Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

58 minut temu, wera4112 napisał:

Mi sie przykro zrobiło jak sie odezwala do ..sia a jak do ..orki

Nie tylko tobie, nie tylko tobie... Że też jeszcze nikt tego nigdzie nie zgłosił:( boję się myśleć co będzie dalej, jak urodzi kolejne... Bogutek pokutuje za to że jest zdrowy. Według niej zdrowy to nie potrzebuje niczego innego oprócz jeść, pić, spać, suchej pieluchy. Po tym story dla mnie M. Nie jest normalna matka.. Z grzeczności nie napisze jak o niej myślę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, papaja&mango napisał:

Moze ktos napisac jak oni ta D do adopcji znalezli? 

Wejdź sobie na ich blog Dzieciaki udaki tam pisze, a resztę dopowiada w wywiadach m.in udzielonego Annie Lewandowskiej i kilku innych. Jak wpiszesz w google dzieciaki cudaki to ci wszystko wyskoczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anna 1939 napisał:

Nie tylko tobie, nie tylko tobie... Że też jeszcze nikt tego nigdzie nie zgłosił:( boję się myśleć co będzie dalej, jak urodzi kolejne... Bogutek pokutuje za to że jest zdrowy. Według niej zdrowy to nie potrzebuje niczego innego oprócz jeść, pić, spać, suchej pieluchy. Po tym story dla mnie M. Nie jest normalna matka.. Z grzeczności nie napisze jak o niej myślę.. 

zobacz na to story jak graja na fortepianie to az serce boli ze do 2jki milo a maly nic zero jestem ciekawa tego urwanego story nagle jak niutek zabrał mu ten flet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wera4112 napisał:

zobacz na to story jak graja na fortepianie to az serce boli ze do 2jki milo a maly nic zero jestem ciekawa tego urwanego story nagle jak niutek zabrał mu ten flet

Widziałam, to story ale ten ostatni snap nie przyjrzałam się dokładnie, zerknę sobie.. Ale zauważyłam też coś innego przy W Bogutek był jakby inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sie boje i nie wiem czy chce na to patrzec jak sie urodzi noworodek. Nie krytykuje ale mam nadzieje ze beda rozważni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam dziś story, co to znaczy że Bogo ją przeorał? Powiedziała coś takiego? Szok nie spodziewałam się... Ale faktycznie dzięki wam przyjrzałam się i do Henia i Dorki jest bardzo miła a dla Bogusia jakaś taka obojętna, nie rozumiem dlaczego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam dziś story, co to znaczy że Bogo ją przeorał? Powiedziała coś takiego? Szok nie spodziewałam się... Ale faktycznie dzięki wam przyjrzałam się i do Henia i Dorki jest bardzo miła a dla Boguta jakaś taka obojętna, nie rozumiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie post jak urodził się Bogo... Płakała że chce do domu do Henia i Dorki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dudu awła napisał:

Pamiętacie post jak urodził się Bogo... Płakała że chce do domu do Henia i Dorki. 

nie. serio???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wera4112 napisał:

Ja tylko sie boje i nie wiem czy chce na to patrzec jak sie urodzi noworodek. Nie krytykuje ale mam nadzieje ze beda rozważni

O rozwagę u nich, a Zwłaszcza u niej bardzo trudno jeśli w połowie lipca urodziła Bogutka a w grudniu już w ciąży była... I te jej teksty ona tego nie planowała, nie tak szybko... Kuźwa jak człowiek nie chce mieć więcej dzieci to albo nie współżyje albo się zabezpiecza. Ja jestem do jakiego nawiedzonego lekarza ona chodzi że jeszcze jej nie wytłumaczył, że organizm po ciąży musi odpocząć a ona jedzie co 5-6 miesięcy po jednym porodzie kolejna ciąża. Nawet najzdrowszy organizm pada. I jest poprostu niebezpieczne dla zdrowia kobiety. Tak wygląda ultrakatolickie podejście, antykoncepcja to morderstwo i najgorsze zło, ciąża za ciążą zawsze, a jak zdrowie kobiety siadzie albo nie wytrzymam kolejnego porodu to co. Grunt że dziecko sie urodziło zgodnie z zasadami kościoła, a że pozostałe dzieci nie będą miały matki trudno to już nie ich sprawa. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Bogo płacze bo po prostu potrzebuje bliskości mamy, może Monika daje dużo czułości dorce i heniowi a dla Bogusia już nie starczy jej siły, on pewnie czuje odrzucenie... Przykro mi się zrobiło on jest taki słodki 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bigbubba napisał:

Widzisz tu nie chodzi, że my ja hejtujemy czy coś w ten deseń, albo zazdroscimy jak ktoś juz też to nam napisał.Chodzi o podejscie jej do B i to kreowanie, ze zycie z dziecmi z zd i zdrowymi jest super.Ale niestety tylko na insta....im dalej w las tym wychodzi charakterek naszej matki polki.

Nikt jej nie hejtuje wyrazamy wlasne zdanie a to nie jest karalne. Owszem komentarze na gorze nie sa za mile ale olać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Bogo płacze bo po prostu potrzebuje bliskości mamy, może Monika daje dużo czułości dorce i heniowi a dla Boguta już nie starczy jej siły, on pewnie czuje odrzucenie... Przykro mi się zrobiło on jest taki słodki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wera4112 napisał:

nie. serio???????????

Tak, że przez to Henio przestał jeść, bo ona musiała dłużej zostać w szpitalu bo stan Bogutka się pogorszył i na dodatek miał wysokie CRP

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dudu awła napisał:

Nie oglądałam dziś story, co to znaczy że Bogo ją przeorał? Powiedziała coś takiego? Szok nie spodziewałam się... Ale faktycznie dzięki wam przyjrzałam się i do Henia i Dorki jest bardzo miła a dla Boguta jakaś taka obojętna, nie rozumiem dlaczego

Umieściła story ze jest na spacerze i że ją Bogo przeorał i dywaguje ze niby dlaczego... Nic miłego to było 😞

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bigbubba napisał:

Chodzi mi o to, ze obrończynie M stwierdziły, ze hejtujemy i zazdroscimy.A my wlasnie wyrazamy swoje zdanie.

wiem wiem nie napisalas nic zlego 🙂 tylko tak napisalam spokojnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dudu awła napisał:

Nie oglądałam dziś story, co to znaczy że Bogo ją przeorał? Powiedziała coś takiego? Szok nie spodziewałam się... Ale faktycznie dzięki wam przyjrzałam się i do Henia i Dorki jest bardzo miła a dla Boguta jakaś taka obojętna, nie rozumiem dlaczego

Nie powiedziała, napisała :classic_dry:

Że B. ją przeorał, pewnie dlatego że też chce jechać na turnus jak pozostałe dzieci albo bo ma dosyć siedzenia dzisiaj tylko z nią. 

Mniej więcej takie zdanie tam było. 

Zauważyłyście, że zawsze gdy jest tata to B. się do niego tuli, przymila, siedzi na kolanach? 😀

 

Edytowano przez Iska00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze jestem dziwna ale serio boje sie o tego noworodka. Pamietam story jak ...guś był mautki i Henio mu sie polozyl on plakal a oni nic. Tak samo jak przytulal sie to ..guś mial nozke sie polozona i sie wyrywal a oni tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iska00 napisał:

Nie powiedziała, napisała :classic_dry:

Że B. ją przeorał, pewnie dlatego że też chce jechać na turnus jak pozostałe dzieci albo bo ma dosyć siedzenia dzisiaj tylko z nią. 

Mniej więcej takie zdanie tam było. 

Zauważyłyście, że zawsze gdy jest tata to B. się do niego tuli, przymila, siedzi na kolanach? 😀

 

bo potrzebuje milosci przytulenia jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wera4112 napisał:

Nie wiem moze jestem dziwna ale serio boje sie o tego noworodka. Pamietam story jak ...guś był mautki i Henio mu sie polozyl on plakal a oni nic. Tak samo jak przytulal sie to ..guś mial nozke sie polozona i sie wyrywal a oni tez nic

To także efek tego, że jednak nie biorą pod uwagę pewnych niebezpiecznych cech ZD. Weź pod uwagę, że to kolejne dziecko to będzie dziewczynka. Wydaje się że zdrowa. Nie chce myśleć co może się stać jeśli go nie upilnują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Huest napisał:

Dziewczyno two IP juz zostal namierzony nie pamietasz?

Spadaj w podskokach albo bedziesz miala problemy a rodzice sie zdziwia nietego

lepiej nie reagowac na takie osoby przykre ze nie potrafi sie zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anna 1939 napisał:

Trochę wiedzy, po urodzeniu jednego dziecka ZD szanse na to że kolejne urodzić się z wadą wzrasta dwukrotnie. Do tego dochodzi liczba ciąż zakończona porodem i wiek marki. Ona ma około 35 lat. Już sam ten fakt podwaja takie szanse. W tym - jest to zalecane konieczne jest padanie prenatalne, ta Pani tego nie robi - myśli że jedno II trymestru wystarczy - cóż głupota ludzka nie zna granic. 

Ta Pano tego nie robi, bo jest wierzaca i nie usunie ciazy ze względu na zd. A zd nie jest choroba ktora mozna leczyc jeszcze w ciazy, wiec po prostu to badanie jest jej do niczego niepotrzebne wredna istoto.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Anna 1939 napisał:

Tak, że przez to Henio przestał jeść, bo ona musiała dłużej zostać w szpitalu bo stan Bogutka się pogorszył i na dodatek miał wysokie CRP

Napisała że bardzo tęskni za nimi, że Wojtek wysyła filmy i na kamerce ale to nie to samo i już by chciała być z nimi w domu tylko Bogo miał podejrzenie żółtaczki coś takiego, jest post na insta ale nie da się skopiować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wera4112 napisał:

bo potrzebuje milosci przytulenia jak kazdy

Dokładnie.

Napisałam to jednak dlatego, żemoim zdaniem W. jest bardziej przystępny, ciepły dla tego dzieciaczka.

Ona taka zimna, oschła ...

Nie wiedziałam, że ona jest tyle starsza od W. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bigbubba napisał:

Tak wlasnie jest....a ona na sile chce zrobić z niego chorego, wymysliła, że Bogo jest marudny bo ma jakies spectrum dziecka wymagajacego uwagi.Jakos to nazwala ale nie pamietam.A on poprostu domaga sie uwagim

Że jest trudnym dzieckiem. I że ona nie wiem o co mu chodzi, że jest nieszczęśliwy egzystencją, pokrzywdzony przez los i wiecznie niezadowolony i nieszczęśliwy... Ehh.. Wiadome jest, że Monia czemu tutaj zagląda i czyta, może coś do niej dotrze.. Albo poczyta sobie..

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bigbubba napisał:

Tak wlasnie jest....a ona na sile chce zrobić z niego chorego, wymysliła, że Bogo jest marudny bo ma jakies spectrum dziecka wymagajacego uwagi.Jakos to nazwala ale nie pamietam.A on poprostu domaga sie uwagim

Też mi się wydaje że Bogo potrzebuje uwagi, jakiegoś całego dnia tylko z mamą... To jeszcze maluszek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anna 1939 napisał:

Nie tylko tobie, nie tylko tobie... Że też jeszcze nikt tego nigdzie nie zgłosił:( boję się myśleć co będzie dalej, jak urodzi kolejne... Bogutek pokutuje za to że jest zdrowy. Według niej zdrowy to nie potrzebuje niczego innego oprócz jeść, pić, spać, suchej pieluchy. Po tym story dla mnie M. Nie jest normalna matka.. Z grzeczności nie napisze jak o niej myślę.. 

Jestes tepa. Sorry, ale nie znajduje innych słów. 

Skoro taka madra jestes to sama zglos M. "Prosze Panstwa a Pani M. To mowi do dziecka, zeby sam sobie wzial zabawke, ona tym krzywdzi dziecko niech Panstwo cos z tym zrobia."

Smiech na sali 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak gdzieś jechała z Wojtkiem i dzieci poszły do kogoś pod opiekę? Najbardziej wszyscy obawiali się dostać Boguta, może faktycznie on jest bardzo wymagający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Huest napisał:

Dziewczyno two IP juz zostal namierzony nie pamietasz?

Spadaj w podskokach albo bedziesz miala problemy a rodzice sie zdziwia nietego

Spokojnie, ja sobie robię dokumentacja, ta osoba (górniara) udziela się na innych forach, piszę o swoim IG nieświadoma że jeśli nie ma zabezpieczeń to w kilka minut wiesz wszystko. Nie reaguje, bo tłumaczenie nie pomaga. Rodzina się dowie jak obraża dzieci m.in z ZD w internecie to nie będzie zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja super dzieci i niech tak zostanie niech dawaja kazdemu milosci po rowno. Dorosli z ZD maja prawo miec prace jak inni zycze im wszystkiego dobrego. Tu gdzie mieszkam jest chlopak z ZD i codziennie go widuje jak ide z psem a on do pracy. Bedzie dobrze tylko wiecej rozwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×