Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IlonaLalka

Zapisujcie tutaj ciekawe przyslowia i suchary

Polecane posty

Takie wymyślone na spontana z głowy.

Jak dziad ożyje, to cię torbą za.b.i.j.e

4 minuty temu, oink napisał:

.... -- -- -- / .-- .. . -- / --.. . / -. .. -.-. / -. .. . / .-- .. . -- --..-- / .-- .. . -- / .- .-.. . / -. .. . / .--. --- .-- .. . --

Jesteś lekarzem z zawodu?

3 minuty temu, Domi99 napisał:

Jak dziad ożyje, to cię torbą za.b.i.j.e

Jak dziad ozyje( się obudzi) , to będzie wiedział , żeby nie zabijać torba.

1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Jesteś lekarzem z zawodu?

nieeee ja lubie kody alfabety

marność nad marnościami i wszystko marność suchar nad sucharami i wszystko suchar  Vanitas vanitatum et omnia vanitas sucharas sucharitatum et sucharomnia sucharas

• Like 1

Przed chwilą, oink napisał:

nieeee ja lubie kody alfabety

6 minut temu, oink napisał:

.... -- -- -- / .-- .. . -- / --.. . / -. .. -.-. / -. .. . / .-- .. . -- --..-- / .-- .. . -- / .- .-.. . / -. .. . / .--. --- .-- .. . --

(I) +🍆= .........................................,...........’znbshhehskhdsjbbshheyjekieidjekofjdkkfkllakDejkdhhsjdjsjjdjrkljsjaoxmmnub€1489398:933!;&€:)/&/&/.&(9@:&;490/029)43&&,&&:&:)38@;889@:&’djeopsjeisosnisoojj🤐🤔

1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

(I) +🍆= .........................................,...........’znbshhehskhdsjbbshheyjekieidjekofjdkkfkllakDejkdhhsjdjsjjdjrkljsjaoxmmnub€1489398:933!;&€:)/&/&/.&(9@:&;490/029)43&&,&&:&:)38@;889@:&’djeopsjeisosnisoojj🤐🤔

oh i don't understand

Przed chwilą, oink napisał:

oh i don't understand

Tez nie... czasami takie bzdury i głupoty wychodzą ... ale można je ponaprawiać i doszukać się tej jedynej prawdy.

ide do windy a tam schody i mysle sobie... ahh ta materia... phanta rei... wszystko płynie.

a czy kiedykolwiek obserwowalo sie swoje fekalia po ich wydaleniu to jest pytanie co nie snilo sie filozofom

czy mozna z nich wrozyc jak z fusow czy lepiej nie... chyba lepiej nie... tylko nie to... nie chce myslec o takich sprawach,....

3 minuty temu, oink napisał:

a czy kiedykolwiek obserwowalo sie swoje fekalia po ich wydaleniu to jest pytanie co nie snilo sie filozofom

Ja swoje obserwowałam i stwierdziłem tak: co kolwiek nie zjem to tam to samo( prawie, może się gęstość i wielkość oraz kolor zmienić- zależy co zjem) 

wniosek: czy jesz np. Danie za 200 zł gdzieś tam w restauracji, czy w domu za 20 zł  : to samo , to co zjadłam wyląduje w toalecie. To po co się tym chwalić? Mało tego... ludzie się wywyższają , ze zjedli danie za tyle i tyle...ach co ludzie nie robią...

2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Ja swoje obserwowałam i stwierdziłem tak: co kolwiek nie zjem to tam to samo( prawie, może się gęstość i wielkość oraz kolor zmienić- zależy co zjem) 

wniosek: czy jesz np. Danie za 200 zł gdzieś tam w restauracji, czy w domu za 20 zł  : to samo , to co zjadłam wyląduje w toalecie. To po co się tym chwalić? Mało tego... ludzie się wywyższają , ze zjedli danie za tyle i tyle...ach co ludzie nie robią...

ja mam w d upie.... fajnie jak jedzenie daje mocy... co tam jadlas dzisiaj? zdrowe rzeczy czy fastfudy

6 minut temu, brokentiger87 napisał:

co mówi Kaczyński po przegranej Dudy?

- oż ty ostry cieniu mgły :classic_angry:

To na wojnę was wysyła? Mnie sie to kojarzy... no z jakaś niewiedza, mgła nie może być ostra, ani nie ma cienia. Ja, moje ciało i to gdy jest światło,mogę mieć cień( bo mojego cienia nie zobaczę bez światła)ale nie mgła...

40 minut temu, oink napisał:

ja mam w d upie.... fajnie jak jedzenie daje mocy... co tam jadlas dzisiaj? zdrowe rzeczy czy fastfudy

Zdrowe rzeczy;) u mnie po staremu... ta... trochę chemi nie zaszkodzi... ta... zaszkodzi! Nawet te trochę, ale czasy... a ja jestem ogółem ze złotego wieku... 

Jeśli masz wybór- być przez pół życia z kimś kto Cię zdradza i rani na każdym kroku, albo być całe życie samotnym, wybierz to drugie, mimo wszystko mniej boli😢

5 minut temu, Taki tam napisał:

Jeśli masz wybór- być przez pół życia z kimś kto Cię zdradza i rani na każdym kroku, albo być całe życie samotnym, wybierz to drugie, mimo wszystko mniej boli😢

Jeśli czujesz się samotne... nie zapominaj o naturze ( rośliny, robaczki, bakterie, zwierzęta itd.)

kto pierwszy z rana wstanie ten zrobi śniadanie:classic_huh:

1 minutę temu, goz napisał:

kto pierwszy z rana wstanie ten zrobi śniadanie:classic_huh:

Kto rano wstaje ten jest niewyspany. Tez nie, a jak wcześniej poszedł spać? Hmmm zbieram sie do snu...

12 minut temu, IlonaLalka napisał:

Jeśli czujesz się samotne... nie zapominaj o naturze ( rośliny, robaczki, bakterie, zwierzęta itd.)

Chodzą mi po głowie te no jak im tam było, surykatki 😏

8 minut temu, IlonaLalka napisał:

Kto rano wstaje ten jest niewyspany. Tez nie, a jak wcześniej poszedł spać? Hmmm zbieram sie do snu...

może wcześniej podszedł spać dlatego, że się nie mógł jutra do czekać, albo chyba że tak jakoś, a czemu?😕

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować