Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dziewczynaPracoholika22

Wstydzi się mnie?

Polecane posty

Cześć wam. 🙂
Co myślicie o takiej sytuacji: jestem z facetem już rok, jest on starszy ode mnie o 4 lata, generalnie jeszcze mieszka z rodzicami i dziadkami, ponieważ odkładał pieniądze. Teraz mamy razem zamieszkać. No ale nieistotne. Zastanawia mnie jedna rzecz... Znam już jego rodziców i dziadków odkąd zaczęliśmy się spotykać. He, "znam" to duże słowo 🙂 Ponieważ gdy tylko przychodzę do niego, on każe mi się tylko przywitać i od razu zabiera mnie do siebie do pokoju. Gdy nocuję u niego i jest np. weekend, nie zaproponuje mi bym została dłużej, bądź na obiad, tylko gdy jest np. 10-11 rano, mówię "no dooobra, to ja zmykam". Nie zatrzymuje mnie NIGDY. Tu nawet nie chodzi o zatrzymywanie, bo z niewiadomych mi przyczyn, mam wrażenie, że nie chce bym obcowała z jego rodziną. Gdy jadę do siebie, mówię tylko "do widzenia", bo on już na mnie czeka na zewnątrz, czyli nie mogę sobie pogadać. Nawet na imprezy rodzinne, grille mnie nie zaprasza. Zaczynam myśleć, że się mnie wstydzi... Jest mi głupio przed jego rodzicami, bo zapewne wychodzę na dzikusa, który nie przyjdzie i nie zagada. Dodam jeszcze, że jestem pierwszą dziewczyną, którą zaprosił do siebie (ma 29lat). Kiedyś za małolata zaprosił jakąś "dziunię", ale miał wtedy 20 lat, więc nawet nie liczę. Co o tym myślicie? 😕 Zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bym nie zwlekała z zapytaniem o co tu chodzi.. Co Ci szkodzi? jak się nie wstydzi tak Cię "wypraszać" to zapewne odpowiedź nie będzie sie bał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tu pisać i wypytywac obcych ludzi co masz zrobić zapytaj swojego faceta wprost o co chodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W śród znajomych miałam podobną sytuację i okazało się że facet nie mysłal o tej kolezance w kategoriach "przyszłosciowych" i dlatego nie zapoznawał z rodziną. Ale myślę że 29 latni facet po prostu trochę wstydzi sie mieszkania z rodziną, gdy ty zostajesz na noc. Jeśli myślicie poważnie to moze warto coś wynajać choćby pokój w mieszkaniu z inna parą , pogadaj z nim o co mu na prawde chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×