Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marianek16

Pytanie głównie do kobiet

Polecane posty

Cześć, mam pytanie czy rzeczywiście jest tak gdy facet strasznie się stara w związku a dziewczyna go rzuca zrozumie to i dąży do powrotu? Jest nawet takie powiedzenie "on kochał, ona olewała, on przestał, ona zrozumiała". Pytam dlatego bo zostawiła mnie dziewczyna "chce być sama teraz". Chciała żebyśmy byli przyjaciółmi ale ja niestety nie potrafiłbym tak i powiedziałem że jeśli będzie chciała wrócić to spoko i nie utrzymuje z nią kontaktu. Z tego co wiem chyba się cieszy że mnie rzuciła po 2 latach związku. Mam pytanie czy serio jeszcze zmieni zdanie i będzie chciała wrócić? Czy jest tak że doceni to po czasie? Czekam na wasze zdanie i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy potrzebują trochę niepewności co do uczuć partnera. Żeby też mogli się o niego postarać. Czy będzie chciała wrócić? Trudno powiedzieć, nie wiem co do Ciebie czuła. Może być tak, że jak dostanie jakiegoś kopa od życia to Cię doceni, ale musisz wziąć też pod uwagę ewentualność, że ona może nie chcieć wrócić. Najlepiej żebyś skupił się teraz na sobie, zacząć spotykać się z innymi ludźmi, niekoniecznie od razu jakąś dziewczyną, po prostu ze znajomymi, żeby nie zadręczać się myślami o niej, poprawić swoje samopoczucie i odżyć. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2020 o 02:34, taka_mysl napisał:

Niektórzy potrzebują trochę niepewności co do uczuć partnera. Żeby też mogli się o niego postarać. Czy będzie chciała wrócić? Trudno powiedzieć, nie wiem co do Ciebie czuła. Może być tak, że jak dostanie jakiegoś kopa od życia to Cię doceni, ale musisz wziąć też pod uwagę ewentualność, że ona może nie chcieć wrócić. Najlepiej żebyś skupił się teraz na sobie, zacząć spotykać się z innymi ludźmi, niekoniecznie od razu jakąś dziewczyną, po prostu ze znajomymi, żeby nie zadręczać się myślami o niej, poprawić swoje samopoczucie i odżyć. 

Dokładnie. Zajmij się teraz sobą, odśwież kontakty, wyjdź na piwo, wsiądź na rower, rolki. Zacznij się interesować czymś czym chciałeś kiedyś, zrób coś szalonego, nowego. Skup się na sobie, ją na ten moment olej. Może zauważy, że masz lepsze życie i atrakcyjniejsze i się odezwie. Ale nie bierz tego jako celu, celem jest ogarnięcie się i Ty masz czerpać z tego korzyści. Uwierz, że działa bo sam jestem po rozstaniu i mimoza przeciwności jakie mam w głowie, czuję się coraz lepiej robiąc niektóre z tych rzeczy które napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 21:55, kotwbutachxx napisał:

Może zauważy, że masz lepsze życie i atrakcyjniejsze i się odezwie. 

Tylko żeby to nie była zazdrość i żal, że lepiej mu się układa bez niej i nie płacze za nią. 

Często jest tak, że kobieta póki nie zauważy, że partnerowi układa się lepiej, to się nim nie zainteresuje ponownie. Kwestia tego, czy interesujesz ją Ty sam w sobie, czy jest zazdrosna, że świetnie sobie radzisz i chce ponownie zwrócić na siebie uwagę i być w epicentrum 😛 

Ale racja - zajmij się sobą i korzystaj z życia, wyjdź do ludzi i baw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2020 o 01:13, Marianek16 napisał:

Czekam na wasze zdanie i z góry dziękuję!

Kilka tygodni, maks. 2 miesiące i zacznie się znów do Ciebie odzywać. Niby, że tak tylko, niby bez powodu. One tak mają.

Jeśli Ci na niej zależy to zaczekaj cierpliwie. Tym bardziej, że kompulsywne szukanie nowego związku prowadzi donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×