Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bdhdu

Czy waszym zdaniem nie powinno się przepuszczać uczniów z dopuszczającymi?

Polecane posty

Też uważacie że każdy uczeń powinien chociaż opanować materiał z każdego przedmiotu na 50 a nie 30 %. Nie chodzi mi o to że teraz jest nauczanie zdalne tylko tak ogólnie. Nauczyciele przypuszczają dzieci które nie opanowały podstawowy programowej w minimalnym stopniu lub opanowały tylko wymagania konieczne a potem się dziwią że one sobie nie radzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to zostało wymyślone że dopuszczający po prostu dopuszcza do zdania...i tyle ,kiedyś za moich czasów był to mierny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem. Nie każdy może być orłem z każdego przedmiotu i czasem po prostu jakis przedmiot nie wchodzi. Wiadomo,że lepiej mieć tą 4, ale jak ktoś nie ma głowy do wzorów matematycznych, nie rozumie o co w tych domkach w chemii chodzi czy po prostu zapamiętanie setek dat z historii to dla niego problem i żadnym sposobem nie może tego ogarnąć, to nie ma nic złego w tym "dopuszczającyme, bo jeden przedmiot nie powinien wpływać na reszte. Gorzej jak ktoś ma ze kilku przedmiotów "dopuszczający",Bo to oznacza,że w ogóle sie nie uczy i w sumie i tak go nie musisz do nauki, bo ma wypięte. Czy będzie sobie radzić czy nie, to jego sprawa. Najwyraźniej nie widzi się w kręgu naukowym.

Przyznam,że ja w gimnazjum miałam dwoje na świadectwie z historii. Trochę obciach, ale mimo,że teraz lubię książki historyczne, to niestety szkolna historia to była mowa-trawa i notowanie dat do wyuczenia i zdania na klasowce. Daty do dziś czytam i zapominam.  Po prostu Nope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu nie? Co jest złego z 2?Gdyby nie to że z 2 można przejść to do 18 bym gimnazjum nie skończyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2020 o 15:57, daria.michali napisał:

Moim zdaniem tak, poza tym oceny nie pokazują tak naprawde tego kto co ma w głowie.. 

Gdyby nie to że z 2 można przejść to do 18 bym gimnazjum nie skończyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×