Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy samotne kobiety 30-paro letnie

Polecane posty

nie mają szans już poznać partnera bo faceci wolą 20-stolatki? nawet faceci 30+ i 40+? i czy każda stara żona zostanie wymieniona na młodszą?

A ilu znasz wokol siebie mezow, ktorzy wymienili zone na 20-letnia? Bo ja osobiscie zadnego.

może poznali te żony za młodu i dzieci też trzymają ich przy tych żonach ale jakby im sie trafiła 20-latka to pewnie by do niej pobiegli?

sie tak nie stresuj. na starsze tez wymieniaja 👃

• Haha 2

27 minut temu, Takajedna napisał:

nie mają szans już poznać partnera bo faceci wolą 20-stolatki? nawet faceci 30+ i 40+? i czy każda stara żona zostanie wymieniona na młodszą?

Nie, to w jakimś stopniu uogólnienie, a te zwykle mijają się z prawdą. Trzydziestoparoletnie kobiety są atrakcyjną grupą dla mężczyzn. Nie ma się czym martwić. 

7 minut temu, Takajedna napisał:

może poznali te żony za młodu i dzieci też trzymają ich przy tych żonach ale jakby im sie trafiła 20-latka to pewnie by do niej pobiegli?

Może jeden by pobiegł drugie nie.

3 minuty temu, oink napisał:

sie tak nie stresuj. na starsze tez wymieniaja 👃

Pewnie 😄

35 minut temu, Takajedna napisał:

i czy każda stara żona zostanie wymieniona na młodszą?

Nie każda tylko "taka jedna", która zadała wałkowane wiele razy pytanie.

Piona!

A Ty bys pobiegla do dwudziestolatka? Bo ja nie.

Te pytanie pojawia się przynajmniej raz w tygodniu. 😕

czy biorąc faceta 10 lat starszego jest większa szansa że nie zdradzi? ostatnio rozmawiałam z pewnym mężczyzną sporo ode mnie starszym i powiedział mi uwaga, że to dla mnie będzie dobrze że on jest ode mnie starszy bo zawsze będe dla niego młoda a facetom odbija kryzys w wieku 40 lat.

1 minutę temu, Takajedna napisał:

czy biorąc faceta 10 lat starszego jest większa szansa że nie zdradzi? ostatnio rozmawiałam z pewnym mężczyzną sporo ode mnie starszym i powiedział mi uwaga, że to dla mnie będzie dobrze że on jest ode mnie starszy bo zawsze będe dla niego młoda a facetom odbija kryzys w wieku 40 lat.

To, czy facet zdradzi zalezy raczej od jego charakteru i od kondycji zwiazku.

Żaden normalny facet nie wymieni trzydziestoparoletniej kobiety na 20-tke .....No bez jaj.

A tym bardziej żony. Jak tak zrobił, to musi być nieźle zakompleksiony :-)

2 minuty temu, Gucio66 napisał:

Żaden normalny facet nie wymieni trzydziestoparoletniej kobiety na 20-tke .....No bez jaj.

A tym bardziej żony. Jak tak zrobił, to musi być nieźle zakompleksiony 🙂

a Ty byś wymienił jakby sie koło ciebie kręciła 20-latka?

Nie wymieniłbym na pewno. Kobieta zaczyna się powyżej 30-tki

Tak twierdziłem, jak sam miałem 20 lat i teraz tak twierdzę zdecydowanie

• Like 1

4 minuty temu, Takajedna napisał:

a Ty byś wymienił jakby sie koło ciebie kręciła 20-latka?

Dlaczego uwazasz wszystkich facetow za przyglupow, ktorym tylko zalezy na mlodym ciele? Jestes bardzo mloda czy bardzo zakompleskiona?

• Like 1

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Dlaczego uwazasz wszystkich facetow za przyglupow, ktorym tylko zalezy na mlodym ciele? Jestes bardzo mloda czy bardzo zakompleskiona?

moja opinia wzieła sie z rozmów z facetami i z czytania tego co piszą na mężczyzni na różnych forach

• Confused 1

To sobie znajdz lepszych kolegow. A to, co pisza faceci na forach calkowicie ignoruj, bo na forum 90% to glupoty nie majace nic wspolnego z zyciem.

• Like 3

Skieruj to pytanie besposrednio do uzytkownika "Taki obraz wasz". Krecicie sie w kolko z uporem maniaka, wiec moze was wspolna plaszczyzna porozumienia zblizy?

i tak mam kompleksy bo jak tak sie poczyta facetów jak przedmiotowo traktują kobiety to sie odechciewa partnera bo potem ma sie przed oczami chłopa który jak pozna moją młodszą kuzynke to zaraz poleci ją wyroochać

5 minut temu, Takajedna napisał:

i tak mam kompleksy bo jak tak sie poczyta facetów jak przedmiotowo traktują kobiety to sie odechciewa partnera bo potem ma sie przed oczami chłopa który jak pozna moją młodszą kuzynke to zaraz poleci ją wyroochać

Witam. Wyslij zdjecie na priv to ocenie czy masz podstawy by miec kompleksy.

A będziesz mieć ich więcej bo czujesz się nieatrakcyjna. Gdyby było inaczej nie byłoby tych pytań ani obaw.

1 godzinę temu, Takajedna napisał:

Kto Ci tak powiedział, że faceci wolą 20 latki? Jesteś tą 20 latką i podoba Ci się żonaty facet? Odradzam. Stanowczo. 

Pisałem już na tym forum o krzywej gaussa i rozkładzie samców alfa w stadzie i nie będę się powtarzać. 

Faceci ewentualnie szukają w pewnym wieku młodszych partnerek tylko z dwóch powodów:

1. Biologicznego bo genetycznie stworzeni są do reprodukcji więc podświadomie dążą do układu/ów z potencjalnie najlepszym zestawem genetycznym czyli z młodą, zdrową kobietą potencjalnie dającą możliwość urodzenia wielu dzieci. Wiem że to nie jest średniowiecze, ale nasza ludzka biologia się nie zmieniła przez setki lat a jedynie normy społeczne i etyczne trzymają nasze pierwotne instynkty w ryzach. 

2. Aby udowodnić samemu sobie swoją wartość. Czyli typowe męskie ego. Tutaj na to ma wpływ obecna partnerka. Jeśli facet nie może jej zaimponować i nie jest doceniany (oczywiście tylko słusznie) to sam siebie doceni u kogoś innego, najczęściej młodszego, mniej wymagającego i mniej doświadczonego. 

7 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Kto Ci tak powiedział, że faceci wolą 20 latki? Jesteś tą 20 latką i podoba Ci się żonaty facet? Odradzam. Stanowczo. 

faceci tak piszą że wolą młode kobiety a kobieta po 30-stce to już dla nich stara baba.

9 minut temu, Takajedna napisał:

faceci tak piszą że wolą młode kobiety a kobieta po 30-stce to już dla nich stara baba.

Ja na przykład jestem facetem, ktory woli starsze od siebie kobiety. I nie uważam się za wyjątek. 😊

26 minut temu, Takajedna napisał:

Naocznie widać że wolisz tkwić w przekonaniu które Tobie odpowiada. Już kilku facetów napisało że woli starsze a Ty dalej upierasz się przy swoim. Niby jak mają cię przekonać? Przysięgać na własną matkę?

Jak grochem o ścianę.  

42 minuty temu, Takajedna napisał:

W tym miejscu tak piszą? 😂

W takim razie powinnam zacząć szukać sobie grabarza i udać się w celu szukania kwatery na cmentarzu 😕

7 godzin temu, Takajedna napisał:

Przecież już wiele razy Ci odpisywano że tak nie jest. Ile razy musisz pytać aby w końcu uwierzyć?

Oczywiście mogą się zdarzyć tacy co będą wymieniać ale to margines i grozi Ci raczej wtedy gdy zwiążesz się z "rozsądku" a nie z miłości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować