Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

35 minut temu, Noeliaa napisał:

haha obsmarowałaś Monikę i jej dzieci na ostatnich 15 stronach, wróżysz tej rodzinie czarna przyszłość i nazywasz to normalną rozmową 🤣🤣🤣

 

Noo właśnie sobie poczytałam jak koleżanka na różnych forach obsmarowywuje ludzi, więc mistrzynią w tym jesteś ty. Pamiętaj na kafe wszystko idzie sprawdzić. Najpierw zobacz co sama piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Noeliaa napisał:

niesamowite jak tobie nie szkoda czasu żeby analizować moje wpisy? mi by się naprawdę nie chciało czytać czyiś wypocin na tym forum. 

Jest znaczna różnica między pisaniem o pajacujących YT którzy często sami obrażają i wyśmiewala się z innych a obsmarowywaniu chorych dzieci i ich rodzicow. Nie wydaje ci się?

może dasz im już spokój w końcu co???

Ja to chciałabym mieć tyle czasu co ta cała Anna, tak calkiem serio mowie, a nie mam dziecka, a ona podobno ma i ma czas poza pisaniem tutaj calymi dniami na forum, ma czas przeszukiwac komentarze na insta Mon., czytac wypociny innych kafeterianek na innych watkach. Niesamowite. 

Biedne dziecko, matka nie ma dla niego czasu, bo ma niezly zapie.prz na internecie, az dziwne, ze nikt jeszcze tego nie zglosil 

🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy macie naprawdę siano w. Ale wiecie co, ja sobie popatrzyłam popatrzyłam i sobie wasze IP ustaliłam. I między nami jest taka różnica że moje posty na temat M, dzieci z ZD nie naruszają prawa. Ale wasze, z fejkowych kont na których boicie się podać nawet imienia już tak. I to moją osobę. A ja z takimi walczę tak jak się należy. I na tym kończę radzę każdej zastanowić się nad kolejnym postem na temat mojej osoby. Nie tylko osoby publiczne zgłaszają takie rzeczy. A ja sobie na to nie pozwolę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, czuczosia napisał:

Monika szuka opiekunki do dzieci, kto chetny?

gdzie to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Anna 1939 napisał:

Wy macie naprawdę siano w. Ale wiecie co, ja sobie popatrzyłam popatrzyłam i sobie wasze IP ustaliłam. I między nami jest taka różnica że moje posty na temat M, dzieci z ZD nie naruszają prawa. Ale wasze, z fejkowych kont na których boicie się podać nawet imienia już tak. I to moją osobę. A ja z takimi walczę tak jak się należy. I na tym kończę radzę każdej zastanowić się nad kolejnym postem na temat mojej osoby. Nie tylko osoby publiczne zgłaszają takie rzeczy. A ja sobie na to nie pozwolę. 

"Pseplasam panie wladzo, a kafetelianka fleul napisala, ze ja anna 1939 mam zapi.eprz na intelnecie i czytam cały dzien kafetelie i komentarze u takiek jednej inluenselki, ktorej obrabiam tylek w necie, halo, pol.icja? Halo plose sie nie rozlaczac"

Hahhahahaha

Rozwalilas mnie teraz, juz sie boje 😂 ja to bym sie bala raczej na Twoim miejscu Mon. i Woj. jak sie w koncu wkurza i zrobia z tymi Twoimi oszczerstwami, ze zaniedbują małego porzadek. 

Juz kiedys byl watek o nich na kafe i podobne teksty lecialy, wiesz jak sie skonczylo? Mon. i Woj. dogrzebali sie do danych tych plotkar i poinformowali na insta, ze te dostana w przeciagu doby zawiadomienie od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lutryśka Emcinal napisał:

Skończysz jak Wieczorna, Weryńska i Kiełbasa i wiele innych czołowych kafeterianek. Tak groziły a potem same po pysku dostały 

A co to za 3 gwiazdy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam kilka stron i jestem przerażona ile jadu masz w sobie Anna 1939. Ten poziom frustracji już chyba tylko na terapii można przepracować

 

a to sprawdzanie IP...to chyba było modne w 2012:D pamietaj ze kto od miecza wojuje ten od miecza ginie

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bigbubba napisał:

Zastanawiam sie dlaczego pewne osoby z tego forum, na forum o Laurze O nie zostawiły na niej i jej rodzinie suchej nitki.A tutaj takie wielkie obrończynie madki która uchodzi za świętą bo adoptowała dziewczynke z ZD i znalazla sobie sposób na życie, zachodząc w ciaże za ciążą.Co jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnoscia, i mega obciażeniem dla organizmu.Nie wspomne o nie wykonywaniu badań prenetalnych.Hipokrytki.

Jest roznica z posmiania sie, ze np. ktos dostając kwiaty od producenta kostek do kibla mowi, ze to od wielbiciela a z pisania, ze Mon. ma problemy psychiczne, jest nieodpowiedzialna, trzeba ją gdzies zglosic itd itd. Ja roznice widze, jak dla mnie to tutaj sie zmieszalo z błotem mon. bardziej niz niektore to robią na watku o L.O.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacja widać daje efekty, Dorka super dziewczynka 🥰te dzieci będą samodzielne w życiu, uwielbiam najbardziej Henia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Huest napisał:

Ja tez!Henio moj ulubieniec

Bardzo mądry chłopiec, ale Bogo też słodziak 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Huest napisał:

Dorotka jest przesliczna na dzisiejszych instastories I zdjeciach 🥰

Tak cudna dziewczynka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Huest napisał:

H.dzis slicznie sie bawil tymi wypustkami 

Dzieciak wszystko rozumie I reaguje prawidlowo jak kazde normalnie rozwijajace sie dziecko

Tak bardzo kibicuje H I D aby jak najlepiej sie rozwijaly

Bo B da sobie rade juz widac jak rozmawia rodzenstwo po katach 🤣🤣

Pewnie ze sobie dadza rade! A tak sie zapytam po tych wypustkach nie zostaja slady? Mysle zeby kupic kolezanki córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Huest napisał:

Nie mam pojecia czy zostaja slady, moze warto zapytac M?

Pozdrawiam

ona nie odpowiada 😞 juz nie raz o cos pytalam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tecza_po_burzy napisał:

Dziewczyny, w jakim wieku jest Henio? 

Ok, 2,5 roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, medisept napisał:

Ja sie nie moge doczekac az 4 dzieck sie urodzi:D 

To juz w ogole nic nie nagra, bo nie bedzie miala minuty wolnego, a jak dziecko bedzie tak obsorbujace jak Bogo to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, medisept napisał:

Sie okaze. Ciekawa jestem jak beda sobie radzic 🙂

Pewnie druga opiekunka wjedzie do pomocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczęłam oglądać Monikę i te słodziaki, ale powiedzcie mi, czy ja dobrze zrozumiałam, że Ona jest w końcówce 3 ciąży w ciągu 2,5 roku ?

Edytowano przez bezbrzeżnysmutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Huest napisał:

Tak zgadza sie...tez bylam zdziwiona...

Chyba dlatego organizm nie wyrabia, bo ma jakis zjazd od kilku dni ,sama mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2020 o 20:56, papaja&mango napisał:

Czy ktos sie orientuje jakie kwoty otrzymuja rodzice zastepczy ? 

to zależy czy są zawodową rodziną czy nie, czy zrezygnowali z pracy czy nie , czy są spokrewnieni z dzieckiem czy nie

natomiast jeśli pytasz o Monikę i Wojtka oni nie są rodziną zastępczą ( rodzina zastępcza " dostaje" dziecko pod opiekę czasowo np do momentu aż sytuacja rodziców biologicznych się nie poprawi ) oni są rodziną adopcyjną i taka rodzina za fakt adoptowania dziecka nie dostaje żadnych pieniędzy tzn dostaje tyle co biologiczna rodzina czyli 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rozjasnienie. Pokazuja duzo ,widac ich wysoki standard zycia -ona nie pracuje, on jedt programista wiem ale to sie zarabia az takie sumy? 2 auta,nowy dom, i 4 maluchow,i nie pracujaca zona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, papaja&mango napisał:

Dzieki za rozjasnienie. Pokazuja duzo ,widac ich wysoki standard zycia -ona nie pracuje, on jedt programista wiem ale to sie zarabia az takie sumy? 2 auta,nowy dom, i 4 maluchow,i nie pracujaca zona 

Najwidoczniej bardzo dużo się zarabia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 20:45, papaja&mango napisał:

Dzieki za rozjasnienie. Pokazuja duzo ,widac ich wysoki standard zycia -ona nie pracuje, on jedt programista wiem ale to sie zarabia az takie sumy? 2 auta,nowy dom, i 4 maluchow,i nie pracujaca zona 

Programista jeśli jest dobry może wyciągnąć dwucyfrową sume miesięcznie spokojnie. Dostają 500 plus na każde dziecko plus pewnie dodatki na niepełnosprawne. dodatkowo Monika na pewno cos zarabia na Instagramie - kilka tysięcy wyciąga pewnie z reklam .

Edytowano przez aroniasty11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Huest napisał:

I niech im sie wiedzie 

Wiadomo, ja im kibicuje , bo widać że są dobrymi ludżmi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×