Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dudu awła

Monika dzieciaki cudaki

Polecane posty

Samozwańczy detektyw 😂 dobra dziewczę, winny się tłumaczy, ja się winna nie czuję, mamy w Polszy wolność wypowiedzi. Kolejne twoje żałosne prowokacje pozostaną bez mojej odpowiedzi. Baw się dalej, miłego życia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Szamankaaa napisał:

Wiecie może jaki model wyciskarki ma Monika? Chodzi o tą z ostatnich snapów 

To moze jej zapytaj, przeciez twierdzisz ze ona nic nie robi tylko dodaje snapy i odpisuje na wiadomosci, to odpisze Ci raz dwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olgaxxx4 napisał:

Co by nie zrobic zle:)  Rozumiem ze Dorota mialaby lepiej w domu dziecka...

W rodzinnym domu dziecka, gdzie rodzice byliby przygotowani do opieki nad dzieckiem ZD i nie skupiali się na swojej karierze na instagramie miałaby lepiej (szczególnie w temacie przygotowania do dalszych etapów życia). Smutne ale prawdziwe. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka z niej jest chwalipieta,wywod na insta o drogiej torebce .... oni zyja na serio wysokim poziomie,jak od tak kupuje sprzet za ponad tysiac, opiekunka, drogie torby,2 auta, nowy dom ,wow serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie Dorotka nie zachwyca, widac po niej braki i dla mnie to nie jest fajne,ze dziecko nie ogarnia rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona pyta swoich obserwatorek czy tez dostaja prezenty za urodzenie... no na torebke za 9 tys zl to chyba nie kazdy moze sobie pozwolić

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie.. .jakie Wy jestescie obrzydliwe i zepsute do szpiku kości 🤮🤮🤮

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Fleur napisał:

O ludzie.. .jakie Wy jestescie obrzydliwe i zepsute do szpiku kości 🤮🤮🤮

I vice versa lizusko. Jak jesteś taka święta, to zajmij się swoim życiem zamiast spędzić każdego snapa i smarować o tym na kafeterii. 

Wyżej sra niż dupę ma bo chwilowo konto pęka w szwach. Ciekawe co zrobi jak Wojtaskowi się coś stanie. Zostanie z tym domowym przedszkolem i skończy się lans. Już Ogrodowczyk uważała się za Bóg wie kogo. Znalazła faceta żeby mieć dziecko, potem go pogoniła i teraz mąż jej siostry robi za ojca jej dziecka 😄

Edytowano przez Szamankaaa
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem daleka od hejtowania, czy nawet krytyki, ale powiem, że jestem w szoku, że Monika jest w 3 ciąży w ciągu 2.5 roku, kurcze, przecież to jest "zabójcze" dla organizmu 😰 i to niestety ale wcześniej czy później, odbiję się na Jej zdrowiu, no i wydaję mi się też, że na tej trójce się nie skończy.

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia śmiesznie mówi jakby nie mogła złapać powietrza,ja uważam że fajnie stać ich to kupują sobie drogie prezenty,dzieci są zadbane iDorotka może potrzebuje więcej czasu żeby się rozwinąć,jedyne co dziwi że cały czas wytyka język A heniu nie,ciekawe czy nad tym pracują 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bigbubba napisał:

Dokładnie tak, a Wojtasek juz ledwo zipie.Chudy, szary wiecznie zarobiony.A dama oblożona torebkami, ...nikami za darmoszki.Dzieciaki wiecznie albo graja na pianinie, spia lub jedza to jest wszystko.Zakiszone w chacie.

Dzieci jeżdżą na wycieczki rowerowe i spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bigbubba napisał:

😂No raz w tygodniu

Wiadomo z 3 dzieci ciężko jej wyjść,dzieci będą większe to będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dudu awła napisał:

Wiadomo z 3 dzieci ciężko jej wyjść,dzieci będą większe to będzie inaczej

Hmmm, no można powiedzieć, że już  czwórka, mają plany na adopcję i prawdopodobieństwo następnej ciąży po 1-3 mc., to tak myślę, że to Im niestety nie ułatwi, nawet jak Boguś zacznie chodzić, bo Dorcia, to chyba nie tak prędko 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piękna torebka od Wojtka,taki facet to skarb ja dostałam tylko srebrny naszyjnik z serduszkiem

Edytowano przez Dudu awła
Blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dudu awła napisał:

Ale piękna torebka od Wojtka,taki facet to skarb ja dostałam tylko srebrny naszyjnik z serduszkiem

Czy Ty teraz żartujesz ?, torebka za rujnowanie sobie zdrowia ? i nie rozumiem.., czy Ty od męża/ partnera dostajesz prezenty tylko jak urodzisz ? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Czy Ty teraz żartujesz ?, torebka za rujnowanie sobie zdrowia ? i nie rozumiem.., czy Ty od męża/ partnera dostajesz prezenty tylko jak urodzisz ? 😮

Dostaje często ale po urodzeniu córki (mamy jedno dziecko) kupił mi naszyjnik z zawieszką, szkoda że nie taką piękna torebkę:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Czy Ty teraz żartujesz ?, torebka za rujnowanie sobie zdrowia ? i nie rozumiem.., czy Ty od męża/ partnera dostajesz prezenty tylko jak urodzisz ? 😮

Widocznie Monika nie uważa tego za rujnowanie zdrowia bo jest z nią nowy wywiad i mowi że jest bardzo szczęśliwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dudu awła napisał:

Widocznie Monika nie uważa tego za rujnowanie zdrowia bo jest z nią nowy wywiad i mowi że jest bardzo szczęśliwa 

Chyba mylisz pojęcia lub się "zawiesiłaś" ja nie podważam tego, że jest szczęśliwa, tylko napisałam o Jej zdrowiu, a to kompletnie inne aspekty życia, jedno to zdrowie,( czynnik fizyczny) , drugie to emocje.

Edytowano przez bezbrzeżnysmutek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Chyba mylisz pojęcia lub się "zawiesiłaś" ja nie podważam tego, że jest szczęśliwa, tylko napisałam o Jej zdrowiu, a to kompletnie inne aspekty życia, jedno to zdrowie,( czynnik fizyczny) , drugie to emocje.

Jak dla mnie to wygląda zdrowo i pięknie,mi po jednym dziecku zniszczyły się włosy i zęby A dbalam bardzo...dlatego więcej dzieci nie chce,A Monia wygląda jak jakaś aktorka można pozazdrościć;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bigbubba napisał:

Czego jej zazdroscic? Końskiego smiechu, wysoko ulożonego dziąsła co daje efekt konia.Zadyszki jak mowi, udawania ze jest smieszna.I domowego ,,przedszkola" no faktycznie.Aaaa no i ciazy zaraz po nastepnej.

Ty to na pewno powinnas zazdrościć jej mózgu...

No ale coz, jedni stali w kolejce po rozum, inni po nisko ułożone dziąsło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest atrakcyjna, ale nie jest idealna. Też zwróciłam uwagę na tą zadyszkę. Mówi jak mega podekscytowany dzieciak, aż się momentami zapowietrza... 

Czy aby na pewno Dorocie zrobili przysługę tą adopcją to bym nie powiedziała. Gdyby trafiła do normalnego domu gdzie by była jedynym dzieckiem, to by miała szansę na lepszy rozwój. Tu jest tylko jednym z trójki/czwórki dzieci. Monika zdaje się nie widzieć tego jak bardzo jest cofnięta rozwojowo. Wstawiła post ze szpagatem i co? Nadal nie naprostowala "fanów" że to kolejna wada i nic fajnego, pozwala ludziom pisać że to takie urocze że niemowlak robi szpagat 🤦 

Dwa razy na znakach widziałam Dorotę w takich szelkach zakładanych na biodra co miało zapobiegać robieniu szpagatów. Widać Dora nerwowo na to reagowała bo ani o tym nie wspominają ani nie zakładają... nie ogarnia że to było dla jej dobra? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielce teraz foteliki reklamuje. No ale dostali za friko, to co zrobic. Tylko co z tego że dostali avionauta aerofix skoro Heniek już jest wożony przodem... Świadomi rodzice wożą 2,5 latki w fotelikach RWF... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja prababcia miala 12 dzieci praktycznie rok po roku. Zyla bardzo dlugo. Marnowanie zycia. ,  Serio?  
mam męża i planujemy miec wiecej niz dwójke dzieci którą juz mamy. Stac nas na to a dzieciaki beda mialy duza rodzine czyli siebie nawzajem , kiedy nas zabraknie.

ludzie sa jednak bezkresnie obrzydliwi w swoich opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bigbubba napisał:

Idz bądz przyjacióka wszystkich ludzi gdzie indziej.To jest forum plotkarskie i mozemy swoje zdanie wyrazić.

Zdanie można wyrazić ale powiedzienie o kims że rzy jak koń to już obrażenie niskich lotów i swiadczy o twoim poziomie 🙂 Powiedziałabys tak w oczy jakby obok Ciebie zaczęła się tak smiac? Bo jeśli tak to po prostu chamstwo 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bigbubba napisał:

😂No raz w tygodniu

Mają ogródek, wiec przebywają na swieżym powietrzu - w piaskownicy itp. Kisić to mogłyby się w mieszkaniu w bloku.  Zresztą też nie pokazuje wszystkiego , jej instastory to jakies łącznie 25 minut z całego dnia 🙂 Podejrzewam że jak idzie na spacer to już nie ma ręki żeby to nagrać 🙂 .  Użalacie się tez nad Wojtkiem ale sorry Monika sobie sama dzieci nie zrobiła ani nie wzięła go podstępem... wie na co się pisze . 

I nie wiem co wy macie za związki... ja też często sobie żartuje z mojego narzeczonego , czasem też mu powiem że należy mi się prezent za kolejny rok z nim i o zgorozo kupuje mi , mimo że to nie było na poważnie 😄 Przecież ewidentnie z ta torebką to było pół żartem … Wy rozumiem z partnerami tylko na poważnie, z kulturą i poprawnie. 

 

Co do ciąży fakt, w ciągu 2,5 roku trzy ciąże to bardzo obciążające dla organizmu i dla swojego zdrowia już Monika nie powinna zachodzić w ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bigbubba napisał:

Tak btw wysoko ułożone nie nisko, ale kłania sie czytanie ze zrozumieniem i czytanie dokladne👍

Oh jej bidulo...to nie dosc ze nie stalas w kolejce po mozg to jeszcze masz wysoko ulozone dziaslo tak jak Mon.? Kolejka do tych nisko ułożonych za dluga byla?🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bigbubba napisał:

Oczywiscie zebym powiedziala, napewno nie pialabym z zachwytu nad nia jak wy😏

Czyli jesteś zwykłym chamem. 😉 Ja nie pieje z zachwytu nad obcymi mi ludzmi których nie znam 😉 Można ocenić kogos zachowanie owszem w normalny kulturalny sposób ale obrażanie jeszcze w tak prymitywny sposób swiadczy o braku wychowania i kultury. Współczuje wobec tego twoim znajomym i nieznajomym skoro jesteś skłonna obcym ludziom mówić ze rzą jak koń 🙂  Swoją drogą mam konia i jego rżenie nie przypomina tego moniki 😛 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×