Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
alesssandra

Partner i jego rodzina

Polecane posty

33 minuty temu, alesssandra napisał:

co ma za znaczenie kto jest od kiedy na swoim garnuszku? Ja czuję się wykorzystywana od dłuższego czasu a Ty elektryzująca o pazerstwie i materializmie. Nigdy nikogo nie oceniałam przez to ile ma tylko jakim jest człowiekiem. W moim związku alarmujące już były sytuacje rok temu jak partner przez kilka miesięcy mieszkał ze mną nie dokładając się totalnie do niczego , raz na 15 zakupów zapłacił on a opłacał mieszkanie rodzicom. Napisałam w poście bardzo ogólnikowe zapytanie nie rozwijając szczegółowo tematu a Ty jak frustratka z klapkami na oczach tylko jedno ZŁA NIEDOBRA MATERIALISTKA , oj kiepska z Ciebie psycholożka.

Wierzę, że jest taki jak mówisz i rozumiem że jest to irytujące dla ciebie. Dla mnie też by było. Ale ja nie związałabym się z takim dupkiem który nie umie się o mnie zatroszczyć. Czemu więc ty jesteś z nim 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, BoniBluBombka napisał:

To lalka to do mnie? Dlaczego tak protekcjonalnie mnie traktujesz? To ten szacunek?

Jeśli tak to odbierasz to wybacz, już nic nie mówię 😩 Z decykacją przeprosiową News "Laleczka" 😉😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szopenik napisał:

"jak partner przez kilka miesięcy mieszkał ze mną nie dokładając się totalnie do niczego , raz na 15 zakupów zapłacił on a opłacał mieszkanie rodzicom"

Jak zawsze chodzi o pieniądze i pewien rodzaj zazdrości. Czy na pewno wiesz dlaczego opłacał mieszkanie? Ale tak na pewno na pewno jakie to były powody a nie to co powiedział byś nie drążyła być może skrywanych, wstydliwych problemów rodzinnych? 

O ewentualnych problemach się rozmawia , a czy partner zapytał wtedy mnie (a  byłam wtedy  w ciązy w dodatku ZUS podważył moje zatrudnienie i wstrzymał wypłatę zasiłku chorobowego) czy ja mam za co zapłacić? NIE, ale miał poczucie obowiązku zapłacić rodzicom. Tak samo jak teraz gdy zalożyliśmy rodzinę nie miał poczucia równiez od siebie czegokolowiek wnieść , bo rodzina ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Si02 uwielbiam 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Fajnych przebojów słuchasz. I jesteś fałszywa czego podobno u innym nie lubisz. Nie dziwota ze rozwódka z ogonami. Baj de lej ciekawe ze matka ma tyle czasu by siedzieć non stop w necie i prdolic głupoty. Nie znam żadnej kobiety która mogłaby sobie pozwolić na coś takiego. Śmierdzisz kłamstwem. 

Jestem Twoim orzeszkiem którego rozgryzłas 🙂 Twoja gorycz tym razem przeszyła moje 🖤 na wskroś 😩 złamałaś je💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alesssandra napisał:

Witajcie, mój facet nie postępuje fair wobec nas (mnie i naszego 10miesiecznego dziecka) czuje sie zawiedziona  i jestem  zła na niego . Poradzcie mi czy to moje fanaberie czy ja wyolbrzymiam  jak Wy byscie sie zachowały w takiej sytuacji?

Jesteśmy od dwóch lata razem ( mamy 10 miesieczne dziecko) niestety z racji pracy spotykalismy sie praktycznie tylko na weekendy Swieta itp od niedawna udało się wszystko dopiąć i mieszkamy już razem, partner przeprowadził się do mnie , spakował swoje rzeczy podstawowe  ciuchy itp i się przeprowadził a resztę rzeczy którys może wiele nie miał ale ktore miały jakąś wartość i i by się przydały nam zostawił jak to mówił rodzicom, bo rodzice dużo dla niego zrobili to chce być wdzięczny a Tu wszystko jest więc rzeczy są zbędne. Wiele razy słyszałam,że rodzicom jest wdzięczny za wszystko i tez pomaga itp i podobało mi się takie podejście, ale bez przesady ma tez dziecko! Czuje sie z tym zle. A co Wy o tym sądzicie

 

 

Pozwoliłaś na samym początku! I teraz jeśli co kolwiek będziesz działać wkońcu obróci się przeciwko Tobie! Zarzuci Ci, że jesteś przeciwko jego rodzinie, że jesteś samolubna etc. Jedyne co Ci pozostaje zmanipulować go i zastosować gierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×