Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sono_Sportiva

Ciągnie mnie do romansów

Polecane posty

Mam 24 lata, jestem wolna i nie mam ochoty budować żadnego związku. Ciągnie mnie do romansów, z dojrzałymi, żonatymi facetami. Uwielbiam tą adrenalinę, tajemnicę, naprawdę pasuje mi taki układ. Bez szkody dla rodziny faceta. Tak, żeby nikt o niczym nie wiedział. Nigdy nie zbuduje żadnego nudnego związku. 

1 minutę temu, Sono_Sportiva napisał:

Mam 24 lata, jestem wolna i nie mam ochoty budować żadnego związku. Ciągnie mnie do romansów, z dojrzałymi, żonatymi facetami. Uwielbiam tą adrenalinę, tajemnicę, naprawdę pasuje mi taki układ. Bez szkody dla rodziny faceta. Tak, żeby nikt o niczym nie wiedział. Nigdy nie zbuduje żadnego nudnego związku. 

Jak ci pasuje taki układ to sobie znajdź Alfonsa będziesz miała szybciej a do tego ci zapłacą 🤣🤣🤣

13 minut temu, Sono_Sportiva napisał:

Jak lubisz takich zdradzaczy to już twoja sprawa.  Jak umiesz budować tylko nudny związek to już twój problem - może faktycznie lepiej nie być w związku. 

A ja rozumiem autorke

Napisano (edytowany)

a czemu zonaty musi byc? problemy lubisz czy jak. na takie cos bez zobowiazan to wielu wolnych by pewnie chcialo.

Edytowano przez oink

A jak Cię żonaty zapłodni to co zrobisz?

Osobiście nie dziwi mnie Twoje podejście. Coraz więcej kobiet traktuje mężczyzn niezobowiązująco i uważam, że słusznie robią. Bo jakie tak naprawdę kobieta ma korzyści z bycia w stałej relacji? Jeśli jest niezależna finansowo, to nie ma absolutnie żadnych - co najwyżej dojdą jej obowiązki w postaci gotowania i usługiwania swojemu Januszkowi, bo żeby znaleźć faceta w Polsce, który nie popiera patriarchatu to graniczy z cudem 🙂 Nie widzę nic złego w romansach, ale jednak moja moralność nie pozwoliłaby mi na zabawianie się z mężczyzną zajętym. Nie byłabym w stanie zrobić tego innej kobiecie bo nie mogłabym potem spojrzeć na siebie w lustrze. Wychodzę z założenia, że nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu. Oczywistym jest, że jak facet szuka na boku to znajdzie inną chętną i to on ponosi winę za ewentualną zdradę (nie kochanka), ale ja osobiście nigdy nie chciałabym brać udziału w takim "miłosnym trójkącie" 🙂 Tak więc jak najbardziej jestem za przygodami - w końcu kobietom też się coś od życia należy, ale tylko z typami, którzy również nie mają zobowiązań 🙂

Jak byscie poczytali troche to byscie wiedzieli ze sa skuteczne metody antykoncepcji

Przed chwilą, ratrumimli napisał:

alimenty dostanie, nic straconego

Wątpię, że niczego nie straci.

Napisano (edytowany)

moze zostan sugar baby tzn znajdz sugar daddy to bedziesz miala wiekszy zysk, tajemnice itp. i raczej osamotnieni faceci, bez zony chca takiej laski.. sa rozne anonse 😛 no i faceci z klasa,  starsi xD jakies wyjscie tez

Edytowano przez oink

1 godzinę temu, Sono_Sportiva napisał:

To już Harlequin i romantyczny wieczór zapewniony 🙂

Cóż, dziwi mnie trochę poziom hipokryzji u niektórych uczestników wątku. Nie ma się co oszukiwać, zdrada jest dla wielu pociągająca, a jak wskazują badania, jest również coraz częstsza. Nie ma co udawać, że jest inaczej czy też marginalizować zjawisko nazywając każdą kobietę, którą to pociąga, prostytutką. 

1 godzinę temu, Sono_Sportiva napisał:

Nie mnie, jeśli decydujesz się na uwodzenie żonatych męzczyzn, musisz zdawać sobie sprawę z ryzyka wiążącego się z zaspokajania takich fantazji. Nigdy nie będziesz całkowicie pewna, że nikomu nie staje się krzywda. Zakładnikami takich układów zawsze są partnerka, a często również dzieci. Robiąc coś wątpliwego etycznie, trzeba niestety mierzyć się z  odpowiedzialnością. Można bez problemu wybaczyć ci słabość do żonatych mężczyzn, ale naiwność już ciężej. 

Nie zrozum mnie źle, nie próbuję cię odwodzić od romansów, zrobisz co tylko zechcesz, jesteś dorosłą kobietą. Ale zawsze, gdy robi się coś niedobrego, powinno robić się to refleksyjnie, z pełną świadomością odpowiedzialności i konsekwencji. 

2 godziny temu, Sono_Sportiva napisał:

Karma wraca. W wieku 41 lat Twój facet będzie miał dwie inne 20 latki i będzie z nimi spędzał czas. Powodzenia 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować