Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klaudia1998

Czy wizyta u lekarza jest konieczna?

Polecane posty

Witam, mam malutki problem.

Jechalam dzisiaj na rowerze i nagle wyskoczylo mi dziecko przed, przez co musialam ostro zahamowac (bylo z gorki). Dziecku sie nic nie stalo, jednak ja zsunelam sie i uderzylam bardzo mocno miejscem intymnym o rame roweru, ktora jest wysoko. Od tamtego czasu strasznie mnie bolalo, ale nie myslalam o tym za duzo. Gdy poszlam do toalety, sikanie strasznie bolalo i pieklo i podczas podcierania sie bylo duzo krwi na papierze. 

Teraz dalej strasznie piecze, lecz juz nie ma tyle krwi (jest tylko troszke, jakby punktowo). Wzielam lusterko i wargi sromowe niedaleko wejscia sa cale obtarte, wyglada troszke jakby byly poparzone, samo wejscie jest bardzo czerwone i wyglada jakby bylo lekko “naciete” w kilku miejscach.

Mama powiedziala abym poszla do lekarza lub na pogotowie (mieszkam w Niemczech, tu jest wszystko otwarte). Do ginekologa musialabym czekac z miesiac a do wtedy sie juz pewnie zagoi:/ Czy jest sens pojscia na pogotowie do ginekologa? To juz niby nie krwawi tak mocno, ale dalej piecze i boli przy sikaniu oraz poruszaniu sie. Czy miala ktoras z was moze podobna sytuacje? Sa jakies domowe sposoby aby nie bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😮 lepiej iść na pogotowie. niby pewnie się samo zagoi, ale możesz mieć jakieś komplikacje. 

a dzieciaka bym dorwała i sprała na kwaśne jabłko. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość: lepiej w takich sytuacjach mieć odruch, że stajesz na pedały. 

ja jak nawet jest trochę teren nierówny to podnoszę nieco tyłek z siodełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no postaram sie:) to wszystko stalo sie tak nagle po prostu, nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji, to byl doslownie ulamek sekundy. na nastepny raz bede robic jak powiedzialas:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×