Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
viceklita

dlaczego polski RZĄD sprowadza Ukraińców do pracy w Polsce

Polecane posty

skoro w Polsce są tysiące bezrobotnych, po cholerę te ukraińskie samoloty lądują na polskich lotniskach z Ukraińcami ?

wiele Polek i Polaków już pracowało poniżej zarobków Ukraińców w Polsce aby tylko przeżyć ,

kto to wymyślił, czy chodzi o pracę w POLU czy na budowę ?

dlaczego zostaliśmy zmuszeni aby płacić za KWARANTANNĘ Ukraińca po przybyciu do Polski za 14 dni ?

Polki i Polacy będą tyrać za 'minimalną' a Ukrainiec za chwilę zacznie się panoszyć w Polsce i ryja wydrze, że za 20 PLN netto za godzinę pracy nie będzie pracował !

czy te TRANSPORTY LOTNICZE z Ukrainy do Polski wymyślili polscy PRACODAWCY ?

nie ma sprawy,  nie ma problemu, mogę pójść do zbioru truskawek lub do zbioru malin i wiśni za najniższą z najniższych wynagrodzeń ,

pomimo, że mogę pracować w wielu dziedzinach technicznych !

uczniowie mają 'wolne' , nauczyciele mają 'wolne'  , mogą zbierać truskawki 

ale pomysł aby do Polski przysyłać Ukraińców do pracy jest SZALONY !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo dla Ukraińców nawet tak mało,ze nie nawet wolno tylko tyle zapłacić Polakowi to jak dla nas ta sama pensja nominalnie, tylko w euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żadnego bezrobocia nie ma. Brakuje rąk do pracy. Mam na myśli stanowiska robotnicze. W firmie gdzie pracuje mój tata, 60℅ załogi to Ukraina. Na chwilę obecną zakład świeci pustkami. Był przestój z powodu epidemi. Ukraińcy wyjechali i nie ma kto pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zbierz ekipę dla mojego sąsiada uprawiającego warzywa. Żaden Polak nie zgłosił się do pracy. Chcesz mieć co jeść, to nie zamykaj granic dla Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×