Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hhg

Kaszel alergiczny u dziecka? Jak sobie z nim poradzić?

Polecane posty

Moja córka po skończeniu 12 lat miała nagłe napady kaszlu. Na początku objawiało się to tak że 2 czy 3 razy na rok nagle zaczynała kaszleć i nie mogła przestać. Teraz po 2 latach są takie 2 czasami 3 miesiące w roku kiedy ciągle kaszle ale nie już w taki sposób że kaszel napada ją nagle i nie może przestać tylko tak co parę minut czasami co 2 czy 4 godziny. Mówi że gdy zaczyna kaszleć to czuje łaskotki w gardle. Po prostu ją łaskocze w gardle a dusi się tak jakby nie wiadomo co się działo. Ciągle chodę  do lekarza z tym jej kaszlem i nic nie pomoga. Lekarz daje jej tabletki na alergie które tylko trochę pomagają. Teraz znowu ją to nabiera. Dla niej to jest bardzo męczące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co jest uczulona? Ja po potwierdzeniu silnej alergii, mniej więcej w jej wieku, zostałam skierowana na odczulanie, które trwało pięć lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hhg napisał:

Lekarz daje jej tabletki na alergie które tylko trochę pomagają. Teraz znowu ją to nabiera. Dla niej to jest bardzo męczące. 

Testy alergologiczne, żeby ustalić co uczula, ale nie te podstawowe, tylko rozbudowane panele. Do tego, poza tabletkami, leki wziewne na sezon uczuleniowy. Jeśli wyjdą sile odczyny możecie próbować odczulania - to jest parę lat zastrzyków, ale efekt utrzymuje się długo.

Żeby się nie udusiła kaszlem, niech popije zimną (lodowatą) wodą, jak tylko zacznie się napad. Uratowało mi to życie kilka razy i nie jest to przenośnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×