Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hans088

Rozwodnik po 30 ma szansę na związek

Polecane posty

Autorze, z opisu wyglądasz na atrakcyjną partię ale jednak z jakiegoś powodu nie przyciągasz płci przeciwnej... Frustracja po rozwodzie, desperacja w szukaniu partnerki itp.? Trudno tak powiedzieć na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej brak okazji do poznania kogokolwiek, mieszkam poza miastem, także jedynie w weekendy jest okazja wyjść gdzieś o ile ktokolwiek że znajomych znajdzie czas, czyli może raz w miesiącu się uda, poza tym nie ma gdzie, jeżdżę rowerem ale to nie jest sposób na poznanie kogoś, jadę nad jezioro są same pary, idę do znajomych też są same pary, wokoło wszędzie sparowani ludzie, a jeśli już singielki jakieś to albo one mi albo ja im nie pasuje wśród osób ktore znam pustynia pod tym względem. Zaraz wpadnie pomysł żeby iść samemu na miasto - próbowałem nieraz czy w tygodniu czy w weekend kończyło się na tym, że przesiedziałem kilka godzin w jakiejś knajpce, lapalem dola i wracałem do domu, przed pandemia chodziłem n. med siłownie, zamierzam wkrótce do tego wrócić ale tam też jakoś nie było nic ciekawego, może dla oka i tak ale uważam że to jedno z miejsc, gdzie ludzie nie chodzą w celach towarzyskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że nikt nie polecił knajpy czy siłowni do szukania partnerki 😛 Idealny do poznawania płci przeciwnej jest taniec, w końcu w tym celu go głównie wymyślono, zwykle też jest przewaga kobiet na kursach czy potańcówkach. Tak więc zbierz tyłek i zapisz się na jakąś salsę zamiast pić po knajpach 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2020 o 13:14, Hans088 napisał:

Witajcie 

Mam 32 lata, oczywiście po rozwodzie, prubuje znaleźć nowa partnerkę ale bez skutku, w otoczeniu nie ma wolnych ciekawych kobiet, na portalach ciężko zdobyć uwagę kobiety, nie mam super wymagań lecz mimo wszystko nie wychodzi, gdzie jeszcze można szukać tej drugiej połówki? Czy w ogóle jest sens szukać czy dać sobie spokój i żyć samotnie, może to byłoby lepszym rozwiązaniem w tym plastikowym świecie gdzie wszystko jest na chwilę. 

Mój Drogi
Nie jestem w takiej sytuacji i nigdy nie byłam lecz podobnie stało się z moimi rodzicami.
Moja mam w wieku 40 lat znalazła swoją bratnią miłość którą miała zaraz koło siebie, był nim jej najlepszy przyjaciel z którym nie miała dobrego kontaktu od czasów kiedy chodzili do szkoły zawodowej.
Druga połówka może się znaleźć wszędzie tak na prawdę.
Postaraj się wychodzić ze znajomymi i spędzać czas z osobami które cię interesują np: hobbistycznie bądź zawodowo, wśród nich pewnego dnia może  znajdzie się  osoba   z którą będziesz chciał dzielić resztę życia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BezNadzejna napisał:

Druga połówka może się znaleźć wszędzie tak na prawdę.

Nie słuchaj jej. Mówiłem że nie masz żadnych szans. Absolutnie żadnych i nawet się nie łudź że może być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maq84 napisał:

Nie słuchaj jej. Mówiłem że nie masz żadnych szans. Absolutnie żadnych i nawet się nie łudź że może być inaczej.

Sorry kolego/koleżanko nie jestem przegrywam, a temat nie jest pytaniem tylko twierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maq84 napisał:

Nie słuchaj jej. Mówiłem że nie masz żadnych szans. Absolutnie żadnych i nawet się nie łudź że może być inaczej.

Dlaczego podchodzisz do tego w taki pesymistyczny sposób ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BezNadzejna napisał:

Dlaczego podchodzisz do tego w taki pesymistyczny sposób ?

 

 Czy w ogóle jest sens szukać czy dać sobie spokój i żyć samotnie - z takim podejściem do tematu nikogo nie znajdzie bo sam nie wie czego chce. Ja mu ten wybór ułatwiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, maq84 napisał:

 Czy w ogóle jest sens szukać czy dać sobie spokój i żyć samotnie - z takim podejściem do tematu nikogo nie znajdzie bo sam nie wie czego chce. Ja mu ten wybór ułatwiłem 🙂

Jeśli chce związku to niech obraca się w śród ludzi którzy mogą dać mu to czego oczekuje, może i będzie samotny aczkolwiek z czasem może ktoś się nawinąć.
Nie określił czy chce być w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie po pierwsze obniż wymagania i zadbaj o siebie. Wokół jest pełno wolnych kobiet wystarczy dobrze się rozejrzeć a napewno się ktoś znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DanWan napisał:

Chłopie po pierwsze obniż wymagania i zadbaj o siebie. Wokół jest pełno wolnych kobiet wystarczy dobrze się rozejrzeć a napewno się ktoś znajdzie. 

Obniżyć wymagania to znaczy? Jakie powinny być te moje wymagania wg Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, nie obnizaj wymagan. Partner musi sie podobac, fascynowac. Musza byc tematy do rozmowy, wspolne cele. Niby Jak mialby to obnizyc? Szukac kobiet w wieku wlasniej Matki?  Kobiet z figura wieloryba? Czy moze rozejrzec sie wsrod patologii??

idz tam gdzie przewazaja baby : joga, tance, kursy gotowania , Kluby sportowe ( bo na silowniach to kazdy sobie) a np na CrossFit duzo jest cwiczen zespolowych  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zawsze są szanse kto szuka to znajdzie Spore grono osób w tych dziwnych czasach jest po rozwodach Bywa czasem tak źe z drugą partnerka/partnerem jest się bardziej szczesliwym jak w pierwszym związku Wszystko jest ważne charakter człowieka osobowość zainteresowania by cieszyć się wspólnie życiem każda chwilą a nie tylko np dom tv seriale smutne nudne życie Jeśli jest chemia i ludzie śmiga na podobnych falach to powinno być dobrze Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj. Na siłę nie znajdziesz szczęścia. Szczęście samo przyjdzie niespodziewanie. A portale randkowe nie są dobrym miejscem na szukanie miłości. Dużo oszustw, nie realnych osób (virtual-reality), większość osób szukających przygód, zabawy, zbyt młodych mających jeszcze pstro w głowie. Powyżej kilka osób podrzuciło Ci dobre rady. Dobrym pomysłem jest znalezienie nowych pasji, nowych zajęć wypełniających Twój czas np. Nowy kurs przy okazji rozwijający Twoje zdolności, podnoszący edukację, być może nowe aktywności sportowe - wyjdzie na zdrowie. I pamiętaj nie szukaj na siłę - nie warto tracić czasu i nerwów. Życzę Ci by miłość sama zapukała do Twoich drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2020 o 21:20, Hans088 napisał:

Ale kursy tańca to chyba raczej są dla par....? 

Dla par są kursy pierwszego tańca 😛 Na pozostałych jest sporo atrakcyjnych singielek, zwłaszcza na tańcach typu salsa, kizomba itp.

Nie ma co szukać na siłę ale szczęściu trzeba pomóc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego niech zrobi coś dla sobie, kursy edukacyjne, zajecia sportowe, rekreacyjne. Wyjdzie mu to na dobre. A jak przy okazji pozna kogoś interesującego to jeszcze lepiej. A szanse na to sa większe niż na portalach których używa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hans008, a z jakiego województwa jesteś?

Jakbym czytała o sobie, znalezienie wolnego normalnego,fajnego faceta to jak wygranie w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×