Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
robert35lat

Z jakim procentem mężczyzn spotykanych na co dzień na ulicy lub w pracy poszłybyście do łóżka ?

Polecane posty

5 minut temu, robert35lat napisał:

Jakbyście szacowały tak mniej więcej ?

Niklym, bo żeby iść do łóżka nie wystarczy wygląd(który powiedzmy że może przypaść do gustu od razu), decydującą jest rozmowa. Więc większość "z ulicy" odpada.

• Like 1
  • Thanks 1

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Niklym, bo żeby iść do łóżka nie wystarczy wygląd(który powiedzmy że może przypaść do gustu od razu), decydującą jest rozmowa. Więc większość "z ulicy" odpada.

Bardzo ciekawa koncepcja, czy mogłabyś ja rozwinąć ? Jaka powinna wyglądać taka rozmowa by rozbudzić cie seksualnie ?

Mnie ciagnie tylko do jednego faceta. Reszta jakos nie obchodzi mnie i nie pociaga

Przecież on pyta abstrakcyjnie jaki procent jest dla nas atrakcyjnych, a nie którego wzięłybyśmy za rękę i zaprowadziły do sypialni. Nie wierzę że żadna na tym forum nie ocenia atrakcyjności napotykanych mężczyzn. Ja oceniam, a nie wypieram się, dla mnie to normalne. Jaki procent to nie wiem, ale może raz dziennie jakiegoś atrakcyjnego na ulicy widzę. Ale nie będę tego rozwijać bo idę spać

26 minut temu, David Sharp napisał:

TY.

Okno z sera?

Ale  jedna rozmowa ci wystarczy?

Chyba żeś z byka spadł😁

35 minut temu, robert35lat napisał:

Bardzo ciekawa koncepcja, czy mogłabyś ja rozwinąć ? Jaka powinna wyglądać taka rozmowa by rozbudzić cie seksualnie ?

Nie mam algorytmu. A zresztą. Co mam zdradzać takie tajemnice😏

Bardzo rzadko ktoś mi sie podoba choćby tylko wizualnie za to facetom pewnie co druga może sie podobać jeśli chodzi o te młodsze, bo jest tyle ładnych kobiet...jak to jest z wami? I jak często widujecie kobiety w waszym typie, które was pociągają? Czy zdarza wam sie stwierdzić obiektywnie ze kobieta jest piękna, bo nie ma żadnych widocznych mankamentów, jest zadbana itp. Ale Nie w waszym typie, kompletnie was do niej nie ciągnie?

4 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Przecież on pyta abstrakcyjnie jaki procent jest dla nas atrakcyjnych, a nie którego wzięłybyśmy za rękę i zaprowadziły do sypialni. Nie wierzę że żadna na tym forum nie ocenia atrakcyjności napotykanych mężczyzn. Ja oceniam, a nie wypieram się, dla mnie to normalne. Jaki procent to nie wiem, ale może raz dziennie jakiegoś atrakcyjnego na ulicy widzę. Ale nie będę tego rozwijać bo idę spać

zaoram się ale napisze to... jak byłam bardzo młodziutka myślałam, że coś ze mną nie tak, że może jestem aseksualna albo coś ze mną nieteges... dlaczego? Bo moje kumpele szalały na widok obcych mężczyzn, miały milion kosmatych myśli i wizualizowały co by to z nimi nie mogły, a ja nie miałam tego dzikiego pociągu. Do pierwszego zauroczenia ciekawym, INTERESUJĄCYM  chłopakiem. Obcy facet? przystojny lub nie ale nie wypinam mu się w myślach. 

5 minut temu, elektryzująca napisał:

zaoram się ale napisze to... jak byłam bardzo młodziutka myślałam, że coś ze mną nie tak, że może jestem aseksualna albo coś ze mną nieteges... dlaczego? Bo moje kumpele szalały na widok obcych mężczyzn, miały milion kosmatych myśli i wizualizowały co by to z nimi nie mogły, a ja nie miałam tego dzikiego pociągu. Do pierwszego zauroczenia ciekawym, INTERESUJĄCYM  chłopakiem. Obcy facet? przystojny lub nie ale nie wypinam mu się w myślach. 

Moja odpowiedź brzmi 0%, z nikim obcym. 

5 godzin temu, elektryzująca napisał:

No i super, plus za szczerosc. Ja naleze do tej drugiej grupy 

Napisano (edytowany)
49 minut temu, Qwerty82 napisał:

No i super, plus za szczerosc. Ja naleze do tej drugiej grupy 

Mój przełożony z którym spędzałam 12godz. dziennie, chol/ernie przystojny, niesamowicie inteligentny i dowcipny, ciepły człowiek już tam gdzieś zrodził kosmatą myśl*🙃😇 ale zupełnie obcy? se ne da:)

*myśl kończąca się na fantazji, nigdy do zrealizowania

Edytowano przez elektryzująca

11 minut temu, elektryzująca napisał:

Mój przełożony z którym spędzałam 12godz. dziennie, chol/ernie przystojny, niesamowicie inteligentny i dowcipny, ciepły człowiek już tam gdzieś zrodził kosmatą myśl*🙃😇 ale zupełnie obcy? se ne da:)

*myśl kończąca się na fantazji, nigdy do zrealizowania

Ale to pewnie dlatego, że na tyle interesujący facet, że gdybym była wolna poszłyby randki jak nic;) 

Ah jeny co za pytania jak ja sama nie wiem codziennie inaczej jest

1 godzinę temu, oink napisał:

Ah jeny co za pytania jak ja sama nie wiem codziennie inaczej jest

do mnie pijesz? jest zawsze tak samo tylko przytoczyłam wyjątek od reguły. Życie... 

Napisano (edytowany)
9 minut temu, elektryzująca napisał:

do mnie pijesz? jest zawsze tak samo tylko przytoczyłam wyjątek od reguły. Życie... 

nieee mi chodzi o ten procent mezczyzn co by sie poszlo z nimi do lozka w moim przypadku....

Edytowano przez oink

13 godzin temu, robert35lat napisał:

Jakbyście szacowały tak mniej więcej ?

Ty wziąłbyś taką prosto z ulicy? 😄

ja ogólnie bardzo lubię zwrot mniej więcej. Jak. ktoś mnie pyta ile to, wtedy odpowiadam, że należy włożyć sobie dwa palce (wskazujący i faka) do tyłka i wtedy jeden wchodzi mniej a drugi więcej... 😉

• Haha 1

13 godzin temu, Malutka92 napisał:

Bardzo rzadko ktoś mi sie podoba choćby tylko wizualnie za to facetom pewnie co druga może sie podobać jeśli chodzi o te młodsze, bo jest tyle ładnych kobiet...jak to jest z wami? I jak często widujecie kobiety w waszym typie, które was pociągają? Czy zdarza wam sie stwierdzić obiektywnie ze kobieta jest piękna, bo nie ma żadnych widocznych mankamentów, jest zadbana itp. Ale Nie w waszym typie, kompletnie was do niej nie ciągnie?

Ładne czasem widuję, ale żeby mnie tak ciągnęło do nich, to nie, bo wygląd nie jest najważniejszy.

1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Ładne czasem widuję, ale żeby mnie tak ciągnęło do nich, to nie, bo wygląd nie jest najważniejszy.

Ok, ktoś jeszcze sie wypowie? 

1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

W Polsce pewnie 10% max, a za granicą z 90%. 😄

Taa, szczególnie w Niemczech, czy w UK, tam same pięknoty 🙂 A w USA same filigranowe ciałka, hahah

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Taa, szczególnie w Niemczech, czy w UK, tam same pięknoty 🙂 A w USA same filigranowe ciałka, hahah

Ale ja nie mówię o sobie, tylko o postrzeganiu mężczyzn przez kobiety 🙂 zgodnie z tematem.

Edytowano przez taki obraz wasz

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Ale ja nie mówię o sobie, tylko o postrzeganiu mężczyzn przez kobiety 🙂 zgodnie z tematem.

Aha 🙂 Myślałam że o sobie mówisz, bo już wcześniej zachwalałeś kobiety za granicą w porównaniu do Polek. Mi się podobają śniadzi, ale Polakom też nic nie brakuje 😉

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Aha 🙂 Myślałam że o sobie mówisz, bo już wcześniej zachwalałeś kobiety za granicą w porównaniu do Polek.

Nie, jeśli chodzi o urodę, to w każdym kraju są ładniejsze i mniej ładne 🙂 mnie najbardziej podobają się jednak Rumunki i Serbki 😉 Ale jak piszę, charakter ważniejszy, a tu niestety rodaczki są nisko w rankingu, nad czym mocno ubolewam... (choć oczywiście nie każda, np. ty jesteś w porządku).

Mi się podobają śniadzi

😞 co wy wszystkie w tych "śniadych" widzicie?

Polakom też nic nie brakuje 😉

🙂

Edytowano przez taki obraz wasz

Z ulicy lub z chodnika - każde bajty są dobre

Tylu ładnych chłopaków co w Bułgarii, nie widziałam nigdzie indziej. (@ trochę widziałam).Są przystojni, baa są bardzo przystojni od "kołyski" do starości. Byłam zaskoczona, że aż tak. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować