Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

Dnia 22.07.2020 o 06:22, Bigbubba napisał:

Nie, moze poprostu przestałaby klepać dziecko za dzieckiem.Żeby na starość wymusić opieke Bogo i Wandzi nad Henkiem i Dorotą.Bo tak zapewne bedzie, zdrowe dzieci nie beda miały lekko.A nasza pani influencerka jest cwańsza niz wam sie wydaje.No ale dalej ja wychwalajcie pod niebiosa tak jak sławetną mame g.

Dokładnie. Kiedy opisywała jak wyglądało jej życie zanim założyła rodzinę i poznała Wojtka to niebo a ziemia. Wiele rozpoczętych i nieskończonych kierunków studiów. Znalazła faceta, który dobrze zarabia, a ona może spokojnie żyć, zadbać o siebie i przy okazji mieć dużo dzieci. Może za dużo, ale to nie nasza decyzja.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mon.ika na insta powiedziala wlwsnie, ze rodzic juz nie bedzie, ciekawe czy serio, czy tylko tak jej sie powiedzialo, bo przeciez tam byly plany na jeszcze wieksza gromadke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Mon.ika na insta powiedziala wlwsnie, ze rodzic juz nie bedzie, ciekawe czy serio, czy tylko tak jej sie powiedzialo, bo przeciez tam byly plany na jeszcze wieksza gromadke 🙂

Po Bogutku też tak mówiła:D zawsze tak jest po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jej nie mogę słuchać. Nie mówi płynnie tylko jakoś dziwnie nabiera powietrza, przełyka głośno, widać, że ma mały zasób słów. Przez dłuższą chwilę to jest męczące. Ona nie mówi jak dojrzała kobieta tylko jak 5 letnie dziecko. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magietka napisał:

Ja jej nie mogę słuchać. Nie mówi płynnie tylko jakoś dziwnie nabiera powietrza, przełyka głośno, widać, że ma mały zasób słów. Przez dłuższą chwilę to jest męczące. Ona nie mówi jak dojrzała kobieta tylko jak 5 letnie dziecko. 

mnie nie śmiesza jej pomylki jezykowe i wydaje mi sie,ze robi to celowo. jesli chodzi o jej oddech to chyba powinna udac sie do specjalisty 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys na blogu przeczytalam,ze ona jak urodzila b i adoptowali wtedy dore to rowniez i ja karmila p.ier.sia, dla mnie to dziwne a dla was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo tez rozumiem jak ona dzis opowiadala,ze czula ze zaraz sie porod rozkreci a ona lezala bo nie chcisla zeby sie rozkrecil? o co jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, papaja&mango napisał:

kiedys na blogu przeczytalam,ze ona jak urodzila b i adoptowali wtedy dore to rowniez i ja karmila p.ier.sia, dla mnie to dziwne a dla was? 

Dlaczego? To dosyc czeste, ze matki adopcyjne przygotowuja swoje piersi do karmienia jesli wiedza, ze dostana noworodka. Kazda kobieta moze sobie rozbudzic laktacje nie bedac nigdy w ciazy. 

M. miala ulatwione zadanie, bo miala laktacje przez Bog.usia

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, papaja&mango napisał:

nie bardzo tez rozumiem jak ona dzis opowiadala,ze czula ze zaraz sie porod rozkreci a ona lezala bo nie chcisla zeby sie rozkrecil? o co jej chodzi?

Po prostu nie chciala zaczac rodzic jeszcze, bo sie chyba bala, wiec lezala, zeby skurcze nie przybrały na instensywnosci i czestotliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Dudu awła napisał:

Na insta są rodziny które mają jeszcze więcej dzieci;)

Dokładnie, ja obserwuję rodzinę z 7-ką i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Są mniej więcej w wieku W i M.

Jeśli chodzi o to, że nigdy nie będzie rodzić. Nie stosują antykoncepcji więc różnie może być, ale niech im się spełni jak chcą 🙂 

Mała cudna ❤️ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dudu awła napisał:

Na insta są rodziny które mają jeszcze więcej dzieci;)

Owszem, zdrowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona będzie miała zaraz następne dziecko. Zobaczycie. To na pewno nie ich ostatnie. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał że Dora nie wie w jakim świecie żyje?No cóż obejrzyj nowe story Dorka wszystko potrafi pokazać;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy jestescie obrzydliwe 😂 Znam Monike osobiscie i jest ostatnia osoba ktorej potrzebny psychiatra. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 17:34, Dudu awła napisał:

Oj ciężko będzie to ich ukochana córka 

Mysle,ze jednak Wandzia bd nr 1. To jednak ich biologiczna corka. :)

I odrazu prostuje, uwazam ze bardzo kochaja D i oddali by jej wszystko, ale wiadomo ze gdzies tam te biologiczne beda ciut wyzejj ;) Gdyby mieli wybierac wiadomo kogo by wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, medisept napisał:

Mysle,ze jednak Wandzia bd nr 1. To jednak ich biologiczna corka. 🙂

I odrazu prostuje, uwazam ze bardzo kochaja D i oddali by jej wszystko, ale wiadomo ze gdzies tam te biologiczne beda ciut wyzejj 😉 Gdyby mieli wybierac wiadomo kogo by wybrali

Dorka jest z nimi dłużej więc by ją wybrali,widać że bardzo ją kochają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Dudu awła napisał:

Dorka jest z nimi dłużej więc by ją wybrali,widać że bardzo ją kochają;)

Wybrali? Czy szykują się jakieś Igrzyska żeby musieli kogoś "wybierać"? Oni już wybrali i mają dwie córeczki wspaniałe i Dorke i Wandzie i jeżeli coś "wybrali" to właśnie to. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dudu awła napisał:

Dorka jest z nimi dłużej więc by ją wybrali,widać że bardzo ją kochają;)

Blagam Cie, nie mow ze ''wybrali'' by adoptowane zamiast biologicznego, ktore nosila pod sercem. 

Bardzo kochaja D to widac, ale Wanda jest ich

Nie, to nie zadne igrzyska:D ktos napisal ze D bedzie numerem jeden, a ja sie do tego odnioslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bigbubba napisał:

O to ze jest nienormalna, myslala ze jak polezy bez ruchu to urodzi za trxy dni🤦boszszsz laska jest fatalna.

TO bylo przerazajace...Przeciez moglo dojsc do zatrzymania akcji serca u dziecka albo niedotlenienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bigbubba napisał:

O to ze jest nienormalna, myslala ze jak polezy bez ruchu to urodzi za trxy dni🤦boszszsz laska jest fatalna.

Urodzilam po 5 dniach od odejścia wód bo właśnie leżałam 😉 więc ten... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL

Nie macie o czym rozkminiac tylko o tym ktore dziecko wybraliby ludzie z neta? Po co w ogole maja wybierac??

Wy jak patrzycie na swoje dzieci tez rozkminiacie ktore byscie wybrali? Straszne. To ja juz wiem skad w dzisiejszych czasach tyle chorob psychicznych u ludzi, skoro ich rodzice potrafili zastanawiac sie ktore dziecko jest lepsze☹

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

LoL

Nie macie o czym rozkminiac tylko o tym ktore dziecko wybraliby ludzie z neta? Po co w ogole maja wybierac??

Wy jak patrzycie na swoje dzieci tez rozkminiacie ktore byscie wybrali? Straszne. To ja juz wiem skad w dzisiejszych czasach tyle chorob psychicznych u ludzi, skoro ich rodzice potrafili zastanawiac sie ktore dziecko jest lepsze☹

Niestety znam ojców którzy  wyróżniają dzieci jak kobieta ma dziecko z innego związku,ale u Wojtkow tak nie będzie widać że kochają wszystkie dzieciaczki I ja ich uwielbiam 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dudu awła napisał:

Niestety znam ojców którzy  wyróżniają dzieci jak kobieta ma dziecko z innego związku,ale u Wojtkow tak nie będzie widać że kochają wszystkie dzieciaczki I ja ich uwielbiam 🥰

To już wiemy, bo zachwycasz się nimi od założenia tematu. Za to J. Kobu*ową wyzywasz aż miło 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dobranocpaństwu napisał:

To już wiemy, bo zachwycasz się nimi od założenia tematu. Za to J. Kobu*ową wyzywasz aż miło 🤣

Tak Kobus to jedyna youtuberka którą mnie wnerwia,mogłaby się uczyć macierzyństwa od Moniki 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dudu awła napisał:

Ktoś tu pisał że Dora nie wie w jakim świecie żyje?No cóż obejrzyj nowe story Dorka wszystko potrafi pokazać;)

Oglądałam i podtrzymuję, strasznie opóźnione psychoruchowo dziecko. Co potrafi pokazać? Papa? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bigbubba napisał:

No faktycznie😂klepać babla za bablem i zatrudniać nianie, babcie i nie wiadomo kogo jeszcze.Mama na medal aaaa no i lezy plackiem żeby nie urodzić😂jes ofkors

Monika nie daje dzieciom na obiad ryżu z kostką rosołową...serio porownujesz Kobus do Moniki ? 🤗🤗dziewczyne która karmiła syna samymi słodyczami i musi biedak mieć pproteze od 4 roku życia...to nie mam pytań;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×