Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy samotne kobiety 30-paro letnie

Polecane posty

6 minut temu, BoniBluBombka napisał:

To prawda. Mój mąż odszedł do kobiety w wieku naszego najmłodszego syna. Wstyd. 

A mówiłaś że nie miałaś męża a tym bardziej dzieci. IKS kuźwa DE 😳

7 godzin temu, Takajedna napisał:

faceci tak piszą że wolą młode kobiety a kobieta po 30-stce to już dla nich stara baba.

.

51 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ja mam 39 lat i nie ma już szans. Taki obraz mój. 

Życie zaczyna się po 40-ce. Tylko trzeba o siebie dbać i mieć pozytywne nastawienie do ludzi i świata.

Niby fajny slogan, piszę to i jakoś samemu trudno mi w to wierzyć. 😕   W każdym razie stara jeszcze nie jesteś przynajmniej przez 10 - 15 lat.

• Confused 1
  • Sad 1

8 godzin temu, Takajedna napisał:

czy biorąc faceta 10 lat starszego jest większa szansa że nie zdradzi? ostatnio rozmawiałam z pewnym mężczyzną sporo ode mnie starszym i powiedział mi uwaga, że to dla mnie będzie dobrze że on jest ode mnie starszy bo zawsze będe dla niego młoda a facetom odbija kryzys w wieku 40 lat.

Każdy ale to kazdy facet może zdradzić czy ma 20,30 czy 40 lat. U nich to zwykle kwestia okazji lub braku okazji do zdrady (jak żadna inna na niego nie leci, nie ma brania to i nie zdradzi 😂). Nie ma żadnej reguły. Bierz takiego który Tobie będzie sie podobał, nawet trochę młodszego bo jeśli zwiazesz sie ze starszym który niezbyt Ci sie podoba, nie pociąga Cie ale zrobisz to z rozsądku to będziesz nieszczęśliwa i sfrustrowana na dłuższa metę a i tak to nie będzie gwarantować ze on Cie nie zdradzi...prawie każdy facet jest taki sam i zwykle korzysta z okazji, u nich wierność wynika najczęściej z braku okazji do zdrady. Życie pokazuje ze nie można traktować facetów zbyt poważnie, trzeba sie bawić tak jak oni. 

3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Siostra mizo. 

Niewykluczone 🤔😁

Jak facet jest beznadziejny to bez wzgledu na wiek bedzie zdradzał, szukał rozrywek. to juz kwestia charakteru, pewnie i okazji jak napisała Malutka92. a po 30 , 40, 50  czy dalej zawsze jest szansa na zwiazek, zależy kto sie trafi, czego się chce , ajki sie ma stosunek do ludzi,  i co życie przyniesie i tak serio brutalnie  to uj wie

Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez KKeira
ee tam

A jeśli jest dokładnie odwrotnie? Mam 30 lat i zdecydowanie wolę bardziej doświadczone kobiety niż młodsze niż ja

12 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

A co miałam powiedzieć? Ze mój stary to ... i oczy w dupje miałam 20 lat temu? 

Ty to już nawymyślasz 🙂

25 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Weź się. 

Też Cię lubię 😉🌹

Dnia 28.05.2020 o 16:14, szopenik napisał:

Pisałem już na tym forum o krzywej gaussa i rozkładzie samców alfa w stadzie i nie będę się powtarzać. 

Faceci ewentualnie szukają w pewnym wieku młodszych partnerek tylko z dwóch powodów:

1. Biologicznego bo genetycznie stworzeni są do reprodukcji więc podświadomie dążą do układu/ów z potencjalnie najlepszym zestawem genetycznym czyli z młodą, zdrową kobietą potencjalnie dającą możliwość urodzenia wielu dzieci. Wiem że to nie jest średniowiecze, ale nasza ludzka biologia się nie zmieniła przez setki lat a jedynie normy społeczne i etyczne trzymają nasze pierwotne instynkty w ryzach. 

2. Aby udowodnić samemu sobie swoją wartość. Czyli typowe męskie ego. Tutaj na to ma wpływ obecna partnerka. Jeśli facet nie może jej zaimponować i nie jest doceniany (oczywiście tylko słusznie) to sam siebie doceni u kogoś innego, najczęściej młodszego, mniej wymagającego i mniej doświadczonego. 

Tak, jeśli żona nie doceni męża, to on zabiera swoje super walory i idzie do takiej 20, poprezy się, pocwaniakuje, jaki jest świetny, padnie kilka ochów i achów, że jest samczy i supermeski, aż przyjdzie taki dzień, że  zatęskni za żona. Jak świat długi i szeroki, takie przypadki chodzą po ludziach. Bardziej tajemnicze jest jednak to, kiedy on zabiera swoje walory i idzie do takiej 40+.Wtedy to już jest odsadzony od czci i wiary, zdrowego rozsadku i podejrzewany o konretna szajbę. Żona wówczas szaleje. W ogóle dużo by wymieniać, dlaczego, po co i na co odchodzi. Temat rzeka. 

Dnia 28.05.2020 o 16:14, szopenik napisał:

Pisałem już na tym forum o krzywej gaussa i rozkładzie samców alfa w stadzie i nie będę się powtarzać. 

Faceci ewentualnie szukają w pewnym wieku młodszych partnerek tylko z dwóch powodów:

1. Biologicznego bo genetycznie stworzeni są do reprodukcji więc podświadomie dążą do układu/ów z potencjalnie najlepszym zestawem genetycznym czyli z młodą, zdrową kobietą potencjalnie dającą możliwość urodzenia wielu dzieci. Wiem że to nie jest średniowiecze, ale nasza ludzka biologia się nie zmieniła przez setki lat a jedynie normy społeczne i etyczne trzymają nasze pierwotne instynkty w ryzach. 

2. Aby udowodnić samemu sobie swoją wartość. Czyli typowe męskie ego. Tutaj na to ma wpływ obecna partnerka. Jeśli facet nie może jej zaimponować i nie jest doceniany (oczywiście tylko słusznie) to sam siebie doceni u kogoś innego, najczęściej młodszego, mniej wymagającego i mniej doświadczonego. 

Tak, jeśli żona nie doceni męża, to on zabiera swoje super walory i idzie do takiej 20, poprezy się, pocwaniakuje, jaki jest świetny, padnie kilka ochów i achów, że jest samczy i supermeski, aż przyjdzie taki dzień, że  zatęskni za żona. Jak świat długi i szeroki, takie przypadki chodzą po ludziach. Bardziej tajemnicze jest jednak to, kiedy on zabiera swoje walory i idzie do takiej 40+.Wtedy to już jest odsadzony od czci i wiary, zdrowego rozsadku i podejrzewany o konretna szajbę. Żona wówczas szaleje. W ogóle dużo by wymieniać, dlaczego, po co i na co odchodzi. Temat rzeka. 

Dnia 28.05.2020 o 14:54, Takajedna napisał:

nie mają szans już poznać partnera bo faceci wolą 20-stolatki? nawet faceci 30+ i 40+? i czy każda stara żona zostanie wymieniona na młodszą?

Przecież są 50 letni faceci.

A niektórzy się wstydzą podrywać jakiekolwiek kobiety, zwłaszcza te młodsze.

Dnia 28.05.2020 o 15:37, Gucio66 napisał:

Żaden normalny facet nie wymieni trzydziestoparoletniej kobiety na 20-tke .....No bez jaj.

A tym bardziej żony. Jak tak zrobił, to musi być nieźle zakompleksiony 🙂

No pewnie, przecież 30letnie, 40letnie mają największy pociąg.
Więc normalni wymieniają żonę dopiero po menopauzie, (jeśli w ogóle) bo ile można wymieniać, rozwody też kosztują.

(To nie jest tak bym był zwolennikiem rozwodów, ale raczej uważałbym, że żenić trzeba się tak, aby 3 lata po jej menopauzie można było honorowo się rozstać ze światem, no i nią, co oznacza większą różnicę wieku, a ona zostaje z wnukami szczęśliwa i wspomina poczciwego męża)

Dnia 28.05.2020 o 07:54, Takajedna napisał:

nie mają szans już poznać partnera bo faceci wolą 20-stolatki? nawet faceci 30+ i 40+? i czy każda stara żona zostanie wymieniona na młodszą?

Mają szase poznać faceta ALE nie królewicza z serialu. Czym dłużej czekają tym węższe pole manewru i tym większe odpady i inni z odzysku, bo fajni i porządni faceci są dosyć szybko zdejmowani z rynku singli.... zostają różnego rodzaju niewypały do wyboru po jakimś czasie. Te durnoty że faceci chcą tylko młode doopy to wymówka panien które przez nadmierne wymogi zostają w czarnej doopie po 30stce i dalej gdzie już raczej kaplica( chyba że przez cud kogoś trafią, ale to już raczej loteria )

Dnia 28.05.2020 o 07:54, Takajedna napisał:

Co do wymiany, każda która zaczyna ciągle marudzić i się czepiać o głupoty zostanie wymieniona, wiek nie ma tu nic wspólnego z niczym, choć czym starsze tym więcej z reguły marudzą, więc taki przypadek akurat.

Dnia 28.05.2020 o 09:20, Takajedna napisał:

faceci tak piszą że wolą młode kobiety a kobieta po 30-stce to już dla nich stara baba.

jak ma mentalność starej babci to i 25 latka może być "przeterminowana"

Dnia 28.05.2020 o 16:19, BoniBluBombka napisał:

Ja mam 39 lat i nie ma już szans. Taki obraz mój. 

do tej pory bimbałaś to co lepszy towar został wybrany, co robiłaś ostatnie 15 lat?

Dnia 28.05.2020 o 16:27, BoniBluBombka napisał:

To prawda. Mój mąż odszedł do kobiety w wieku naszego najmłodszego syna. Wstyd. 

byłaś wredna i nie dobra to przecież nie będzie się męczył do śmierci z wieczną marudą i malkontentką, mądry chłop że się uratował

Dnia 28.05.2020 o 16:29, BoniBluBombka napisał:

Pracuje w domu starców wiec być może to się stanie faktem. 

może jakiś stary milioner ci spadek przepisze i wtedy wyrwiesz młodego przystojniaka i gitara

Dnia 28.05.2020 o 16:39, BoniBluBombka napisał:

A co miałam powiedzieć? Ze mój stary to ... i oczy w dupje miałam 20 lat temu? 

szczerość to cnota, fakt jest że TAK, 20 lat temu oczy miałaś w doopie

Dnia 28.05.2020 o 17:28, Malutka92 napisał:

Niewykluczone 🤔😁

przyszła( lub obecna ) stara panna, rób rezerwacje na kota

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się