Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
robert35lat

pytanie do kobiet jakie macie fantazje erotyczne które chciałybyście zrealizować vol 2 bo poprzedni skasowany czy ktoś zanotował jakieś ciekawe smaczki w poprzednim ?

Polecane posty

Zaglądam na kafeterii cały podekscytowany i z nadzieja na jakieś ciekawe odpowiedzi  do wczorajszego tematu (o 23 00 poszedłem spać) a tu temat skasowany 😞 😞 . Może ktoś czytał nocne wpisy, jeśli były jakieś warte odnotowania to proszę przytoczyć, będę bardzo wdzięczny 🙂 Jeśli z kolej w temacie się nic nie działo to trudno, przynajmniej nic nie straciłem. Przypominam treść wczorajszego tematu bo został w pamięci przeglądarki 😉 :

Jakie macie fantazje erotyczne, ale te które chybabyście spełnić ? Nie chodzi o szczegóły ale ogólniki typu i jaki partner bądź partnerka,ile lat, kobieta czy mężczyzna a może trans, gdzie w jakich pozycjach, w ile osób 😄  dominacja, uległość? Strasznie mnie to ciekawi, fanie jakbyście dodały wasz wiek i zawód  :)

Mam również serdeczną prośbę do administracji kafeterii by nie kasowała mojego tematu, w treści pierwszego posta zasugerowałem by nie wchodzono w szczegóły, będąc zatroskany o to że mogłyby się okazać nazbyt wulgarne jak na standardy tego forum. Fantazje erotyczne są naturalna częścią życia dorosłego zdrowego człowieka nie widzę absolutnie żadnych przeciwwskazań do tego by  można było się nimi dzielić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cham Nieskrobany napisał:

Nie zdążyłem przeczytac, co pisały? 

Jedna napisała że sex z 15 facetami, a ja się dopytałem dlaczego nie  14 albo 16 tylko właśnie  15 😄  odpowiedzi się nie doczekałem 😞

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robert35lat napisał:

Jedna napisała że sex z 15 facetami, a ja się dopytałem dlaczego nie  14 albo 16 tylko właśnie  15 😄  odpowiedzi się nie doczekałem 😞

No tam jeden w te czy wefte nie robi różnicy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No tam jeden w te czy wefte nie robi różnicy:):):)

Atrakcyjna i mądra, taki chodzący ideał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasowano taki fajny temacik?? Co za bezczelność!!! Przecież to były niewinne fantazje kur domowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No tam jeden w te czy wefte nie robi różnicy:):):)

Tak sobie oszacowałaś, wszytko już jasne 🙂

16 minut temu, Onkosfera napisał:

Skasowano taki fajny temacik?? Co za bezczelność!!! Przecież to były niewinne fantazje kur domowych...

Onkosfera a może ty się z nami podzielisz swoimi fantazjami erotycznymi, jestem ich bardzo ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robert35lat napisał:

Onkosfera a może ty się z nami podzielisz swoimi fantazjami erotycznymi, jestem ich bardzo ciekaw.

Haha, jasne, pod warunkiem, że je ze mną zrealizujesz😂

A, że nie wiesz jak wygladam, ani w jakim jestem wieku, na Twoim miejscu bylabym ostrożna😬😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Haha, jasne, pod warunkiem, że je ze mną zrealizujesz😂

A, że nie wiesz jak wygladam, ani w jakim jestem wieku, na Twoim miejscu bylabym ostrożna😬😏

Powiem więcej nie wiem nawet czy jesteś kobietą to w końcu internet 😄 . I pewnie nigdy się nie dowiem, ale jak je napiszesz to założę ze jesteś cycatą, zgrabną, dyrektorką z banku 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, robert35lat napisał:

Powiem więcej nie wiem nawet czy jesteś kobietą to w końcu internet 😄 . I pewnie nigdy się nie dowiem, ale jak je napiszesz to założę ze jesteś cycatą, zgrabną, dyrektorką z banku 😛 

Tak, takie założenie jest całkiem korzystne. I to prawda, w necie każdy może być kim chce. Magia.

 

28 minut temu, Agatka Czepek. napisał:

A jakim

Stara jestem, pamietasz, pobieram pincetplusy, jak Twoja kumpela Andżelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBombka napisał:

Już żadnych. Wole medytować niż o ogonach rozmyślać. 

O kurde. Kto to się pojawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×