Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Susanna

Hej kobietki, czy wy trenujecie coś w domu?

Polecane posty

ja trenuje godzine dziennie na orbitreku przez problemy z moją nerwica i musze demona spocic bo nvm ahhh mna miota jak szatanem

Ja się rozciągam od czasu do czasu, robię figury z jogi plus dodaję inne ćwiczenia. Staram się codziennie choć 10 minut, ale różnie to wychodzi. Jak nic nie robię to mnie bolą plecy, bo w pracy siedzę przed komputerem.

Spaceruje. I obserwuje przyrodę. Tak trenuje na zewnątrz. A w domu? Mam przemyślenia, analizuje. Kocham analizować.

Nie lubię, gdy zwraca się do mnie per "kobietki", ale odpowiem, bo jestem z siebie dumna i nadęta. Przez ten piep.rzony okres kwarantanny, gdy zamknięto silownie, udało mi się kilkanaście razy odbyć trening crossfitowy w domu. Wiadomo, to nie to samo, ciężary nie te, przestrzeń niewielka... ale zawsze. Gdyby nie te treningi, to bym się już chyba załamala zupełnie i podwoila swoją kubaturę.

Hej,

Dołączam się do wątku, też trenuję w domu i chciałabym się wzajemnie z wami pomotywować 🙂

Co ćwiczycie i jak długo?

Ja wczoraj zrobiłam sobie brzuch w filmikiem z youtube Six Pack najlepszy trening na brzuch #trenujwdomu laBonitafit.

Zastanawiam się, czy podzielić sobie trening na poszczególne partie ciała na konkretne dni, czy może po kilka partii jednego dnia?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować