Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sherlock23

Mój chłopak się wstydzi

Polecane posty

Hej, może ktoś ma jakieś rady. Jesteśmy parą od niedawna, za każdym razem jak mój chłopak ma wzdów bądź mocne zarysy w nogawce to cały czas się zasłania. Ręce do kieszeni albo zmienia totalnie pozycje i inaczej się zachowuje. Nie wiem jak mu pokazać, że nie ma się czym przejmować, przecież to naturalne cieszę sie że go podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Sherlock23 napisał:

Hej, może ktoś ma jakieś rady.

Dotyk czyni cuda.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sherlock23 napisał:

Hej, może ktoś ma jakieś rady. Jesteśmy parą od niedawna, za każdym razem jak mój chłopak ma wzdów bądź mocne zarysy w nogawce to cały czas się zasłania. Ręce do kieszeni albo zmienia totalnie pozycje i inaczej się zachowuje. Nie wiem jak mu pokazać, że nie ma się czym przejmować, przecież to naturalne cieszę sie że go podniecam.

Ojejku, to takie słodkie, że się wstydzi😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ddt30 napisał:

Właśnie...to jest nawet miłe i romantyczne ...

Dla tej Pani po lewej najwidoczniej lekko zabawne 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sherlock23 napisał:

Hej, może ktoś ma jakieś rady. Jesteśmy parą od niedawna, za każdym razem jak mój chłopak ma wzdów bądź mocne zarysy w nogawce to cały czas się zasłania. Ręce do kieszeni albo zmienia totalnie pozycje i inaczej się zachowuje. Nie wiem jak mu pokazać, że nie ma się czym przejmować, przecież to naturalne cieszę sie że go podniecam.

Powiedzieć mu to, co powiedziałaś nam.

Edytowano przez witek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mój się nie wstydzi bo kilka razy dziennie mu "staje" to jest bardzo ciekawe że umiem kogoś podniecać xd musisz mu tłumaczyć jak dziecku, że to wszystko jest dobre, zdrowe, i pożądane 😉 że się cieszysz że tak reaguje i że nie ma się co wstydzić, bo to natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sherlock23 napisał:

Po 17

poznajecie dopiero siebie swoje ciala, dla niego pewnie to jest nowe, te jego mocne podniecenie, musi nauczyc sie z tym zyc, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... włóż mu umiejetnie dłoń do kieszeni i po (macie 17lat?) 1minucie rozwiazesz problem.... Wybrzuszenie zniknie .... do nastepnego razu😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×