Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
reniiii

Czy w drugi niej miesiączki mogłam zajść w ciaze

Polecane posty

Witam 

Mam pytanie czy w drugi dzień miesiączki mogłam zajść w ciaze członek został włożony tylko na 3 min bez wytrysku czy jest mozliw0sc że mogę być w ciąży test r9bilam po 26 dniach i jest negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę miesiączka tutaj nic nie zmienia, bo nawet w trakcie jej można zajsć w ciążę. Ale skoro wykonałas test i był negatywny to możesz być spokojna. Ale jak chcesz mieć 100% pewnosc, że wszystko jest ok to pomysl o tabletkach antykoncepcyjnych. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić vines, ale to już zależy od ginekologa jakie Tobie przepisze no i od twojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzi zrobiłam kolejny i też wyszedł negatywnie w poniedziałek jestem umówiona do ginekologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, elwinka napisał:

Tak naprawdę miesiączka tutaj nic nie zmienia, bo nawet w trakcie jej można zajsć w ciążę. Ale skoro wykonałas test i był negatywny to możesz być spokojna. Ale jak chcesz mieć 100% pewnosc, że wszystko jest ok to pomysl o tabletkach antykoncepcyjnych. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić vines, ale to już zależy od ginekologa jakie Tobie przepisze no i od twojego organizmu.

Dziś te robiłam test i wyszedł negatywny w poniedziałek jestem umówiona do ginekologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co umawiasz się do ginekologa skoro test nie pokazał Ci nic, na okres masz jeszcze czas, nic Ci się nie dzieje, a prawdopodobieństwo zapłodnienia jest praktycznie zerowe?

Na przyszłość się zabezpieczajcie zawsze i nie będzie ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dokładnie poznać swój cykl z możliwością zapisu wykresu, który pokazuje kiedy następuje owulacja. Umożliwia to badanie za pomocą monitora płodności Afrodyta Smart. Robisz badanie ze śliny i nakładasz monitor na aparat swojego smartfona. Musisz mieć zainstalowaną aplikację na smartfonie (jest darmowa) wtedy na telefonie masz wynik, tworzy się zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×