Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Kobiety zastanawiają się, gdzie się podziali dżentelmeni i fajni faceci

Polecane posty

Ale nie potrafią przyznać, że to ich wina.

To wy odrzucacie tych szarmanckich, kulturalnych mężczyzn, którym na was zależy i jedynie wykorzystujecie ich uczucia dla własnych korzyści, nie dając nic od siebie. Traktujecie ich po chamsku tylko dlatego że może niekoniecznie potrafią flirtować i wyśmiewacie ich próby i starania. Do tego dochodzi uznawanie podrywu w wykonaniu mniej atrakcyjnych facetów za molestowanie, co uskuteczniają niektóre kobiety (#metoo). W efekcie ci wszyscy mili faceci rezygnują z prób poznawania kobiet i wolą zostać sami.

• Like 2

Napisano (edytowany)

Nie rozumiem wrzucania do jednego worka ludzi. Nie każda odrzuca, nie każdy jest szarmancki i tak dalej. To już się stało po prostu ich powiedzieniem. Uważam, że dżentelmeni są ale kobiety zwracają uwagę nie tylko na to. Ale też o zaradność życiową, ogarnięcie i tak dalej. To chyba wiadome. A jeśli chodzi o gentelmenów to są tacy. Nie chwaląc się oczywiście, jestem tego przykładem. Otwieram drzwi, puszczam przodem, otwieram drzwi do auta, jak pada najpierw ja wychodzę i otwieram parasol, zawsze go mam w aucie właśnie dla takich sytuacji. Choć dla mnie to nic nadzwyczajnego, to po prostu normalne. To nie tylko to. Ale jeśli pokazanie kobiecie, że chcesz np wyremontować jej pokoju bo coś wspomniała albo dam wychodzisz z taką inicjatywą. Wiesz, że idzie na duże zakupy, załatw godzinę wolna i pomóż jej nieść ciężkie rzeczy. Dżentelmen to nie tylko puszczanie przodem itp. I najważniejsze nie trzeba być tylko dla tej jednej kobiety szarmanckim ale dla każdej. Nie dla nich tylko ale też dla siebie! Bo to chodzi o swoją osobę abyś Ty się czuł z tym dobrze. A pokazanie swojej kobiecie takich cech upewni ją, że wybrała dobrze i jest się dobrym nie tylko dla niej ale dla każdego człowieka. A jak ktoś stanie na waszej drodze Ty zabijasz a ona pomaga Ci kopać dół w lesie.

Edytowano przez anonimowygosciu
  • Like 2

Napisano (edytowany)

Choć zgodzę się z kilkoma aspektami które napisałeś.

Napisano (edytowany)
13 minut temu, anonimowygosciu napisał:

Nie rozumiem wrzucania do jednego worka ludzi. Nie każda odrzuca, nie każdy jest szarmancki i tak dalej. To już się stało po prostu ich powiedzieniem. Uważam, że dżentelmeni są ale kobiety zwracają uwagę nie tylko na to. Ale też o zaradność życiową, ogarnięcie i tak dalej. To chyba wiadome. A jeśli chodzi o gentelmenów to są tacy. Nie chwaląc się oczywiście, jestem tego przykładem. Otwieram drzwi, puszczam przodem, otwieram drzwi do auta, jak pada najpierw ja wychodzę i otwieram parasol, zawsze go mam w aucie właśnie dla takich sytuacji. Choć dla mnie to nic nadzwyczajnego, to po prostu normalne. To nie tylko to. Ale jeśli pokazanie kobiecie, że chcesz np wyremontować jej pokoju bo coś wspomniała albo dam wychodzisz z taką inicjatywą. Wiesz, że idzie na duże zakupy, załatw godzinę wolna i pomóż jej nieść ciężkie rzeczy. Dżentelmen to nie tylko puszczanie przodem itp. I najważniejsze nie trzeba być tylko dla tej jednej kobiety szarmanckim ale dla każdej. Nie dla nich tylko ale też dla siebie! Bo to chodzi o swoją osobę abyś Ty się czuł z tym dobrze. A pokazanie swojej kobiecie takich cech upewni ją, że wybrała dobrze i jest się dobrym nie tylko dla niej ale dla każdego człowieka. A jak ktoś stanie na waszej drodze Ty zabijasz a ona pomaga Ci kopać dół w lesie.

Oczywiście, że nie każda odrzuca. Ale to właśnie te odrzucające najbardziej narzekają.

No i tak, zgadzam się z twoją wypowiedzią. Dla mnie to też normalne i zachowuję się tak w stosunku do każdej.

Edytowano przez taki obraz wasz

No cóż, widocznie tylko takie widzisz, więc masz prawo myśleć że innych nie ma.

Odwróć głowę w drugą stronę;)

Przed chwilą, jamuonmi napisał:

No cóż, widocznie tylko takie widzisz, więc masz prawo myśleć że innych nie ma.

Odwróć głowę w drugą stronę;)

Rozglądam się bardzo uważnie we wszystkie strony 🙂

No i dodam, że uczciwość, lojalność wobec partnerki też się do tego zalicza. Tego mi zabrakło więc nie nazwę się w pełni dżentelmen. 

4 minuty temu, anonimowygosciu napisał:

No i dodam, że uczciwość, lojalność wobec partnerki też się do tego zalicza.

Tego też nie doceniają.

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ciekawe gdzie.

Nie widać tego wprost, nie powie Ci tego. Pokaże Ci to swoją wiernością, uczciwością, uczuciem. Zajebistym seksem! Nie tylko dla zaspokojenia bo to też jest w seksie ale z seksem z miłości. 

I tak jestem świadom, że są takie które nie czują takiego czegoś.

Powiem Ci jakie są moje ostatnie obserwacje, bo jestem na bieżąco z tematem poznawania przez internet, flirtowania itp. Przystojni są bardzo pewni siebie, na granicy dobrego smaku czasem, bezpośredni, podrywają, przeginając czasem, czym tak naprawdę nieco zrażają do siebie. Do tego lecą na kilka frontów i ciężko im zaufać przez to.

Mniej przystojni są trochę niepewni siebie, niedowartościowani, trzeba ich czasem ośmielić, żeby wyszli z inicjatywą, a nawet poprowadzić za rękę. Natomiast dużo lepiej wypadają pod względem szczerości i wierności. Natomiast jak kobieta jest wyedukowana na niedostępną sucz to taka grupa mężczyzn może być mniej zdeterminowana by ją zdobywać.

Co do wyśmiewania i traktowania po chamsku to nie praktykuję, ale jeżeli mężczyzna okazuje się zaniedbany na fotkach (np. zapasiony 30-latek) to niestety ale grzecznie odmawiam, ale mam nadzieję że to nie jest odbierane jako chamstwo, choć jeden taki właśnie się na mnie za to obraził.

• Like 1

13 minut temu, anonimowygosciu napisał:

Nie widać tego wprost, nie powie Ci tego. Pokaże Ci to swoją wiernością, uczciwością, uczuciem. Zajebistym seksem! Nie tylko dla zaspokojenia bo to też jest w seksie ale z seksem z miłości.

Żeby mogła pokazać to wiernością i uczuciem, to najpierw musi być związek. A na to nie ma co liczyć.

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Powiem Ci jakie są moje ostatnie obserwacje, bo jestem na bieżąco z tematem poznawania przez internet, flirtowania itp. Przystojni są bardzo pewni siebie, na granicy dobrego smaku czasem, bezpośredni, podrywają, przeginając czasem, czym tak naprawdę nieco zrażają do siebie. Do tego lecą na kilka frontów i ciężko im zaufać przez to.

Mniej przystojni są trochę niepewni siebie, niedowartościowani, trzeba ich czasem ośmielić, żeby wyszli z inicjatywą, a nawet poprowadzić za rękę. Natomiast dużo lepiej wypadają pod względem szczerości i wierności. Natomiast jak kobieta jest wyedukowana na niedostępną sucz to taka grupa mężczyzn może być mniej zdeterminowana by ją zdobywać.

Co do wyśmiewania i traktowania po chamsku to nie praktykuję, ale jeżeli mężczyzna okazuje się zaniedbany na fotkach (np. zapasiony 30-latek) to niestety ale grzecznie odmawiam, ale mam nadzieję że to nie jest odbierane jako chamstwo, choć jeden taki właśnie się na mnie za to obraził.

Całkowicie się zgadzam.

Niestety wiele kobiet nabiera się na te zachowania przystojniaków (przy czym gdyby tak samo zachowywał się mniej atrakcyjny mężczyzna, to inaczej by na to reagowały).

3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Całkowicie się zgadzam.

Niestety wiele kobiet nabiera się na te zachowania przystojniaków (przy czym gdyby tak samo zachowywał się mniej atrakcyjny mężczyzna, to inaczej by na to reagowały).

No dobra ale konkluzja jest taka że ci przeciętni nie powinni się zbyt łatwo poddawać, tylko popracować nad pewnością siebie i nie odpuszczać z byle powodu, bo mogą mieć takie same szanse jak przystojniaki-cwaniaki których kobiety już mają często dosyć

Oczywiście. Wszystko to wina kobiet. I Tuska.

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No dobra ale konkluzja jest taka że ci przeciętni nie powinni się zbyt łatwo poddawać, tylko popracować nad pewnością siebie i nie odpuszczać z byle powodu, bo mogą mieć takie same szanse jak przystojniaki-cwaniaki których kobiety już mają często dosyć

Dokładnie. Jesteś gruby? Schudnij. Jesteś chudy? Nabierz masy mięśniowej. Nie trzeba mieć Gucci czy Armani, wystarczy dobrze się ubrać i być czystym. Brakuje Ci pewności siebie? Rób coś co Ci jej nada. Po prostu praca na sobą i jeszcze raz praca. I to co pisałem, nie dla kogoś a dla siebie! Jeden krok w przód daje następny w przód, nawet jeśli jeden w przód a dwa w tył to nadal 3 nie 0.

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

No ale jak mam mieć szanse, skoro kobieta nawet rozmawiać ze mną nie chce? Ja się nie poddaję, próbuję zagadywać, ale z każdą nieudaną próbą pewność siebie maleje (a na początku była spora).

Może i masz rację, ale to się tyczy raczej kobiet nieco starszych, bo moje rówieśniczki na pewno nie mają dość przystojniaków.

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, anonimowygosciu napisał:

Dokładnie. Jesteś gruby? Schudnij. Jesteś chudy? Nabierz masy mięśniowej. Nie trzeba mieć Gucci czy Armani, wystarczy dobrze się ubrać i być czystym. Brakuje Ci pewności siebie? Rób coś co Ci jej nada. Po prostu praca na sobą i jeszcze raz praca. I to co pisałem, nie dla kogoś a dla siebie!

Robię wszystko dla siebie. Nie jestem gruby, normalnie się ubieram. Byłem pewny siebie i dalej jestem, ale już nie w kontekście relacji z kobietami.

Edytowano przez taki obraz wasz

Napisano (edytowany)

co sie czepiasz na ostatnim roku studiow moze kogos fajnego poznasz a takie mlode na roku to nauka w glowie albo sa durne i fiu bzdziu albo sie ucza i tyle a nie robienie sobie dzieci a skad na to kasa jak 500 plus nie bedzie moze

Edytowano przez oink

Jak podrywa w stylu metoo to żaden z niego dżentelmen : )

• Like 1

14 minut temu, taki obraz wasz napisał:

moje rówieśniczki na pewno nie mają dość przystojniaków.

No chyba te najpiękniejsze, no ale w sumie czemu nie miałyby celować w przystojniaków

5 minut temu, marawstala napisał:

Jak podrywa w stylu metoo to żaden z niego dżentelmen : )

wystarczy normalnie podrywać, tylko nie być wystarczająco przystojnym. Nie od dziś wiadomo, że te same zachowania/teksty ze strony przystojnych są odbierane inaczej niż ze strony mniej atrakcyjnego faceta...

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No chyba te najpiękniejsze, no ale w sumie czemu nie miałyby celować w przystojniaków

Nie tylko najpiękniejsze. Ja naprawdę nie szukam modelki 10/10, tylko takiej zwykłej dziewczyny...

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

wystarczy normalnie podrywać, tylko nie być wystarczająco przystojnym. Nie od dziś wiadomo, że te same zachowania/teksty ze strony przystojnych są odbierane inaczej niż ze strony mniej atrakcyjnego faceta...

Więc ci z metoo pewnie bezzasadnie zostali posądzeni o coś co nie miało miejsca? Z tego co kojarzę to żaden z nich nie był przystojniakiem...

Łajza może mieć różne oblicze... nie zawsze to piękny człowiek 

Zazwyczaj te mendy i łajzy to ci nieatrakcyjni, którym dodatkowo źle z oczu patrzy.

Napisano (edytowany)

Nie rozumiesz jednej zasadniczej kwestii. To, że Tobie się jakaś kobieta spodobała i jesteś wobec niej "szarmancki" i się starasz nie znaczy, że ona to musi doceniać. Wiesz dlaczego? Bo sama też ma wolność wyboru i wyobraź sobie, że istnieje taka ewentualność, że niekoniecznie odpowiadasz jej standardom. Cały ambaras w tym, żeby dwoje chciało na raz. Nie masz w sobie pokory bo oczekujesz tego, żeby każda kobieta do której podbijasz na Ciebie leciała tylko dlatego, że jesteś miły i kulturalny. To zbyt mało, żeby zaimponować ciekawej kandydatce 🙂 Słusznie sam zauważyłeś, że cała ta dżentelmeńska otoczka to nie wewnętrzna potrzeba okazania kobiecie szacunku tylko wynik nieudolności w kontaktach z płcią przeciwną (flirtowanie), więc próbujesz uderzać z innej strony, by zamaskować swoje braki. Kobiety doskonale to wiedzą, dlatego na żadnej nie robi to już wrażenia. Nie wspomnę już o tym, że większość mężczyzn naprawdę myśli, że jak przepuszczą dziewczynę w drzwiach to znaczy, że ją szanują i są odpowiednimi kandydatami na partnerów. Po prostu śmiech na sali...

Edytowano przez Mizo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się