Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzi

Jak zachęcić nieśmiałego chłopaka do siebie i o czym gadać

Polecane posty

3 minuty temu, maq84 napisał:

Zapytaj czy się z Tobą umówi... tak dla jaj.

Napisałam to co miałam jak coś ci się nie podoba to spadówa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Madzi napisał:

I po co tamto wysyłałaś i jak miałaś to pierwsze bo po tygodniu od napisania to usunęłam 

jak wejdziesz na swoj profil to masz wszystkie tematy...i widac nie usunelas, skoro jeszcze tu jest. A wkleilam po to (kolejny raz to napisze), bo jestes niewiarygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

jak wejdziesz na swoj profil to masz wszystkie tematy...i widac nie usunelas, skoro jeszcze tu jest. A wkleilam po to (kolejny raz to napisze), bo jestes niewiarygodna. 

Super ekstra przestań z ta niewiarygodnoscia. To był jedne post do licha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Madzi napisał:

Super ekstra przestań z ta niewiarygodnoscia. To był jedne post do licha 

No wiec jesli ten temat i o chorobie to prawda, to daj kolesiowi czas i przestan do niego pisac. Sama pisalas, ze zrazasz ludzi bombardujac ich wiadomisciami. Jesli koles cie lubi i chce kontynuowac znajomosc to sie sam odezwie. Jesli nie, to bedziesz miala jasna sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

No wiec jesli ten temat i o chorobie to prawda, to daj kolesiowi czas i przestan do niego pisac. Sama pisalas, ze zrazasz ludzi bombardujac ich wiadomisciami. Jesli koles cie lubi i chce kontynuowac znajomosc to sie sam odezwie. Jesli nie, to bedziesz miala jasna sytuacje. 

Super wiesz teraz mi radzisz a przed chwila cisnęłaś. Ja myślałam ze nie ma tego jednego postu wiec po chciałaś udupic jakaś przypadkową osobę. Mimo ze ciagle pisałam ze to jedna rzecz była. I trzeba mnie było nazywać niewiarygodną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci od poczatku normalnie pisalam, ale ty negowalas, ze on cie tylko traktuje jak kolezanke. Proponuje jeszcze raz przeczytac temat.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Lolka1975 napisał:

Ja ci od poczatku normalnie pisalam, ale ty negowalas, ze on cie tylko traktuje jak kolezanke. Proponuje jeszcze raz przeczytac temat.. 

Ok No to po co tamte rzeczy publikowałaś jaki to miało cel co to miało mi niby udowodnić 

Edytowano przez Madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Madzi napisał:

Ok No to po co tamte rzeczy publikowałaś jaki to miało cel co to miało mi niby udowodnić 

To ze za kazdym razem pokazujesz sie jako inna osoba. Zeby cokolwiek doradzic fajnie miec pelny obraz sytuacji, a tu za kazym razem inny wiek...nikt nie wiem kuedy sobie robisz jaja, a kiedy piszesz prawde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

To ze za kazdym razem pokazujesz sie jako inna osoba. Zeby cokolwiek doradzic fajnie miec pelny obraz sytuacji, a tu za kazym razem inny wiek...nikt nie wiem kuedy sobie robisz jaja, a kiedy piszesz prawde. 

Tłumaczyłam z 15 mi się pomyliło klawisze są obok jeden post był dla jaj soooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lolka1975 napisał:

To ze za kazdym razem pokazujesz sie jako inna osoba. Zeby cokolwiek doradzic fajnie miec pelny obraz sytuacji, a tu za kazym razem inny wiek...nikt nie wiem kuedy sobie robisz jaja, a kiedy piszesz prawde. 

Chwila chwila sekundę temu weszłam na profil i nie ma tego postu ani w obserwowanej zawartości ciekawe hmmmm to skąd go masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jakos mam ...na 3 stronie twoich watkow. Szkoda ze nie moge wstawic zdjecia...jest miedzy tematem o lewatywie, a pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Madzi napisał:

Chwila chwila sekundę temu weszłam na profil i nie ma tego postu ani w obserwowanej zawartości ciekawe hmmmm to skąd go masz 

Ah, zebys nie myslala, ze nie wiadomo skad mam tamten temat, to go podnioslam i cie zacytowalam, wiec sama mozesz zobaczyc ze jeszcze jest na kafe...i ja nie zmyslam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lolka1975 napisał:

No ja jakos mam ...na 3 stronie twoich watkow. Szkoda ze nie moge wstawic zdjecia...jest miedzy tematem o lewatywie, a pierwszym razem. 

XDDDDD dobra każdy nastolatek jest ciekawy świata i na szczęście nie wstydzę się tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Ah, zebys nie myslala, ze nie wiadomo skad mam tamten temat, to go podnioslam i cie zacytowalam, wiec sama mozesz zobaczyc ze jeszcze jest na kafe...i ja nie zmyslam. 

Nie ma tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Madzi napisał:

Na ja chce się z nim umówić ale nie wiem jak zapytać 

Napisz mu tak:

Hej. Masz ochotę gdzieś wyskoczyć? Może do parku. Która godzina Ci pasuje?

I czekasz na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolka1975 napisał:

Jak nie ma jak jest na erotycznym...

Normalnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Madzi napisał:

Normalnie nie ma

No to.moze ty go tylko dodalas do ignorowanych, bo normalnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolka1975 napisał:

Wyloguj sie i wejdz na erotyczne....

Okej super jeżeli powtarzanie erotyczne cię jakoś dowartosciowywuje to tak rób mi to nie przeszkadza. I te trzy kropki dramaturgii i delikatne pokazywanie (mi) wszystkim ze jest tutaj coś nie tak ze mną to także jak czujesz się z tym lepiej to śmiało. Nie bronię każdy chce te +5 dowartościowywania ale i tak za jakiś czas o tej rozmowie zapomnisz a tu to zostanie. 🙂 spokojnie mi to nie przeszkadza bo i tak nie będą długo na chyba najbardziej zboczonym forum którego niektóre odpowiedzi wręcz mnie przerażają a i żebyś nie napisała ze jestem hipokrytka to moim zdaniem mój post (który nie istnieje) jest lajtowy i to bardzo lajtowy. I ogólnie mam teraz trochę (bardzo) w dupie odpowiedzi przypadkowych ludzi których nie znam i nie zamierzam poznawać. Wiec teraz widzę ze to moje „uzasadnianie” przed randomami było zwyczajnie niepotrzebne. I jak chcesz coś wszystkim udowadniać to proszę daje ci nowy ster. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lolka1975 napisał:

Wyloguj sie i wejdz na erotyczne....

I nie nic nie będę takiego robić bo mam to w N O S I E 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą Madzią też coś nie tak jest. A wydawała się sympatyczną dziewczyną  : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, maq84 napisał:

Z tą Madzią też coś nie tak jest. A wydawała się sympatyczną dziewczyną  : (

Jak coś kogoś wkurzy to ciężko być sympatycznym. Potrafię być miła dla osób którym nie powtarzasz czegoś 10 razy a one swoje. Ciężko naprawdę ciężko mnie wkurzyć ale się komuś udało. I ty tez nie byłaś najmilsza osoba i teraz przez twój komentarz mam się niby załamywać o Boże jak mogłam to napisać, ale nie tak nie jest na szczęście i bardzo się z tego cieszę. Uważam ze trzeba pilnować swojego : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, maq84 napisał:

Z tą Madzią też coś nie tak jest. A wydawała się sympatyczną dziewczyną  : (

Oraz uważam ze trzeba wyrażać swoje zdanie i czasem powiedzieć jak coś ostro nie pasuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Madzi napisał:

I ty tez nie byłaś najmilsza osoba 

Jestem przedstawicielem płci męskiej. Zawsze miły, zawsze pomocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maq84 napisał:

Jestem przedstawicielem płci męskiej. Zawsze miły, zawsze pomocny!

Napisałeś coś tam matka , rodzice i myślałam ze jesteś matką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Madzi napisał:

Napisałeś coś tam matka , rodzice i myślałam ze jesteś matką 

Źle myślałaś

I co? Umówiłaś się z tym kolegą? Przystał na spotkanie w parku? 

Edytowano przez maq84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maq84 napisał:

Źle myślałaś

I co? Umówiłaś się z tym kolegą? Przystał na spotkanie w parku? 

Jeszcze tego nie zrobiłam. Dosyć się wstydzę. I myśle czy zapytać się „czy chciałbyś się ze mną spotkać” czy tak prosto z mostu „chcesz się ze mną spotkać jutro np w alejach o 13”. Ale także raczej zacznę jakoś rozmowę od czegoś innego ale nie wiem jeszcze czego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, maq84 napisał:

Źle myślałaś

I co? Umówiłaś się z tym kolegą? Przystał na spotkanie w parku? 

Boje się tez ze mogę go trochę „spłoszyć” i nic nie odpowie. Ogólnie reakcja mnie najbardziej martwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Madzi napisał:

Jeszcze tego nie zrobiłam. Dosyć się wstydzę. I myśle czy zapytać się „czy chciałbyś się ze mną spotkać” czy tak prosto z mostu „chcesz się ze mną spotkać jutro np w alejach o 13”. 

Napisz mu tak -  Wyskoczymy gdzieś? Nudzę się sama w domu. 

I czekasz na aprobatę lub wymówkę hehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×