Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Facet ktory mowi ze mu zalezy zobaczył

Polecane posty

Mnie na parkingu, pomachał mi łapką z daleka, usmiechnal sie, nie podszedł i odjechał. Spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Może myśli że jesteś pustą lalą albo gra na czas 😉

Co powinien według Ciebie zrobić? Ja to bym Jej nie pozwolił odejść 😛

A kto to jest pusta lala? Gra na czas to niby co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Mnie na parkingu, pomachał mi łapką z daleka, usmiechnal sie, nie podszedł i odjechał. Spoko. 

To widac wcale mu nie zalezy. Pewnie odjechal na randke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lolka1975 napisał:

To widac wcale mu nie zalezy. Pewnie odjechal na randke. 

Z Toba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niburdiama napisał:

Mnie na parkingu, pomachał mi łapką z daleka, usmiechnal sie, nie podszedł i odjechał. Spoko. 

Patrz na czyny a nie słowa. Widać mu nie zależy na Tobie a tylko na tym żebyś myślała, że zależy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Patrz na czyny a nie słowa. Widać mu nie zależy na Tobie a tylko na tym żebyś myślała, że zależy.

Ale po co mu zalezy na tym, zebym myslala ze mu zalezy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Patrz na czyny a nie słowa. Widać mu nie zależy na Tobie a tylko na tym żebyś myślała, że zależy.

Niech spada, takich doopkow to wieszak na haczyku przed wejściem do domu:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale po co mu zalezy na tym, zebym myslala ze mu zalezy? 

Nie mam pojęcia. Może urabia Cię na darmowy seks? Może chce osiągnąć inne korzyści? Gdyby mu zależało to by to okazywał a nie o tym mówił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niburdiama napisał:

Mnie na parkingu, pomachał mi łapką z daleka, usmiechnal sie, nie podszedł i odjechał. Spoko. 

Może nie chciał ci przeszkadzać? Albo stwierdził, że nie będziesz chciała z nim gadać lub że nie jesteś nim zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solero napisał:

Tzn co powinien zrobić tylko nie mów że śpiewać serenade 😜

To, co robi facet ktoremu zalezy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam brać poprawkę na męskie "wyznania". Faceci wciskają takie kity często dla zabawy bo sobie lubią poflirtować a potem kobieta to bierze na poważnie i dorabia ideologię. Czyny mówią więcej niż słowa 🙂 Aczkolwiek to mega świństwo ze strony mężczyzn, że tak postępują... to zadziwiające, że takie deklaracje przychodzą im z taką łatwością. Ale czego się nie zrobi dla zaciągnięcia dziewczyny do łóżka... 🙂  

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie mam pojęcia. Może urabia Cię na darmowy seks? Może chce osiągnąć inne korzyści? Gdyby mu zależało to by to okazywał a nie o tym mówił 

Nawet sie nie calowalismy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Może nie chciał ci przeszkadzać? Albo stwierdził, że nie będziesz chciała z nim gadać lub że nie jesteś nim zainteresowana?

Moze nie chcial mi przeszkadzac. Reszta to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Solero napisał:

Dużo odpowiedzi otrzymałaś a teraz czas na przemyślenia i wysunięcie wniosków 😉

Nie wiem co oznacza sformulowanie pusta lala? A Ty moze znasz definicje z autopsji? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mizo napisał:

Polecam brać poprawkę na męskie "wyznania". Faceci wciskają takie kity często dla zabawy bo sobie lubią poflirtować a potem kobieta to bierze na poważnie i dorabia ideologię. Czyny mówią więcej niż słowa 🙂 Aczkolwiek to mega świństwo ze strony mężczyzn, że tak postępują... to zadziwiające, że takie deklaracje przychodzą im z taką łatwością. Ale czego się nie zrobi dla zaciągnięcia dziewczyny do łóżka... 🙂  

Ale twierdzi ze to ja jestem niepowazna to o co tu biega? Nigdy nie pchal do mnie łap. Raz tylko stał blisko, że lekko zetknelismy sie dlugimi rekawami. I tyle z namietnosci

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solero napisał:

No ja napisałem co bym zrobił 🙂

nie wypowiadam się za innych

Nie odstepowalbys jej na krok? Obsypywal rozami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Solero napisał:

Dużo odpowiedzi otrzymałaś a teraz czas na przemyślenia i wysunięcie wniosków 😉

Ja nie zamierzam się nad niczym zastanawiać co tu jest napisane ani nikomu tego nie proponuję,  bo sama wiem ci piszę,  HAHA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nie wnikam w wasze rozgrywki damsko-meskie, wiem natomiast  jedno -nie znoszę gdy ktoś przypisuje mi uczucia, emocje albo myśli nie wiedząc co mi siedzi w głowie, co w duszy gra. Nie idź tą drogą, nie zgaduj co mu jest😉 nadinterpretacji mówię ⛔😉 miłego  wieczoru rozkminiacze 🙃

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

ja nie wnikam w wasze rozgrywki damsko-meskie, wiem natomiast  jedno -nie znoszę gdy ktoś przypisuje mi uczucia, emocje albo myśli nie wiedząc co mi siedzi w głowie, co w duszy gra. Nie idź tą drogą, nie zgaduj co mu jest😉 nadinterpretacji mówię ⛔😉 miłego  wieczoru rozkminiacze 🙃

Ok ale On sie uwaza za przejrzystego i uczciwego wiec pytam sie o to tu chodzi. Jak dla mnie to raczej dziwne i niekompatybilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, arto8999 napisał:

Ohhhh nie podjechał dyliżansem do księżniczki i nie obsypał gromem komplementów - odwaliło wam babom już kompletnie xD 

napisz mu jeszcze sms-a ze jest dupkiem i że nie wie co stracił xddd

Uwazasz ze liczy na smsa? Ze bede wioslowac za Nim? Ale nie mam takich wiosel szerokich jak jego bary? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Definicji niestety nie znam i najlepiej jak każdy samodzielnie znajdzie sobie uzasadnienie. Tylko nie myśl że chciałem Ciebie w jakikolwiek sposób obrazić 😉

A nie On sie zachowuje jak pusta lala? Cokolwiek to znaczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dylizans to moze nie ale karoca z dyni czemu nie. Chyba nie spadlaby mu korona z glowy gdyby podszedl i powiedzial: dobrze Cie widziec. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dylizans to moze nie ale karoca z dyni czemu nie. Chyba nie spadlaby mu korona z glowy gdyby podszedl i powiedzial: dobrze Cie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Też można to tak odebrać ale uwazam że czasami ludzie zachowuja się jak dzieci mimo siwych włosów pojawiających na głowie.

Twierdzi ze to ja sie zachowuje jak dziecko. Projektowanie wlasnych wad na inna osobe? Nic innego nie przychodzi mi do glowy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Ty masz 16 lat nie? Takie odnoszę wrażenie gdy czytam twoje teksty. 

Bunny Glue Pompka jak zwykle w akcji 24/7/365

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, BoniBluBombka napisał:

A nawet 366. Myślisz ze ty masz jakieś większe prawa do pisania swoich wysrywow niż ja? No to jesteś w błędzie. A właściwie to wręcz w obłędzie. Ale jak to mówio nie mój cyrk ani moje szympansy 😎

Rywalizujesz ze mna o puchary? Moge oddac Ci je wszystkie i dorzucic pompke zadowolona? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak zauważył, a nie udał że nie widzi... na więcej być może nie miał czasu no nie wiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłaś wysłać mu sms z zapytaniem gdzie tak popędził? Po co zaraz nabijać sobie do głowy że zlewa i wogole dorabiać sobie jakieś historie. Może pogadaj z nim jak się czujesz urazona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×