Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

2 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Jestes tepa. Sorry, ale nie znajduje innych słów. 

Skoro taka madra jestes to sama zglos M. "Prosze Panstwa a Pani M. To mowi do dziecka, zeby sam sobie wzial zabawke, ona tym krzywdzi dziecko niech Panstwo cos z tym zrobia."

Smiech na sali 

nie no bez jaj nic nikt nie bedzie zglaszał popisac mozemy ale juz nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dudu awła napisał:

A pamiętacie jak gdzieś jechała z Wojtkiem i dzieci poszły do kogoś pod opiekę? Najbardziej wszyscy obawiali się dostać Boguta, może faktycznie on jest bardzo wymagający

Albo w taki sposób został "zaprezentowany" przez M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dudu awła napisał:

A pamiętacie jak gdzieś jechała z Wojtkiem i dzieci poszły do kogoś pod opiekę? Najbardziej wszyscy obawiali się dostać Boguta, może faktycznie on jest bardzo wymagający

ale wiedzialas to od niej nie od innych stron. Nie wiemy jak bylo. Zreszta podobno dzieci niektore te co znam maja wlasnie tak ze jak nie ma rodzicow potrafia byc grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dudu awła napisał:

Może Bogo płacze bo po prostu potrzebuje bliskości mamy, może Monika daje dużo czułości dorce i heniowi a dla Boguta już nie starczy jej siły, on pewnie czuje odrzucenie... Przykro mi się zrobiło on jest taki słodki 

Blagam Was...zastanowcie sie co piszecie. Dzieci sa rozne, jedne ciagle placza inne siedza cicho jak myszki..i nie ma to za wiele wspolnego z traktowaniem.

Mam syna, jedynaka, ma 5 miesiecy i jest najbardziej marudnym dzieckiem swiata, jeczy od rana do nocy, o wszystko, a poswiecam mu caly dzien, caly dzien sie z nim bawie, przytulam go i uwaga jest skupiona tylko na nim i na jego potrzebach, a on i tak marudzi. I juz. Taki jest, pewnie z tego wyrosnie, trzeba to przetrwac. Kocham go nad zycie, ale tez czasem mam ochote powiedziec, ze mniw przeoral i nie uwazam, zebym byla przez to złą matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Jestes tepa. Sorry, ale nie znajduje innych słów. 

Skoro taka madra jestes to sama zglos M. "Prosze Panstwa a Pani M. To mowi do dziecka, zeby sam sobie wzial zabawke, ona tym krzywdzi dziecko niech Panstwo cos z tym zrobia."

Smiech na sali 

Zważaj na słowa, jak nie umiesz dyskutować i podawać argumentów to zamilcz. A nie atakujesz słowami, które tutaj nie padają. Podaj rzetelne argumenty a nie pseudo katolicki bełkot. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Blagam Was...zastanowcie sie co piszecie. Dzieci sa rozne, jedne ciagle placza inne siedza cicho jak myszki..i nie ma to za wiele wspolnego z traktowaniem.

Mam syna, jedynaka, ma 5 miesiecy i jest najbardziej marudnym dzieckiem swiata, jeczy od rana do nocy, o wszystko, a poswiecam mu caly dzien, caly dzien sie z nim bawie, przytulam go i uwaga jest skupiona tylko na nim i na jego potrzebach, a on i tak marudzi. I juz. Taki jest, pewnie z tego wyrosnie, trzeba to przetrwac. Kocham go nad zycie, ale tez czasem mam ochote powiedziec, ze mniw przeoral i nie uwazam, zebym byla przez to złą matką. 

Ale Monika bogowi się nie poświęca, ma też dwójkę innych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Huest napisał:

Prawidlowo

akurat nik to ma adekwatny do komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anna 1939 napisał:

Zważaj na słowa, jak nie umiesz dyskutować i podawać argumentów to zamilcz. A nie atakujesz słowami, które tutaj nie padają. Podaj rzetelne argumenty a nie pseudo katolicki bełkot. 

Pseudo katolicki belkot bo uwazam ze nie jestes zbyt madra bo chcesz zglaszac M. Bo na jakims story uslyszalas ze kaze mu samemu sobie wziac zabawke?

Aha😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dudu awła napisał:

Ale Monika bogowi się nie poświęca, ma też dwójkę innych dzieci. 

Ale to nadal nie swiadczy o tym ze on marudzi bo ona mu nie poswieca 100 procent uwagi. Zadnemu z trojki nie poswieca 100 prpcent bo uwaga....jest ich trojka! I kazde jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wera4112 napisał:

nie no bez jaj nic nikt nie bedzie zglaszał popisac mozemy ale juz nie przesadzajmy

Nie reaguj na takie komentarze, bo my dyskutujemy spokojnie i żadna nie obraża w tak dosłowny sposób drugiej i nie mówimy nic obraźliwego na temat profilu i Moni.. A ta osób wyraźnie ma problem z argumentacja i pokazuje to poprzez obrazanie, wyzywanie i złośc. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anna 1939 napisał:

Nie reaguj na takie komentarze, bo my dyskutujemy spokojnie i żadna nie obraża w tak dosłowny sposób drugiej i nie mówimy nic obraźliwego na temat profilu i Moni.. A ta osób wyraźnie ma problem z argumentacja i pokazuje to poprzez obrazanie, wyzywanie i złośc. 

Nie. Ta osoba nie ocenia jakiejs matki bo cos zobaczyla na sekundowym story. Wspaniale jesteście, naprawde, tak sobie tutaj dyskutujecie bez szkody dla innych, no matki teresy dobrotliwe po prostu. Wszyscy powinni brać z Was przyklad. 

Żyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Pseudo katolicki belkot bo uwazam ze nie jestes zbyt madra bo chcesz zglaszac M. Bo na jakims story uslyszalas ze kaze mu samemu sobie wziac zabawke?

Aha😂😂😂😂

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem widzę i z obserwacja.. Radzę przeczytać jeszcze raz, co zostało napisane, w jakim kontekście i w jakim odniesieniu. A potem możemy podyskutować, jeśli będzie z kim. Bo narazie twoje argumenty są na zerowym poziomie. Jedynie co pokazują, to to, że nie wiesz co napisać mądrego więc belkoczesz. 

Ale cieszę się z jednego wiesz, że jestem z tych osób które wolą w ostateczności dmuchać na zimne i zainterweniować niż potem usłyszeć że wydarzyła się tragedia lub coś złego, a ja niczego nie zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Nie. Ta osoba nie ocenia jakiejs matki bo cos zobaczyla na sekundowym story. Wspaniale jesteście, naprawde, tak sobie tutaj dyskutujecie bez szkody dla innych, no matki teresy dobrotliwe po prostu. Wszyscy powinni brać z Was przyklad. 

Żyg. 

Ty też dyskutujesz na wielu wątkach, no ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anna 1939 napisał:

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem widzę i z obserwacja.. Radzę przeczytać jeszcze raz, co zostało napisane, w jakim kontekście i w jakim odniesieniu. A potem możemy podyskutować, jeśli będzie z kim. Bo narazie twoje argumenty są na zerowym poziomie. Jedynie co pokazują, to to, że nie wiesz co napisać mądrego więc belkoczesz. 

Ale cieszę się z jednego wiesz, że jestem z tych osób które wolą w ostateczności dmuchać na zimne i zainterweniować niż potem usłyszeć że wydarzyła się tragedia lub coś złego, a ja niczego nie zrobiłam. 

Ooo a Ty problem z realną ocena sytuacji widze i pierwsza do oskarzania innych. 

Ale idz idz na policje najlepiej i zglos M., chcialabym zobaczyc ich miny jak bedziesz robic z siebie kre.tynke😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dudu awła napisał:

Ty też dyskutujesz na wielu wątkach, no ciekawe 🙂

Od plotkowania do pisania ze trzeba zglosic kogos bo zle traktuje dziecko, a tak naprawde nic sie o tej relacji nie wie jeszcze dluga droga. Widze, ze dla Was granica jest bardzo plynna. Rece opadaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika jak przy trójce maluchów naprawdę super wygląda, zazdroszczę jej tej Energi do dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Od plotkowania do pisania ze trzeba zglosic kogos bo zle traktuje dziecko, a tak naprawde nic sie o tej relacji nie wie jeszcze dluga droga. Widze, ze dla Was granica jest bardzo plynna. Rece opadaja. 

A co cię to obchodzi? Chce to niech sobie zgłasza, tylko nie wiem co 😃rodzina majętna, dzieci zadbane wypielęgnowane, nie wiem gdzie tam jakiś problem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dudu awła napisał:

Monika jak przy trójce maluchów naprawdę super wygląda, zazdroszczę jej tej Energi do dzieci 

Mnie zaskoczyło to ze robia wszystko sami dla dzieci do jedzenia i bardzo dobrze. Plus ma jeszcze sile na ebooka. Podziwiam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dudu awła napisał:

A co cię to obchodzi? Chce to niech sobie zgłasza, tylko nie wiem co 😃rodzina majętna, dzieci zadbane wypielęgnowane, nie wiem gdzie tam jakiś problem 🙂

Nic mnie to nie obchodzi, ale tak jak Wy cisniecie po M. bo cos zamiescila w necie i uwazacie, ze to niemadre, tak jak sobie cisne po tej pani, bo tez cos zamiescila w necie i uwazam, ze to niemadre.

To ona sobie moze oceniac i dyskutowac kogo tylko chce a ja juz jej nie moge? A co to za jakies podwojne standardy?

Tak jak M. Powinna byc swiadoma, ze to co zamiesci bedzie skomentowane tak i ta cala Anna tez niech bedzie tego swiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Huest napisał:

Ja nigdy nigdzie (nie tylko na kafe)nie pisalam o zglaszaniu kogokolwiek ,gdziekolwiek

Prosze nie wrzucac wszystkich do jednego wora 

Poza tym na tym akurat temacie widac kulture osobista osob wypowiadajacych sie 

A ,ze kazdy ma inne spostrzezenia ,to I dyskusja jest ciekawa

Pani ,ktora ma malenkie dziecko pisze rozwaznie I z empatia 

Mysle, ze kazda z nas zycze tej rodzinie zdrowia I pomyslnosci

A ,ze stali sie osobami publicznymi automatycznie skazali sie na publiczna ocene 

Ty moze nie napisalas, ale wszystkie tu jej przyklaskujecie i sorry wyglada to tak jakbyscie sie z nią zgadzaly, wiec sie nie dziwcie, ze jestesciw wrzucane z nia do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dudu awła napisał:

A co cię to obchodzi? Chce to niech sobie zgłasza, tylko nie wiem co 😃rodzina majętna, dzieci zadbane wypielęgnowane, nie wiem gdzie tam jakiś problem 🙂

Już wiem co, ta pani nie wie co czyta. Myli komentarze do osoby która wyżej obrażała dzieci, sama na nie reagowałaś z tym że to odnośnie Moniki 😛 brak czytania ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Nic mnie to nie obchodzi, ale tak jak Wy cisniecie po M. bo cos zamiescila w necie i uwazacie, ze to niemadre, tak jak sobie cisne po tej pani, bo tez cos zamiescila w necie i uwazam, ze to niemadre.

To ona sobie moze oceniac i dyskutowac kogo tylko chce a ja juz jej nie moge? A co to za jakies podwojne standardy?

Tak jak M. Powinna byc swiadoma, ze to co zamiesci bedzie skomentowane tak i ta cala Anna tez niech bedzie tego swiadoma

Rób co chcesz, nudna jesteś 👌zresztą to nie temat o Tobie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Nic mnie to nie obchodzi, ale tak jak Wy cisniecie po M. bo cos zamiescila w necie i uwazacie, ze to niemadre, tak jak sobie cisne po tej pani, bo tez cos zamiescila w necie i uwazam, ze to niemadre.

To ona sobie moze oceniac i dyskutowac kogo tylko chce a ja juz jej nie moge? A co to za jakies podwojne standardy?

Tak jak M. Powinna byc swiadoma, ze to co zamiesci bedzie skomentowane tak i ta cala Anna tez niech bedzie tego swiadoma

Ehhh ale moje treści w żaden sposób nie obrażają M. I nie podchodzą pod paragraf. A "zgłaszanie" źle przeczytalas, wzrok nie ten już? Było odnośnie dziewczynki która w obrzydliwy sposób obrażała dzieciaki M. Tak gwoli ścisłosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wera4112 napisał:

Mnie zaskoczyło to ze robia wszystko sami dla dzieci do jedzenia i bardzo dobrze. Plus ma jeszcze sile na ebooka. Podziwiam ja

To prawda, ja dla swojej często kupuje słoiczki, a tutaj wszystko robią sami i zdrowe... Naprawdę szacun... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj brakuje tej kawusi argumentów rzeczowych brakuje i nie umie czytać ze zrozumieniem, rozróżniać czyjegoś zdania, opinii. Działa jak każdy kto nie wiem co mądrego powiedzieć, znajdzie coś i będzie mielił... I przy okazji jechał po innych. Boli cie ze ktoś ma argumenty? Inne zdanie? A może wiedzę i widzi coś więcej niż lukrowy zakłamany świat. Z nas tutaj komentujących to ty w mocnych słowach zaatakowas mnie. Myślisz że mnie to rusza? Żadna z nas oprócz jednej osoby która bezczelnie obraża dzieci M. Nie napisała nic podlegającego pod paragraf. Nikt z nas się tutaj nawet nie zna. A celem takiego forum jest dyskusja, rozmowa na różny temat. 

I że wszystiego co piszesz napisałaś tylko jedna prawdę, mam na imię Ania. A od siebie dodam że mam 26 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dudu awła napisał:

To prawda, ja dla swojej często kupuje słoiczki, a tutaj wszystko robią sami i zdrowe... Naprawdę szacun... 

To plus, podeszła zdrowo do diety, która w życiu dzieci z ZD jest bardzo ważna, ale nie tylko i to nawet fajnie wygląda. Ja gotować lubię ale nie dla dzieci bo to wyższa Szkoła jady.. 

Mój mąż ma dwie lewe ręce do tego, gdy leżałam po porodzie w szpitalu to kupił sobie kupne gołąbki, wrzucił na rozgrzany olej, poszedł ogień, prysło i wylądował na pogotowiu.. 😂😂 Nie muszę dodawać że obiady były gotowe i wystarczyło podgrzać, a na lodówce numery na dowóz do domu.. Nawet śniadania 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Huest napisał:

Aniu ja wlasnie o Tobie pisalam w pozytywnym znaczeniu

Ok dobranoc dziewczyny 

Zyjmy tak ,aby nie krzywdzic innych 

Wiem wiem, dziękuję 🙂 podoba mi się dyskusja tutaj bo każda potrafi wyrazić swoje zdanie. Od czasu do czasu trafi się ktoś komu się nie podoba, ale brak mu argumentów... 

Dobranoc kolorowych 🙂

Edytowano przez Anna 1939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anna 1939 napisał:

To plus, podeszła zdrowo do diety, która w życiu dzieci z ZD jest bardzo ważna, ale nie tylko i to nawet fajnie wygląda. Ja gotować lubię ale nie dla dzieci bo to wyższa Szkoła jady.. 

Mój mąż ma dwie lewe ręce do tego, gdy leżałam po porodzie w szpitalu to kupił sobie kupne gołąbki, wrzucił na rozgrzany olej, poszedł ogień, prysło i wylądował na pogotowiu.. 😂😂 Nie muszę dodawać że obiady były gotowe i wystarczyło podgrzać, a na lodówce numery na dowóz do domu.. Nawet śniadania 😂

Mój to samo, jedyne co potrafi zrobić to rybę i frytki, wszystko na około jest wtedy w oleju... Dlatego dziecku ja gotuje,ale naprawdę czasami człowiek zmęczony to daje Słoiczek, a Tutaj Monika wszystko sama, mięso też swojskie, mleka i śmietany... Szacun 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc dziewczyny! Dzieki co niektorym za fajna wymiane zdan bez wyzwisk itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dudu awła napisał:

Mój to samo, jedyne co potrafi zrobić to rybę i frytki, wszystko na około jest wtedy w oleju... Dlatego dziecku ja gotuje,ale naprawdę czasami człowiek zmęczony to daje Słoiczek, a Tutaj Monika wszystko sama, mięso też swojskie, mleka i śmietany... Szacun 

To gratulacje, mój nawet tego nie zrobi.. Jeśli chodzi o żywienie to masz rację na plus dla M. I super że jest świadoma jakie mięso i z jakiego chowu dawać dzieciakom i że wogole dawać. Biorąc pod uwagę że niemal kazdy na IG teraz wegatarnianin nawet jak ma chore dziecko. 

Ja dopiero się uczę dla dziecka coś robić i cieszę się że to dopiero niemowlaczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×