Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Szukam materaca do łózka syna, jest alergikiem - uczulony na grzyby i kurz. Szukam od jakiegoś czasu materaca który zminimalizuje ilość alergenów, czytałam ,że specjalne materace antyalergiczne pomagają i że materac musi mieć ściągany pokrowiec, który nadaje sie do prania w  temperaturze minimum 60 stopni, bo ta zabija alergeny i grzyby.  Czy któras z mam ma taki problem i właśnie taki antyalergiczny materac? jakie macie ? Może pomoże mi to w wyborze. Ja wstępnie wybrałam materac z Fiki Miki  „VERA+”   z pokrowcem ze specjalnej dzianiny antyalergicznej , wydaje się dość dobry z opisu. Może ktos ma i tai i podpowie jak sie sprawdza, głównie ten pokrowiec czy daje rade jakościwio przy częstych praniach

Tego akurat nie ale mam inny model z tej firmy, nie ja a córka konkretnie, też z pokrowcem antyalergicznym , co moge napisac to jakosciowo bardzo dobry, pokrowiec utrzymuje swe funkcje i jakość , materac bardzo wygodny. Mogę pochwalić

Lateks i pianki sa antyalergiczne. Sprawdź na e-goodnight.com mają dobre ceny. Do tego może dobierz jakiś fajny pokrowiec np. z włóknem z aloesu albo Tencel o właściwościach leczniczych. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się