Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ttttttdd

Jak byście zareagowali gdyby wasza 16 letnia córka powiedziała że jest w ciąży i nie wie z kim?

Polecane posty

A potem jeszcze byście się dowiedzieli że ukrywa ciąże przez 3 miesiące? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wie z kim, bo ją ktoś zgwałcił, nie pamięta imprezy, czy było paru? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iwna napisał:

Ale nie wie z kim, bo ją ktoś zgwałcił, nie pamięta imprezy, czy było paru? 

załóżmy że nie wie z kim bo było 2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Ttttttdd napisał:

załóżmy że nie wie z kim bo było 2 

Jak na 16 lat to bardzo ma bujne życie erotyczne. 

Gdyby jeszcze miała chłopaka to pewnie sytuacja byłaby w lepszym świetle. Chociaż ciąża w wieku 16 i nie wie z kim? Moim zdaniem powinnaś porozmawiać z córką. Ciąża to spory wysiłek dla tak młodej osoby. Szczególnie, że nie wie z kim. Po urodzeniu malucha wykonać testy na ojcostwo. Jeśli mam być szczera to nie wiem jak bym się zachowała. Z jednej strony to bardzo nieodpowiedzialne z jej strony. Z drugiej to również Twoja wina, bo niedopilnowałaś córki. 16 lat to nadal dziecko.  Szczerze to współczuje, ale życzę zdrowia dla mamy i malucha, a Tobie autorko życzę dużo cierpliwości, bo po porodzie cała odpowiedzialność za matkę i dziecko spadnie na Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanaiwa mnie czy to wymyślona sytuacjia czy to pytanie zadała nastolatka w ciąży czy jej matka. Gdyby moja córka powiedziała mi coś takiego to nie mam pojęcia co bym zrobiła ale najprawdopodobniej była bym zła a jednocześnie było by mi jej szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Załamałabym się. Ale mimo to, na pewno mogłaby na mnie liczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałabym wyrzuty ze jestem do niczego matka i córka wzięła ze mnie przykład koorestwa, bo nastoletnie ciaze trafiaja sie najczesciej w dysdunkcyjnuch rodzinach, choc nie zawsze.Ale skads sie to wzielo,ze dziecko w takim wieku juz ma ciągoty do seksu i kilku roochaczy.Ale dobra matka dałaby dobry przykład i rozmawiała o tych sprawach, przynajmniej nauczyła o zabezpieczeniu.A ro ze ukrywała tyle miesięcy świadczy o tym że nie ma do ciebie zaufania, a znikąd się to nie wzięło, musiałaś jej pokazać że nie można na ciebie liczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ttttttdd napisał:

A potem jeszcze byście się dowiedzieli że ukrywa ciąże przez 3 miesiące? 

A co? Pytasz, żeby zobaczyć, czy reakcja twoich rodziców na wieść o twojej pierwszej ciąży była adekwatna do sytuacji? Nudna się już robisz. Odpowiadając na pytanie. Moim córkom 16letnia ciąża już nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłabym w szoku, a potem trzeba by było jakoś ogarnąć tę sytuację. Ogólnie wiadomo, że nie jest to scenariusz marzeń, że nasza córka zachodzi w ciążę w wieku 16 lat, ale są i takie historie i można sobie jakoś poradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×