się tak jakbyśmy byli kolegami  to akurat boli bo nie proszę ja o zbyt dużo chce żeby złapała mnie chociaż za rękę czy chociaż dała buziaka ona uważa że ona już taka jest ze nie umie pokazywać uczuć przy innych dlatego mało co lubię spędzać z nią czas wśród znajomych bo ona uważa że nie ma żadnego problemu uważa że ona taka jest i muszę to z akceptować co wy o tym myślicie? 

Raczej się ciebie wstydzi , albo drugie że ktoś w tych znajomych może się jej podobać a nie chce pokazywać że jest z tobą związana dla mnie takie zachowanie jest jednoznaczne bo jeśli by kochała szczerze to by się kleiła do ciebie jak zep i nie zważając na to że są inni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, aubrey napisał:

Niczego nie musisz akceptować. Ja bym nie zaakceptowała takiego zachowania u partnera. A ona pewnie małolata (a przynajmniej niedojrzała mentalnie) i poprzez dowalanie Ci próbuje "popisać się" przed znajomymi?

Ona ma 25 lat ja mam 23 i takie zachowanie właśnie mówi że ona nie umie okazywać uczyć przy innych stwierdziła że w takim razie nie będzie się spotykać ze znajomymi 

 

Edytowano przez Ikariam1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz akceptować ,a ona ?  Potrafi być blisko ,to nieważne czy przy kims czy nie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×