Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zatroskana.mama.2345654

Mój syn mi powiedział że jest gejem i ateistą!

Polecane posty

Jestem w szoku, starałam się wychowywać mojego syna (16 lat aktualnie) po katolicku, zawsze chodziliśmy do kościoła, razem się modliliśmy i kilka razy już rozmawialiśmy o tych całych gejach a teraz on mi powiedział że nie wierzy i jest gejem! Już zabrałam mu telefon i komputer. Co mam zrobić? mam się za niego modlić, iść do psychologa? Jestem załamana i zszokowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

Jestem w szoku, starałam się wychowywać mojego syna (16 lat aktualnie) po katolicku, zawsze chodziliśmy do kościoła, razem się modliliśmy i kilka razy już rozmawialiśmy o tych całych gejach a teraz on mi powiedział że nie wierzy i jest gejem! Już zabrałam mu telefon i komputer. Co mam zrobić? mam się za niego modlić, iść do psychologa? Jestem załamana i zszokowana!!!

Ty tak na serio 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

Co mam zrobić?

Zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

tak

 

To jakim cudem takie inteligentne dziecko ci się udało 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ihihihi napisał:

A potem wepchnij synowi dildoska albo dawaj kutonga ojca żebyś wiedziała że jest gejem. Ihihihi 😂 

przepraszam, co? prosze nie obrażać mojego syna, a co do mojego męża: on umarł na raka 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

nie będe akceptować sodomii w moim domu!!!

Więc stracisz syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kura i kobieta napisał:

Umówcie się, że będzie uprawiał seks poza domem. Uchronisz swoje domostwo.

nie chodziło mi tylko o seks, ja nie chcę żeby on był w grzechu na terenie mojego domu!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ihihihi napisał:

Jak jesteś normalna to zaakceptuj. A jak jesteś jakaś drzazga że co na to Jezus i Maryja to jest to zwykłe prowo 

jestem normalna, i nie akceptuje sodomi i wyparcia sie boga. a słowo Jezusa i Maryi jest święte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachować się jak katoliczka, zaakceptować, nie potępiać syna, bo już na starcie ma ciężkie życie, wspierać i modlić się za niego.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość888 napisał:

Zachować się jak katoliczka, zaakceptować, nie potępiać syna, bo już na starcie ma ciężkie życie, wspierać i modlić się za niego.

miałam zamiar się za niego modlić, ale potępiam go za to że wyparł się on boga, zapewne dlatego że nie chce czuć że żyje w grzechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

zabrałam mu telefon i komputer.

Z nudów dojdzie do kościoła, pewniak. Ale co z homoseksualizmem? kup mu płyn do higieny intymnej i dodaj do niego wody święconej, na pewno interes mu się nawróci. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kobieto, to Twój syn! Wspieraj i akceptuj go bo kto inny jak nie własna matka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Z nudów dojdzie do kościoła, pewniak. Ale co z homoseksualizmem? kup. munokyn do higieny intymnej i dodaj wody święconej, na pewno interes mu się nawróci. 

a co to jest munokyn? jak wpisuje w google to są jakieś damskie stroje kąpielowe- nie mam zamiaru mu tego dawać i zalewać świętą wodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ihihihi napisał:

Czuję że to kolejna prowokacja kogoś z PiS kto chce gejów za jaja powiesić. Sorry ale nie uda Ci się to tępa kurfistrzałko 😂 

tak jestem za pisem ale to nie ma nic do rzeczy. prosze też nie nazywać mnie "kurfistrzałką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

 

ja nie prowokuje, potrzebuje pomocy w wychowaniu syna

Przecież jesteś,, inteligentna ", to wiesz lepiej od nas jak wychowywać swoje dziecko. Gratuluje sukcesów wychowawczych👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

a co to jest munokyn? jak wpisuje w google to są jakieś damskie stroje kąpielowe- nie mam zamiaru mu tego dawać i zalewać świętą wodą!

poprawiłam wpis. To wieczór chwały, a potem za fraki do burdelu.

A całkiem poważnie... każda matka powinna akceptować i wspierać własne dziecko. Jak można się wyrzec dziecka z powodu takich bzdur. Stracisz syna. Proś swojego Boga żeby sobie nic nie zrobił jak wyrzekniesz się go. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc dumy się zaczął i trolle myślą, że są zabawne jak poudają trochę typowy homofobiczny beton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdybyś go po 18tce planowala wyrzucić z domu niech się do mnie odezwie. Chętnie mu pomogę w uzyskaniu alimentów gdyż spoczywa na Tobie obowiązek alimentacyjny, pracę też mu załatwię. Tylko egzorcyzmów Ci nie obiecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
45 minut temu, zatroskana.mama.2345654 napisał:

Jestem w szoku, starałam się wychowywać mojego syna (16 lat aktualnie) po katolicku,

Nie masz wpływu na jego orientację seksualną. Na to, że ogłosił iż jest ateistą też nie. Może mu przejdzie On dojrzewa. Może zmienić jeszcze swoje poglądy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ocelota napisał:

Miesiąc dumy się zaczął i trolle myślą, że są zabawne jak poudają trochę typowy homofobiczny beton...

Ehh, ja mam raczej na odwrót. Pisze jakieś ...yzmy a potem śmieje się z odpowiedzi i rozmów które powstają. Powiedział bym że jestem śmieszny, ale dla samego siebie. I tak, ja nawet nie jestem kobietą lol

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Ocelota napisał:

Miesiąc dumy się zaczął i trolle myślą, że są zabawne jak poudają trochę typowy homofobiczny beton...

byś się zdziwiła jak ludzie są pełni nienawiści, homofobii, jak religia ryje berety i lasuje mózg... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×