Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pierdddelek

Gdzie poznac wolną DZIEWCZYNĘ w wieku 30-35 lat ?????

Polecane posty

Gość

taaa kafe najlepszym miejscem szukania dziewczyny jest kafe 😜

tzn jest tu pare normalnych lasek albo po rostu takich z patomagnesem w tylku jak ja, ale to jest w sumie problem znalezc kogos w tym wieku, bo zostaja glowenie jednostki z odzyzku lub z wadami ukrytymi, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patomagnes w tyłku ? Zastrzeliłaś mnie... a może to ja mam jakąś ukrytą wadę bo za nic w świecie nie rozumiem o co Ci chodzi ? Patomagnes ? hmmm ... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, pierdddelek napisał:

patomagnes w tyłku ? Zastrzeliłaś mnie... a może to ja mam jakąś ukrytą wadę bo za nic w świecie nie rozumiem o co Ci chodzi ? Patomagnes ? hmmm ... 😄

chodzi o przyciaganiu osob, ktore sa np. toksyczne lub w inny sposob nie nadaja sie do zwiazku

u mnie np. narkonam udajacy chorobe psychiczna ( dowiedzialam sie po latach), patologiczny zazdrosnik, zdrajca, typ niezdecydowany, utrzymanek-pasozyt, typ, ktory stosowal przemoc psychiczna

adoratorzy: zonaci, zonaci szukajacy do trojkata, typ, kt chyba szukal relacji bez zobowiazan tylko mi otym nie powiedzial, koles eksperymentujacy" hehe z alko i dragami, tylko potrafil wypic 11 piw w 2-3 godziny, koles, ktory zrobil mi ghosting

normalnego faceta chyba nie mialam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka, spa, hotelowe bary, bary mleczne, koncerty nie tylko rockowe także te kameralne, kursy tańca, jakaś dyskoteka na plaży. W pracy, na sympozjach, zjazdach, na wycieczkach grupowych. W sumie gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobiety w wieku  30-35 lat samotne ?

przecież już sobie ułożyły życie z kotem lub z kotami albo z psem i psami albo z chomikami lub królikami 🙂

narodziny kota traktuje , jakby urodziła córkę a narodziny psa to jest święto w domu i balony nadmuchane w domu ,

gdy kot niszczy meble pazurami w domu to wiadomo, że kot się musi wybiegać - kochany kotek i kochany piesek musi się nauczyć sikać do kuwety , kuweta jest najważniejsza , trzeba kota wychować aby nie szczał na dywan lub na podłogę , roboty jest co chwilę mnóstwo 

z kotami i psami ,

tuż obok za ścianą sąsiadka ma troje małych dzieci , dziecka krzyczą , płaczą , kopią w piłkę od 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a samotnej kobiecie ze zwierzętami domowymi to przeszkadza i robi awanturę na klatce schodowej Matce małych dzieci ,

że przez krzyki tych dzieci KOT nie może zasnąć w nocy i łazi a psy w nocy szukają żarcia , 

przecież NIE może tak być, że KOT w nocy nie może spać z powodu ryczących dzieci ,

tłumaczy samotna kobieta , 

kot musi się spokojnie wykasztanić w kuwecie w ciągu dnia i nie znosi darcia ryja dziecek !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, koperek87 napisał:

a ile masz lat bazienka ?

34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Kotarbaa napisał:

a co do ghostingu, potrafi niezle poryć banie danej lali. 

Stosuje ten zabieg na naiwnych dziuniach od lat i coś o tym wiem. 

Znikniecie(olanie) takiej panny powoduje to ze sie zadręcza, szuka winy w sobie, wpedza sie w kompleksy😁 

 

e tam jak sie zorientowalam, ze to ghosting a nie wsiakanie w prace to stwierdzilam, ze kolo jest tchorzliwym ciulem 😜

na cholere mi facet, ktory nie potrafi porozmawiac jak mu cos nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kotarbaa napisał:

a co do ghostingu, potrafi niezle poryć banie danej lali. 

Stosuje ten zabieg na naiwnych dziuniach od lat i coś o tym wiem. 

Znikniecie(olanie) takiej panny powoduje to ze sie zadręcza, szuka winy w sobie, wpedza sie w kompleksy😁 

 

Właśnie w tv jest mowa na temat randkowania w sieci i ponoć coś takiego jak ten ghosting robią incele... później wchodzą na incelskie fora po to by się tym pochwalić : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, Kotarbaa napisał:

taktyka ghostingu stosowana jest w celu zdobycia danej dziuni, czytaj jej tylka, bo w gruncie rzeczy do tego to sie sprowadza. 

Olana laska lata za facetem natomiast obdarowywana prezentami bukietami etc dziewczynma gdzieś adoratora. 

 

troche nie wyszlo typ nie zdobyl mojego tylka, sam twierdzil, z ewoli z tym poczekac

a potem reka w majty 😜

ale poza calowaniem sie nic nie zaistnialo, wiec tez troche fail

2 godziny temu, marawstala napisał:

Właśnie w tv jest mowa na temat randkowania w sieci i ponoć coś takiego jak ten ghosting robią incele... później wchodzą na incelskie fora po to by się tym pochwalić : ) 

tru, poczytaj albo posluchaj jeszcze o pickuperach, ostatnio na yt Tatiana Mitkowa wrzucila kilka filmikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bazienka napisał:

troche nie wyszlo typ nie zdobyl mojego tylka, sam twierdzil, z ewoli z tym poczekac

a potem reka w majty 😜

ale poza calowaniem sie nic nie zaistnialo, wiec tez troche fail

tru, poczytaj albo posluchaj jeszcze o pickuperach, ostatnio na yt Tatiana Mitkowa wrzucila kilka filmikow

Dziwny zbieg okoliczności jakby czytali wczesniejszy komentarz : ) na str pytania na śniadanie być może umieścili dzisiejszą rozmowę...

Znalazłam inny filmik : ) może też warto obejrzec

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a to mi sie wyswietlilo po Tatianie, ona tez jet spoczko i nie przebiera w slowach, duzo tez ma audycji o zwiazkach z brakiem rownoagi znaczenia

albo OcalSiebie, tez psycholog

o narcyzach np, Wilczyca Byc

a na smiesznie o pickuperach/ podrywaczach to polecam Gargamela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, bazienka napisał:

a to mi sie wyswietlilo po Tatianie, ona tez jet spoczko i nie przebiera w slowach, duzo tez ma audycji o zwiazkach z brakiem rownoagi znaczenia

albo OcalSiebie, tez psycholog

o narcyzach np, Wilczyca Byc

a na smiesznie o pickuperach/ podrywaczach to polecam Gargamela

Dzięki, będę miała czego słuchać podczas pedałowania na rowerze stacjonarnym : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kotarbaa napisał:

co sapiesz? 

Już się zasapałam, więc teraz trzeba odsapnac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kotarbaa napisał:

a co bedziesz spalać oponkę i boczki? 😂

Nie oponkę i boczki a bardzo ciężkie kilogramy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kotarbaa napisał:

czyli jesteś gruba? 

Lepiej ze mną nie zadzierać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kotarbaa napisał:

na pewno wiesz do kogo piszesz dziecko?? 

Z tego co kojarzę chyba z Kato czy tam Kota : ) bez kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hahah zeby tak traktowac kogokolwiek trzeba miec olbrzymie problemy ze soba

no ale dla naszych kafeteryjnych prawiczkow to glownie mokry sen a nie realna mozliwosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

badania sobie zrob, bo troche nie ma sie czym chwalic 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×