Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

8 minut temu, Huest napisał:

Dlaczego sie tak uczepilyscie dziewczyny ?

Kazda z nas siedzi tu dluzej badz krocej I poswieca "cenny czas "na komentarze

Zejdzcie z niej ,bo wieje tu hipokryzja

A M I jej rodziny NIKT TU NIE OBRAZAL ani nie wyzywal 

Luz dziewczyny 

Ja, dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo przykra w swoich osądach i wieje od niej hipokryzją, a ja mam alergię na hipokryzję. 

Rzeczy, które pisała mogą naprawdę kogoś zranić, a ona udaje, ze sobie urzadzila tutaj zwykły panel dyskusyjny. 

I jak dla mnie to ona obraża, pod przykrywką "ciekawej dyskusji", dziwne, że tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Fleur napisał:

Ja, dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo przykra w swoich osądach i wieje od niej hipokryzją, a ja mam alergię na hipokryzję. 

Rzeczy, które pisała mogą naprawdę kogoś zranić, a ona udaje, ze sobie urzadzila tutaj zwykły panel dyskusyjny. 

I jak dla mnie to ona obraża, pod przykrywką "ciekawej dyskusji", dziwne, że tego nie widzisz.

Prawdziwa i nie owijam w bawełnę. Jestem ciekawa co ty wiesz o wychowywaniu dzieci z ZD? O ich rozwoju na każdym etapie życia? Czy miałaś kiedyś styczność z takimi osobami. 

Bo ja wiem, i to co pisałam o takich osobach to najszczersza prawda. Bo jak już ktoś decyduje się pokazywać takie życie niech pokaże także inne aspekty. A takie życie ma również czarne strony. 

A jak coś mi się nie podoba to to mówię, a nie podoba mi się stosunek tej kobiety do swojego dziecka. Wypowiada się w internecie w wywiadach i ludzie Zwracaja na to uwagę. Nie myl krytyki, surowej z obrażaniem. Bo tutaj żadna z nas nie użyła słów zniewagi. 

W internecie możesz znaleźć mnóstwo konto podobnych do M. Wiesz co je różni? Prawdziwość i racjonalne podejście. 

Własnie dlatego że jestem matka, to nie mogę zrozumieć jak inna matka może w taki sposób mówić o jednym ze swoich dzieci, publicznie. 

Nie masz dziecka, ale gdybyś miała nagrywałabys relacje, pisała komentarze jakie to złe, niedobre jest twoje dziecko? I powiem Ci jeszcze coś, wczoraj na IG M rozpętała się między kobietami niezła wojna, bo spora grupa skrytykowała sposób jej wczorajszego sposoby odzywania się i traktowania B. Nieźle potem M musiała kasować bo nie ma po tym śladu. Więc nie tylko ja mam takie zdanie. 

Wierz mi, nasze wiadomości przy tym co było napisane tam to laurka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Fleur napisał:

Ja, dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo przykra w swoich osądach i wieje od niej hipokryzją, a ja mam alergię na hipokryzję. 

Rzeczy, które pisała mogą naprawdę kogoś zranić, a ona udaje, ze sobie urzadzila tutaj zwykły panel dyskusyjny. 

I jak dla mnie to ona obraża, pod przykrywką "ciekawej dyskusji", dziwne, że tego nie widzisz.

I powiem Ci jeszcze, że życzę tej rodzinie a  zwłaszcza tym dzieciom, aby każde z nich mogło pokierować swoim życiem tak jak będą chcieli. I oby ta rodzina i więź między rodzeństwem nie przerwał się, a rodzice potrafili być w przyszłość rozważni i każdemu pozwolić iść swoim życiem. 

Nie ma nic gorszego jak rozwala się rodzina, gdzie są chore dzieci i zdrowe i te zdrowe nie wytrzymują presji rodziny i rodziców, są nieszczesliwi i nie mają swojego życia, albo wybierają swoje życie kosztem braku rodziny. 

Wybacz że użyje swojej prywaty i odejdę od tematu. W swoim życiu zawodowym spotkałam kilka osób, które doświadczyły życia z chorym rodzicem/rodzeństwem, braku miłości, odrzucenie z tego powodu a przede wszystkim były wychowywane na przyszłych opiekunów w założeniu że nie możesz tego odrzucić bo rodzina albo co gorsza bo taka jest wola Boga. 

Te osoby to były wraki człowieka, dorosłe osoby a zlanione miłości, normalnego życia i przekonane, że jeśli nie chcą tego robić, chcą żyć swoim życiem założyć rodzinę czy wyjechać to są wyrodne, pozbawione człowieczeństwa i wyprute z uczuć. Bo muszą to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Anna 1939 napisał:

Prawdziwa i nie owijam w bawełnę. Jestem ciekawa co ty wiesz o wychowywaniu dzieci z ZD? O ich rozwoju na każdym etapie życia? Czy miałaś kiedyś styczność z takimi osobami. 

Bo ja wiem, i to co pisałam o takich osobach to najszczersza prawda. Bo jak już ktoś decyduje się pokazywać takie życie niech pokaże także inne aspekty. A takie życie ma również czarne strony. 

A jak coś mi się nie podoba to to mówię, a nie podoba mi się stosunek tej kobiety do swojego dziecka. Wypowiada się w internecie w wywiadach i ludzie Zwracaja na to uwagę. Nie myl krytyki, surowej z obrażaniem. Bo tutaj żadna z nas nie użyła słów zniewagi. 

W internecie możesz znaleźć mnóstwo konto podobnych do M. Wiesz co je różni? Prawdziwość i racjonalne podejście. 

Własnie dlatego że jestem matka, to nie mogę zrozumieć jak inna matka może w taki sposób mówić o jednym ze swoich dzieci, publicznie. 

Nie masz dziecka, ale gdybyś miała nagrywałabys relacje, pisała komentarze jakie to złe, niedobre jest twoje dziecko? I powiem Ci jeszcze coś, wczoraj na IG M rozpętała się między kobietami niezła wojna, bo spora grupa skrytykowała sposób jej wczorajszego sposoby odzywania się i traktowania B. Nieźle potem M musiała kasować bo nie ma po tym śladu. Więc nie tylko ja mam takie zdanie. 

Wierz mi, nasze wiadomości przy tym co było napisane tam to laurka. 

 

Skomentuje cały Twoj wywod w jednym zdaniu. Brak kultury drugiego czlowieka nie jest usprawiedliwieniem braku kultury dla kogokolwiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Noeliaa napisał:

powtarzasz już dziesiąty  raz że wiesz wiele o dzieciach zd:) 

 Ale nie wiesz NIC o dzieciach Moniki, nie znasz ich! więc jakim prawem je oceniasz ???? nie znasz ich życia A widzisz wszystko w negatywnym świetle, oceniasz że gorzej traktuje jedno dziecko, że jest nieodpowiedzialna bo 4 ciąża, że jej mąż zmęczony życiem, dziwacznie interpetujesz jakieś sytuację, doszukujesz się czegoś innego w zwykłych codziennych sytuacjach itp 

Analizujesz chyba  te instastory codziennie. Skąd masz tyle czasu,  ze mając małe dziecko wolisz siedzieć na kafe lub insta ?  wolisz siedzieć na tematach o chorych dzieciach niż zając się dzieckiem i spędzić z nim aktywnie czas ??? nie do wiary, dobrze że ja jak miałam małe dziecko to nie miałam neta w komórce więc nie mogłam tyle czasu marnować...👌i dziecko miało matkę a mąż żonę:)

 

 

Otoz to. W samo sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Noeliaa napisał:

powtarzasz już dziesiąty  raz że wiesz wiele o dzieciach zd:) 

 Ale nie wiesz NIC o dzieciach Moniki, nie znasz ich! więc jakim prawem je oceniasz ???? nie znasz ich życia A widzisz wszystko w negatywnym świetle, oceniasz że gorzej traktuje jedno dziecko, że jest nieodpowiedzialna bo 4 ciąża, że jej mąż zmęczony życiem, dziwacznie interpetujesz jakieś sytuację, doszukujesz się czegoś innego w zwykłych codziennych sytuacjach itp 

Analizujesz chyba  te instastory codziennie. Skąd masz tyle czasu,  ze mając małe dziecko wolisz siedzieć na kafe lub insta ?  wolisz siedzieć na tematach o chorych dzieciach niż zając się dzieckiem i spędzić z nim aktywnie czas ??? nie do wiary, dobrze że ja jak miałam małe dziecko to nie miałam neta w komórce więc nie mogłam tyle czasu marnować...👌i dziecko miało matkę a mąż żonę:)

 

 

Dobrze że ja wiem jak jest i ile czasu na to poświęcam. A mój mąż ma żonę a dziecko matką. I każde z nas ma również przestrzeń dla siebie. A żeby coś widzieć/przeczyta/napisać nie trzeba dużo czasu. 

A jeśli coś mogę to staram się wytłumaczyć. A jak to nazywasz oceniać mogę, bo jeśli ktoś decyduje się wywlekać swoje życie na wierzch to musi się z tym liczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg...cały dzień nie miałam tu czasu wejść, bo zajmowałam sie synkkem i speezalam czas z mezem, a widze, ze idealna matka polka anna, pierwsza do krytyki innych matek znowu przesiedziala tu caly dzien wdajac sie w dyskusje i nawet miala czas przeanalizowac komentarze na insta M. 

Ciekawe. 

Twoje dziecko w ogóle wchodzi w ciagu dnia z Tobą w jakas interakcje? Czy nie ma okazji, bo caly dzien masz nos w telefonie? 

I coz...okazalo sie, ze nie jestwm jedyna, ktora uwaza, ze przeginasz. Ojoj.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Dudu awła napisał:

A tu jak zwykle kłótnie 🙂

Z tobą się fajnie rozmawia i rozmawiało do czasu aż i tutaj zawitał jad nie mające nic do powiedzenia. Myślą że mnie to rusza.. Są ludzie i taborety, a z taboretami się nie rozmawia. 

Ale jedno Ci powiem schlebia mi taki żywe zainteresowanie. Niech zazdroszcza, bo mimo męża i dziecka dzięki wielu czynnikom mam czas jak to mówią klepać tutaj i oglądać IG m...kochana kawusiu czytaj wyraźnie, wczoraj sobie czytałam, wystarczyło mi 5 minut i przeczytalam co chciałam. Polecam pracować nad organizm, dzięki temu że wystarcza mi 4h snu mam czas na coś innego niż tylko pieluchy i dom. I nikt na tym nie traci... A na komentarze zwłaszcza twoje i tobie podobnych odpisuje podczas wykonywania pewnych ludzkich czynności. 

A jak kawusiu i te inne nie macie czasu i możliwości by moc pozwolić sobie na jakies Fora to smutno. Bo to znaczy że nie macie go również dla siebie, żeby trochę zająć się sobą. Dobranoc. Polecam wam gorąca kopiel. Gorąca woda obniża poziom frustracji.. A wam to się przyda. Bajo

Dudu awła do następnego w sprzyjajacych i spokojnych okolicznościach 🙂

Edytowano przez Anna 1939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anna 1939 napisał:

Z tobą się fajnie rozmawia i rozmawiało do czasu aż i tutaj zawitał jad nie mające nic do powiedzenia. Myślą że mnie to rusza.. Są ludzie i taborety, a z taboretami się nie rozmawia. 

Ale jedno Ci powiem schlebia mi taki żywe zainteresowanie. Niech zazdroszcza, bo mimo męża i dziecka dzięki wielu czynnikom mam czas jak to mówią klepać tutaj i oglądać IG m...kochana kawusiu czytaj wyraźnie, wczoraj sobie czytałam, wystarczyło mi 5 minut i przeczytalam co chciałam. Polecam pracować nad organizm, dzięki temu że wystarcza mi 4h snu mam czas na coś innego niż tylko pieluchy i dom. I nikt na tym nie traci... A na komentarze zwłaszcza twoje i tobie podobnych odpisuje podczas wykonywania pewnych ludzkich czynności. 

A jak kawusiu i te inne nie macie czasu i możliwości by moc pozwolić sobie na jakies Fora to smutno. Bo to znaczy że nie macie go również dla siebie, żeby trochę zająć się sobą. Dobranoc. Polecam wam gorąca kopiel. Gorąca woda obniża poziom frustracji.. A wam to się przyda. Bajo

Dudu awła do następnego w sprzyjajacych i spokojnych okolicznościach 🙂

Zapytaj sie jakiegos psychologa dzieciecego czy Twojemu niemowlakowi wystarczy matka z doskoku, ktora wolną chwile woli poświęcić na wylanie jadu w neciw zamiast na jakies ciekawe rozwijajace z nim zabawy lub samą obecnosc przy dziecku bez zadnych rozpraszaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bigbubba napisał:

Prawda, opowiadala kiedyś że z Bogutem to była wpadka.

Wpadka? Chcieli mieć drugie dziecko po Heniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale This Gathered Nest (amerykańska rodzina, 8 dzieci, w tym większość adoptowanych, jedno z ZD) jest kilka filmów na temat adopcji. Babeczka opowiada, że taka romantyczna wizja adopcji, gdzie rodzice bohaterowie ratują dziecko, jest tak naprawdę szkodliwa bo nie pokazuje istoty rzeczy. Tego, że każda historia adopcji jest budowana na tragedii danego dziecka. Że nie wystarczy kochać żeby wszystko dobrze się ułożyło. Że z adopcją, zwłaszcza dzieci ze specjalnymi wymaganiami wiążą się problemy, które takim zwykłym rodzicom nawet nie przyjdą do głowy, jak kompulsywne chowanie jedzenia pod łóżkiem, blokada emocjonalna, brak więzi z opiekunem, agresywne zachowania, załatwianie się w różnych miejscach itd. I że to są rzeczy o których trzeba wiedzieć myśląc o adopcji, żeby potem nie obudzić się z ręką w nocniku jak okaże się że jednak nie jest tak kolorowo jak obiecują to niektóre instagramerki. Pewnie dotyczy to głównie adopcji dzieci starszych niż D, ale tak czy siak zgadzam się, że malowanie kolorowymi kredkami i obsypywanie brokatem tej trudnej drogi trochę mija się z rzeczywistością i daje fałszywy obraz. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bigbubba napisał:

Wiecej osob? Jak narazie dwie Ty i kawusia.

Jest jeszcze  "noelia", jest jeszcze "jaknajbardziej" i jeszcze pewnie pare osob by sie znalazlo, ale skoro Wy wolicie sobie zyc w przeswiadczeniu, ze takie najezdzanie na kogos jest ok i wszyscy Wam bija brawo to sobie zyjcie.

A prostaczka to jesteś Ty i Anna matka polka z koziek wolki, ktora caly dzien ma swoje dziecko gdzies, bo nikt mi nie wmowi, ze mozna sie dobrze opiekowac niemowlakiem siedzac tutaj od rana do nocy....,ale to M. Podobno olewa dziecko 😛

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Jest jeszcze  "noelia", jest jeszcze "jaknajbardziej" i jeszcze pewnie pare osob by sie znalazlo, ale skoro Wy wolicie sobie zyc w przeswiadczeniu, ze takie najezdzanie na kogos jest ok i wszyscy Wam bija brawo to sobie zyjcie.

A prostaczka to jesteś Ty i Anna matka polka z koziek wolki, ktora caly dzien ma swoje dziecko gdzies, bo nikt mi nie wmowi, ze mozna sie dobrze opiekowac niemowlakiem siedzac tutaj od rana do nocy....,ale to M. Podobno olewa dziecko 😛

A ty Big Brother jesteś, że wiesz ile czasu mi wszystko zajmuje? Masz jakąś paranoje. Ale to twój problem. Ty  oddaną matką polka nie jesteś z pewnością skoro masz czas całe forum czytac i pisać. Widziała na twoim profilu i z tego co koleżanki pisały ze aktywnie udzielasz się jeszcze na innych. Więc kto tu spędza dnie i noce na forach... A taka oddna podobno jesteś. Napisałaś wyżej że cały dzień z dzieckiem byłaś hmmm ciekawe ciekawe twojej aktywności na Kafeterii wynika coś innego...

Więc jeśli myślisz że coś ugrasz, zjedziesz obrazisz sory nie ten adres. Jakoś sobie nie przypominam i nie widzę bym siedziała tutaj od rana do nocy non stop.i co sekundę coś klepała. Chyba masz rozdwojenie jaźni albo sama piszesz jeden post godzinie i myślisz że każdy tak robi. Napisanie tego zajęło mi 1,5 minuty w twoim języku szmat czasu. 

Bigbubba użyła pięknych słów w odniesieniu do tobie podobnych prostaczka. Aa i zgaduj dalej skąd jestem.. Boś nie zgadła. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anna 1939 napisał:

A ty Big Brother jesteś, że wiesz ile czasu mi wszystko zajmuje? Masz jakąś paranoje. Ale to twój problem. Ty  oddaną matką polka nie jesteś z pewnością skoro masz czas całe forum czytac i pisać. Widziała na twoim profilu i z tego co koleżanki pisały ze aktywnie udzielasz się jeszcze na innych. Więc kto tu spędza dnie i noce na forach... A taka oddna podobno jesteś. Napisałaś wyżej że cały dzień z dzieckiem byłaś hmmm ciekawe ciekawe twojej aktywności na Kafeterii wynika coś innego...

Więc jeśli myślisz że coś ugrasz, zjedziesz obrazisz sory nie ten adres. Jakoś sobie nie przypominam i nie widzę bym siedziała tutaj od rana do nocy non stop.i co sekundę coś klepała. Chyba masz rozdwojenie jaźni albo sama piszesz jeden post godzinie i myślisz że każdy tak robi. Napisanie tego zajęło mi 1,5 minuty w twoim języku szmat czasu. 

Bigbubba użyła pięknych słów w odniesieniu do tobie podobnych prostaczka. Aa i zgaduj dalej skąd jestem.. Boś nie zgadła. 

 

Bylam rano do 10 madralo i od 20:30 czyli w godzinach w ktorych moje dziecko spi, Twoje spi w takim razie caly dzien😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bigbubba napisał:

Ja nikogo nie obrażam, wypowiadam sie w kulturalny sposób tak jak cywilizowani ludzie.A Ty co wlasnie robisz? Obrażasz Anne, wyzywasz od matki polki, skoro widzisz, ze Anna siedzi tu od rana do nocy to Ty widocznie też.Mozna miec swoje zdanie, mozna sie z czymś nie zgadzać ale nie wyzywać sie i obrażać jak Ty wlasnie to robisz.Po Twoich wypowiedziach wnioskuje, ze malo jeszcze w zyciu widzialaś dziecko.

Fleur ktora nazwalas prostaczka tez nilogo nie obrazila, Ty ją za to tak. 

Wam sie juz z tej zawisci calkiem pomieszalo wszystko, nawet ludzi nie rozrozniacie, myslicie ze gadacie z jedna osobą, bo w glowach Wam sie nie miesci, ze moze byc wiecej ludzi ktorzy uwazaja ze jesteście podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Bylam rano do 10 madralo i od 20:30 czyli w godzinach w ktorych moje dziecko spi, Twoje spi w takim razie caly dzien😆

Dłużej dłużej i liczysz mi czas ile ja siedze i jeszcze ile moje dziecko śpi. Noo i ile mi to zajmuje. Big Brother normalnie. Niepokoi tylko twoje niezdrowe zainteresowanie moją osobą. Bo nie masz nic do powiedzenia twoje zdania sprowadzają się do tego, że nie zgadzasz się z tym co pisze, nie umiesz jednak tego podważyc to jak każdy frustrat będziesz jechać po mnie i wymyślać ze takie bzdury ze głową mała. Skoro taka idealna jesteś to zamiast klepać na Kafeteria zrób coś dla siebie, dla męża. Może się ucieszy. Daj przykład skoro ja i inne jesteśmy takie złe i okropne

 

3 minuty temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Bylam rano do 10 madralo i od 20:30 czyli w godzinach w ktorych moje dziecko spi, Twoje spi w takim razie caly dzien😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bigbubba napisał:

A w kosciele juz byłaś dzis?

Rano poleci jeszcze księdzu rączki wycałuje

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bigbubba napisał:

Ja nikogo nie obrażam, wypowiadam sie w kulturalny sposób tak jak cywilizowani ludzie.A Ty co wlasnie robisz? Obrażasz Anne, wyzywasz od matki polki, skoro widzisz, ze Anna siedzi tu od rana do nocy to Ty widocznie też.Mozna miec swoje zdanie, mozna sie z czymś nie zgadzać ale nie wyzywać sie i obrażać jak Ty wlasnie to robisz.Po Twoich wypowiedziach wnioskuje, ze malo jeszcze w zyciu widzialaś dziecko.

Bigbubba nie ma co, mnie to nie rusza. Co najwyżej bawi. Sama chyba ty mówiłas że znasz ta osobę z innych forów i tam tam sieje zamęt. Niektorym trudno jest pewne rzeczy zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Anna 1939 napisał:

Bigbubba nie ma co, mnie to nie rusza. Co najwyżej bawi. Sama chyba ty mówiłas że znasz ta osobę z innych forów i tam tam sieje zamęt. Niektorym trudno jest pewne rzeczy zrozumieć. 

Bigbubba akurat znana jest z chamskich tekstow na calej kafe i z prostactwa i hejtu jak stad do australii, to sobie kolezanke znalazlas, nie ma co😂 klasa sama w sobie 🙂

i nie wiem jakiego podwazania Twoich argumentów ode mnie oczekujesz? Jakich argumentow? Obrazanie ludzi bo maja wiecej jak jedno dziecko to jest Twoim zdaniem argument? Wysmiewanie sie z ich wiary to jest Twoim zdaniem argument? Czy moze wymyslanie bzdur o krzywdzeniu najmlodszego dziecka to jest argument? 

ja nie.bede podwazac takich bzdur i znizac sie do takiego poziomu, bo to jest smieszne co wypisujesz, Ty jestes smieszna i jeszcze uwazasz sie za jakad kulturalna inteligentke, a to juz jest komedia, bo jestes jej przeciwienstwem.

Edytowano przez Kawusia_z_mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bigbubba akurat znana jest z chamskich tekstow na calej kafe i z prostactwa i hejtu jak stad do australii, to sobie kolezanke znalazlas, nie ma co klasa sama w sobie 

i nie wiem jakiego podwazania Twoich argumentów ode mnie oczekujesz? Jakich argumentow? Obrazanie ludzi bo maja wiecej jak jedno dziecko to jest Twoim zdaniem argument? Wysmiewanie sie z ich wiary to jest Twoim zdaniem argument? Czy moze wymyslanie bzdur o krzywdzeniu najmlodszego dziecka to jest argument? 

ja nie.bede podwazac takich bzdur i znizac sie do takiego poziomu, bo to jest smieszne co wypisujesz, Ty jestes smieszna i jeszcze uwazasz sie za jakad kulturalna inteligentke, a to juz jest komedia, bo jestes jej przeciwienstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bigbubba napisał:

Slucham?pierwsze forum na ktorym sie odezwalam na innym o L O tylko poczytywalam.Ty jestes jakas nienormalna, serio.

To pochwal sie co o L O wypisujesz, przeciez juz Twoj sam nick to hejt skierowany w L O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Huest napisał:

OJ dziewczyny...co tu sie nawyrabialo ?

Usniechnijcie sie jest nowy dzien ,a zlosc pieknosci szkodzi....

No niestety chwilę dało się normalnie rozmawiać, przyszły dwie kwoki i sieją zamęt. Robią wszystko tylko nie rozmawiają o temacie. Szkoda, ale co zrobisz z taboretem się nie rozmawia. 

Miłego dnia Huest... Kolorowego 🙂

No tym dwóm to złość buzujaca i wylewającą się od kilku dni bardzo zaszkodziła. Ale nie moja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski, to nie temat o wyrzucaniu sobie kto spędza więcej czasu na kafe 😉 dodajcie się nawzajem do ignorowanych i tyle, nie dogadacie się.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Eteryczny Skansen napisał:

Laski, to nie temat o wyrzucaniu sobie kto spędza więcej czasu na kafe 😉 dodajcie się nawzajem do ignorowanych i tyle, nie dogadacie się.

Dzięki za wiadomość że tak można zrobić! Chciałam zapytać jeszcze o twój ostatni post. Pamiętasz może więcej szczegółów o tym programie o ZD? Próbowałam znaleźć w internecie ale nie udało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Huest napisał:

Chowamy dume do kieszeni I rozmawiamy dalej❣️

Wciaz podtrzymuje teze ,ze nikt tu nikogo nie hejtuje

Pamietajcie ,my tylko patrzymy z zewnatrz I komentujemy malenki wyrywek z czyjegos zycia 

Nie mowie wylacznie o M I W

Mowie o dziala kafeteria Gwiazdy

Ja wiekszosc YT ogladam po angielsku ,bo to moj drugi jezyk ,ale czasem ,podgladam te nasze rodzime gwiazdki 

Nie zieje ogniem I hejtem ,bo to nie w moim stylu

Tylko Sarunia mnie wkurza ,ale obiecalam sobie ,ze nie dam sie poniesc emocjom 

Ale to nie temat o S ,sorry za off topic

A co u M I dzieciaczkow nie zerkalam na IG ostatnio

Jak tam moj ulubieniec Niutek?bardzo kibicuje temu dzieciakowi 

Chyba turnusy. Też nie zaglądałam dzisiaj. Oby ten upał się nie odbił na dzieciakach bo nie dość że odczuwają jak my to jeszcze muszą ćwiczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anna 1939 napisał:

Dzięki za wiadomość że tak można zrobić! Chciałam zapytać jeszcze o twój ostatni post. Pamiętasz może więcej szczegółów o tym programie o ZD? Próbowałam znaleźć w internecie ale nie udało mi się

Wiesz co, to jest taki kanał na youtubie o życiu wielodzietnej rodziny, nie jest skoncentrowany na ZD, chociaż mają jedno chore dziecko. Podobają mi się ich filmy na temat adopcji, zwłaszcza „5 things I wish I knew before I adopted a child”. Kanał nazywa się This Gathered Nest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Noeliaa napisał:

haha obsmarowałaś Monikę i jej dzieci na ostatnich 15 stronach, wróżysz tej rodzinie czarna przyszłość i nazywasz to normalną rozmową 🤣🤣🤣

 

Noelia co Ty, przeciez ona tutaj tylko dyskutuje, o co Ci chodzi😆 wcale a wcale nie zjechała Mon. i Woj. z góry na dół , wcale 😂 ale jak juz sie jej coś wytknęło to nagle "uczepily sie mnie"! "Cos do mnie mają kwoki"! 

Przecież to aż jest komedia jak na to spojrzeć z boku 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Eteryczny Skansen napisał:

Wiesz co, to jest taki kanał na youtubie o życiu wielodzietnej rodziny, nie jest skoncentrowany na ZD, chociaż mają jedno chore dziecko. Podobają mi się ich filmy na temat adopcji, zwłaszcza „5 things I wish I knew before I adopted a child”. Kanał nazywa się This Gathered Nest.

Super dziękuję Ci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×