Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia2424

Proszę o pomoc. Torbiel na jajniku

Polecane posty

Witam, zgłosiłam się do ginekologa z powodu opóźnionego o 11 dni okresu. Wykrył mi on torbiel jajnika o wymiarze 35mm.  Czy któraś też tak miała i co zlecił wam ginekolog ? Czy możliwe jest że to nie on dawał objawy a wczesna ciąża która nie była jeszcze widoczna na USG? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałam bardzo, ale to bardzo obfity okres, który trwał 12 dni. Zglosilam się do lekarza i to torbiel był przyczyną. Po prostu pękł...Nie wiem czy u Ciebie ciąża. Czemu nie ufasz lekarzowi? Wie co mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kokonwalia napisał:

Ja kiedyś miałam bardzo, ale to bardzo obfity okres, który trwał 12 dni. Zglosilam się do lekarza i to torbiel był przyczyną. Po prostu pękł...Nie wiem czy u Ciebie ciąża. Czemu nie ufasz lekarzowi? Wie co mówi. 

Nie chodzi o to że nie ufam. To właśnie lekarz dał Mi trochę do namysłu.  Opisałam jak się czuje itp. Powiedział że jeszcze nie widzi nic, przepisał L* i jeśli to nie wywoła okresu mam przyjść bo jest właśnie szansa że to może być ciąża. Namieszał Mi trochę w głowie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrob moze po prostu beta hcg z krwi, nie bedziesz miec watpliwosci. Bo nawet jesli jest wczesna ciaza a nie wina torbieli to wynik Ci wszystko powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×