Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aaleksis

nie kupię nic co polecają jutuberki

Polecane posty

Ostatnio znalazłam ciekawą polską firmę z produktami do samodzielnego robienia kosmetyków. Wrzuciłam nazwę firmy na YT, żeby zobaczyć czy ktoś coś nagrywał na ich temat i nieco się zdziwiłam - pojedyncze filmiki, biorąc pod uwagę ilość wyświetleń jakoś nie sądzę, że sponsorowane. I w sumie trochę się ucieszyłam, że ta firma nie musi rozsyłać tych paczek byle komu, a i tak mają dobre opinie. Wzbudziło to we mnie więcej zaufania niż YTowe recenzje 🌿

Edytowano przez 🌿.🌿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 🌿.🌿 napisał:

Ostatnio znalazłam ciekawą polską firmę z produktami do samodzielnego robienia kosmetyków. Wrzuciłam nazwę firmy na YT, żeby zobaczyć czy ktoś coś nagrywał na ich temat i nieco się zdziwiłam - pojedyncze filmiki, biorąc pod uwagę ilość wyświetleń jakoś nie sądzę, że sponsorowane. I jakoś tak się ucieszyłam, że nie ta firma nie musi rozsyłać tych paczek byle komu, a i tak mają dobre opinię. Wzbudziło to we mnie więcej zaufania niż YTowe recenzje 🌿

Dokładnie , dobre produkty same się obronią . Ja mam kręcone włosy to czasem kupuje coś co widziałam u kreconowlosych youtuberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie patrzę na to czy youtuberki coś reklamują. Chyba, że jest to nachalna promocja w stylu Hello Body. Po prostu nie odpowiada mi taki typ marketingu i sztucznie zawyżana cena produktów.

Natomiast jakbym miała zrezygnować ze wszystkiego co polecają youtuberki (w tamach współprac/paczek PR) to musiałabym pożegnać się np. z produktami marek Resibo, Hagi, The Body Shop,Yves Rocher czy Bourjois, które bardzo lubię. Także raczej kieruje się rozumem i własnymi preferencjami niż emocjonalnym "nie kupię, bo firma XY reklamuje się na YT/Insta!"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, to ja mam spory dystans do rzeczy rekomendowanych przez celebrytki i youtuberki. Wręcz odrzucają mnie nachalne polecenia. Tak było np. z torebką Fabiola. Miałam ochotę kupić, ale jak zobaczyłam foty z celebrytkami, to mi przeszło. Nie będę się zrzucać na ich gaże. A na YT oglądam w większości małe kanały, więc tam przekaz wydaje się szczerszy. A i tak kupuję coraz mniej kosmetyków na przykład. Szkoda świata na kolejną tonę śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje produkty z dobrym składem tylko. Nie obchodzi mnie kto co reklamuje. Jak ma syfiasty skład to i tak nie kupię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×