Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, okres spóźnia mi się 7 dzień. Zwykle miałam regularne miesiączki 29-31 dni. W poniedziałek zrobiłam test ciązowy wynik negatywny. Kochałam się ze swoim chłopakiem 2 razy oba stosunki w prezerwatywie i wyciągał chwile przed dojściem. Nie dochodziło do wkładania palców po nasieniu do pochwy. Z objawów to bolące twarde piersi które od wczoraj zaczeły robić sie coraz bardziej miekkie i mniej boleć, bóle brzucha, czasami bóle głowy, wczoraj i dziś pojawiła się gęsta biała wydzielina z pochwy. Dodam że ze wzgledu na obecną sytuacje na swiecie dużo pracowałam czasami od 11 - 3 w nocy mało spałam, słabo sie odżywaiałam. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży ? bardzo proszę od odpowiedź, gdyż jest to mój pierwszy taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w dzień miesiączki test wyszedł negatywnie.  10dni mi się spozniala kolejny test pozytywny. Ja byłam pewna że w ciąży nie jestem ponieważ zawsze miałam nieregularne miesiączki.Ty wspolzylas ostrożnie ale jednak zawsze miałaś okres na czas. Więc ja na Twoim miejscu powtorzylabym test.:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze ze czułam jakbym miała dostać okresu bo bolał mnie brzuch ale zaraz to miało i tak w kółko. Często sikalam , bolała mnie głowamiałam mdłości rano iwieczorem ale ani razu nie wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana każda z nas jest inna i ciężko będzie stwierdzić nam nawet po objawach które zwiastują ciążę czy to np. silne przemęczenia organizmu i zle odżywianie czy może ciąża,  

mdłości mogą być spowodowane stresem ,  reszta objawów jest przypisywana ciąży ale mogą być też również inne czynniki ..

Zrób ponownie test lub udaj się do ginekologa , będziesz spokojniejsza

 

 

życzę zdrówka ⚘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój okres także się spóźniał. W tym czasie miałam ogromne mdłości, bolący brzuch, powiększone piersi, doszukiwałam się kolejnych objawów ciąży, której ogromnie się bałam. Prawie nic nie jadłam przez tydzień, nie miałam nawet siły wstawać z łóżka. Testy wyszły negatywne 14 i 21 dni po stosunku. Przez to wszystko, cykl wydłużył się aż o 3 tygodnie. Jak widać objawy mogą być bardzo niejednoznaczne, dlatego ciężko jest określić ciąże na tak wstępnym etapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dla pewności sprawdzaj sobie, czy i kiedy masz owulację, zawsze większa pewność. Polecam monitor płodności Afrodyta Smart. Do tego musisz mieć zainstalowaną darmową apkę na telefon, ale to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×