Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Susanna

Wzięłam dwie godziny temu ketonal na ból miesiaczkowy czy mogę dorzucić jeszcze inna tabletkę

Polecane posty

Przeciwbólowa? Nie już to tak mocny ból jak na początku ale nadal boli a na opakowaniu pisze, żeby następna tabletkę wziąć po dwóch godzinach. Co silniejsze od ketonalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

na bóle miesiączkowe spróbuj leków rozkurczowych typu no-spa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ratrumimli napisał:

zajdź w ciąże i masz bóle miesiączkowe z głowy na jakiś rok

Albo i na jeszcze dłużej. Ja od urodzenia dziecka mam zupełnie bezbolesne miesiączki. Ponoć czasem tak jest i mnie spotkało to szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ketonal to nie jest jakiś mega silny lek? Jak byłam w szpitalu na onkologii to dawano ludziom ketonal. Może jak masz aż tak bardzo bolesne miesiączki trzeba się skonsultować z lekarzem? 

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narkotyczne leki też dawano. Ale pamiętam też Ketonal dlatego mi się skojarzył od razu z chorymi na raka i zdziwiłam się, że ktoś to bierze na ból miesiączkowy. No ale ja się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, agama1990 napisał:

Narkotyczne leki też dawano. Ale pamiętam też Ketonal dlatego mi się skojarzył od razu z chorymi na raka i zdziwiłam się, że ktoś to bierze na ból miesiączkowy. No ale ja się nie znam.

No bo jest to najsilniejszy lek bez recepty a i tak mnie po nim boli brzuch tylko nie bardzo mocno tylko średnio 😭😭😭😭 nie mam jak iść do lekarza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
14 godzin temu, Susanna napisał:

No bo jest to najsilniejszy lek bez recepty a i tak mnie po nim boli brzuch tylko nie bardzo mocno tylko średnio 😭😭😭😭 nie mam jak iść do lekarza 😭

Kup sobie ziółka: ziele krwawnika. Zrób sobie napar i pij regularnie miesiąc a potem 3 tygodnie przerwy. Pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×