Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alesja12

robicie zakupy w carrefourze??

Polecane posty

Robicie zakupy w tym sklepie? Wybieracie produkty ich marki własnej? Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robię nie raz bo mam blisko, a marki własne mają świetne, zazwyczaj zaopatruję się u nich w mąkę na pewno 1 kg kosztuje mniej niż 2 złote a jest fajnej jakości, mają dobre mleko, kawę ziarnistą montmartre, smaczna i niedroga. Warto szukać, często pod ich markami są ukryci nasi znani producenci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robię dość często 🙂 kupuję od ich marki własnej : kaszę, ryż, olej, mąkę itd czyli wszystko to co zużywam najszybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robię na zmianę w carefourze i w auchan, auchan trochę tańszy mi się wydaję, ale w piątki w carrefour jest kupon w aplikacji na 10%, przy dużych zakupach to spora oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię dość często. Niektóre produkty są droższe niż w innych sklepach ale jest też wiele oryginalnych, niepowtarzalnych których nie ma nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na zmiane carrefour, auchan i lidl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ich wlasnych produktów lubie pieczywo, ryby jak wędzony łosoś i szynki,, są całkiem tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg

Rzadko jestem. Jak już jestem to po warzywa mrożone na wagę i zawsze trafię w cenach promocyjnych na mięso. Mało znam produktów żywnościowych  Carrefour. Przemysłowe rzeczy bardziej. I ubraniowe też mi się trafiły.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spożywcze artykuły to czasami owszem kupuje. Jednak jeśli chodzi o ubrania czy buty to kupuje na stronach typu SAWAY czy podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami owszem, lubię robić zakupy w cerfurze, mam po drodze jak wracam z pracy. Jednak nie wszystko tam kupuje. Spożywka i jakieś higieniczne rzeczy to spoko ale np. ciuchy czy buty to wole kupować przez internet, np buty kupuję przez internet na saway.pl. i jestem mega zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie. nie podoba mi sie jakosc tych produktów. ja jestem dzieckiem internetu i wszystko robię w nternecie. zakupy tez. zakupy spożywcze robię w auchan, zakupy higieniczne robie w rossmanie, ubrania w markowych sklepach, tam gdzie akurat mi coś podpasuje, a buty raz na saway.pl bo mają bardzo wygodne, raz na born2be. różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×